Primat

Fisk på burk på ICA Hallen, Axelsberg

48 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis 100g

Ansjovis 100g

ICA · 65 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 461 kr/kg pris 30 kr
Ansjovis 125g

Ansjovis 125g

Grebbestad · 79 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 506 kr/kg pris 40 kr
Drottkaviar rökt

Drottkaviar rökt

Ejderns · 150 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 220 kr/kg pris 33 kr
Fiskbullar i buljong 375g

Fiskbullar i buljong 375g

Abba · 260 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 127 kr/kg pris 33 kr
Fiskbullar i dillsås

Fiskbullar i dillsås

Abba · 375 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 88 kr/kg pris 33 kr
Fiskbullar i hummersås

Fiskbullar i hummersås

Abba · 375 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 88 kr/kg pris 33 kr
Fiskbullar i räksås

Fiskbullar i räksås

Abba · 375 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 88 kr/kg pris 33 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar extra mild

Kaviar extra mild

Svennes · 300 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 173 kr/kg pris 33 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Kalles · 300 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 138 kr/kg pris 42 kr
Kaviar mild dill

Kaviar mild dill

Svennes · 300 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 116 kr/kg pris 35 kr
Kaviar mildrökt ICA

Kaviar mildrökt ICA

350 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Kaviar original Kalles

Kaviar original Kalles

300 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Kaviar orökt original

Kaviar orökt original

Ejderns · 165 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 200 kr/kg pris 33 kr
Kaviar randiga

Kaviar randiga

Kalles · 185 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 178 kr/kg pris 33 kr
Kaviar randiga

Kaviar randiga

Kalles · 285 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 147 kr/kg pris 42 kr
Kaviar randiga ägg

Kaviar randiga ägg

Kalles · 285 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 146 kr/kg pris 42 kr
Laxbullar i hummersås

Laxbullar i hummersås

Abba · 375 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 97 kr/kg pris 37 kr
Lättrökta sardiner

Lättrökta sardiner

Kung Gustaf · 106 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 311 kr/kg pris 33 kr
Makrill i tomatssås

Makrill i tomatssås

ICA · 125 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Makrill i tomatssås 3-p

Makrill i tomatssås 3-p

ICA · 375 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Makrill i tomatssås 3-p

Makrill i tomatssås 3-p

ICA Basic · 375 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 111 kr/kg pris 42 kr
Makrill i tomatsås

Makrill i tomatsås

Evra Fish · 170 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 194 kr/kg pris 33 kr
Makrill i tomatsås

Makrill i tomatsås

Abba · 185 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 162 kr/kg pris 30 kr
Musslor 200g

Musslor 200g

Limfjord · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 349 kr/kg pris 42 kr
Musslor i vatten 200g

Musslor i vatten 200g

ICA · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 316 kr/kg pris 38 kr
Musslor Rökta i olja 200g

Musslor Rökta i olja 200g

ICA · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 441 kr/kg pris 53 kr
Mästarmakrill 2-p

Mästarmakrill 2-p

Abba · 220 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 200 kr/kg pris 44 kr
Rökta musslor 105g

Rökta musslor 105g

Abba · 90 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 554 kr/kg pris 50 kr
Sardellcréme

Sardellcréme

Zeta · 60 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 866 kr/kg pris 52 kr
Sardeller

Sardeller

Zeta · 80 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 624 kr/kg pris 50 kr
Sardiner Delikatessrökta i rapsolja

Sardiner Delikatessrökta i rapsolja

Sardinmästarens · 100 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 235 kr/kg pris 24 kr
Sardiner i sojaolja 125g

Sardiner i sojaolja 125g

Durra · 90 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 172 kr/kg pris 16 kr
Sardiner i tomatsås

Sardiner i tomatsås

Sardinmästarens · 100 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 239 kr/kg pris 24 kr
Skarpsill i tomatsås

Skarpsill i tomatsås

Evra Fish · 170 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 168 kr/kg pris 29 kr
Tonfisk finfördelad i olja 170g

Tonfisk finfördelad i olja 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 96 kr/kg pris 12 kr
Tonfisk finfördelad i vatten 170g

Tonfisk finfördelad i vatten 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 116 kr/kg pris 14 kr
Tonfisk i buljong

Tonfisk i buljong

ICA · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 196 kr/kg pris 24 kr
Tonfisk i olja 170g

Tonfisk i olja 170g

ICA · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Tonfisk i olja 170g

Tonfisk i olja 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 166 kr/kg pris 20 kr
Tonfisk i olja 3-p 95g

Tonfisk i olja 3-p 95g

Abba · 210 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 266 kr/kg pris 56 kr
Tonfisk i solrosolja 200g

Tonfisk i solrosolja 200g

Abba · 150 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 260 kr/kg pris 39 kr
Tonfisk i vatten 170g

Tonfisk i vatten 170g

ICA · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Tonfisk i vatten 170g

Tonfisk i vatten 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 166 kr/kg pris 20 kr
Tonfisk i vatten 200g

Tonfisk i vatten 200g

Abba · 150 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 260 kr/kg pris 39 kr
Tonfisk i vatten 3-p 285g

Tonfisk i vatten 3-p 285g

Abba · 210 g

ICA Hallen, Axelsberg

jämförpris 266 kr/kg pris 56 kr
Tyck till