Primat

Skinka på ICA Maxi Borås

93 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 159 kr/kg pris 19 kr
Bror Jakobs Skinka Rökt

Bror Jakobs Skinka Rökt

Jakobsdals · 180 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 250 kr/kg pris 45 kr
Coppa

Coppa

ICA · 70 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 410 kr/kg pris 29 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 175 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 159 kr/kg pris 19 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Happy Bear ca

Happy Bear ca

ICA Maxi Borås · 12 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 284 kr/kg pris 3,41 kr
Iberico bellota Pata negra 60 månader ca

Iberico bellota Pata negra 60 månader ca

Passione Italiana · 10 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 2150 kr/kg pris 22 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 295 kr/kg pris 30 kr
Kalkon Mango ca

Kalkon Mango ca

15 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 325 kr/kg pris 4,88 kr
Kalkon Mango ca 2,8kg

Kalkon Mango ca 2,8kg

Brödernas · 1000 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 326 kr/kg pris 326 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 209 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Kalkon strimlad alspånsrökt

Kalkon strimlad alspånsrökt

Ingelsta kalkon · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 213 kr/kg pris 43 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 123 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Kalkonbröst Alspånrökt Kalkon

Kalkonbröst Alspånrökt Kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 264 kr/kg pris 29 kr Extrapris
Kalkonbröst Extrarökt

Kalkonbröst Extrarökt

Ingelsta kalkon · 110 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 264 kr/kg pris 29 kr Extrapris
Kalkonbröst Kokt

Kalkonbröst Kokt

Ingelsta kalkon · 110 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 264 kr/kg pris 29 kr Extrapris
Kalkonbröst Pastrami kalkon

Kalkonbröst Pastrami kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 264 kr/kg pris 29 kr Extrapris
Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Kalkonbröst rökt i skivor ca Kalkon

Ingelsta · 14 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 331 kr/kg pris 4,64 kr
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

ICA · 240 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 183 kr/kg pris 44 kr
Kycklingkorv skivad Poli klassisk

Kycklingkorv skivad Poli klassisk

Perutnina Ptuj · 150 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 148 kr/kg pris 22 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 157 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 159 kr/kg pris 19 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 150 kr/kg pris 42 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 280 kr/kg pris 28 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 159 kr/kg pris 19 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 157 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 150 kr/kg pris 42 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 352 kr/kg pris 35 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 383 kr/kg pris 38 kr
Mor matilda

Mor matilda

Jakobsdals · 10 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 283 kr/kg pris 2,83 kr
Nötrulle Källarrökt i skivor ca

Nötrulle Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 321 kr/kg pris 4,50 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 190 kr/kg pris 23 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 354 kr/kg pris 42 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 375 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Prosciutto Crudo ca

Prosciutto Crudo ca

PASSIONE ITALIANA · 15 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 568 kr/kg pris 9 kr
Prosciutto Crudo ca

Prosciutto Crudo ca

Bonvini · 2000 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 473 kr/kg pris 946 kr
Prosciutto di parma

Prosciutto di parma

ICA Selection · 85 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 694 kr/kg pris 59 kr
Prosciutto di Parma dis Pressato i skivor ca

Prosciutto di Parma dis Pressato i skivor ca

Beretta · 14 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 662 kr/kg pris 9 kr
Prosciutto Di Parma Dop 18mån Farnese

Prosciutto Di Parma Dop 18mån Farnese

Hugo Ericson Ost · 90 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 789 kr/kg pris 71 kr
Prosciutto di San Daniele Q+ 24-30 månaders lagrad ca

Prosciutto di San Daniele Q+ 24-30 månaders lagrad ca

Passione italiano · 15 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 757 kr/kg pris 11 kr
Rökt bog i bit ca

Rökt bog i bit ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 107 kr/kg pris 54 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Jakobsdals · 80 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 437 kr/kg pris 35 kr
Schwartzwalderskinka ca

Schwartzwalderskinka ca

ICA Maxi Borås · 12 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 303 kr/kg pris 3,63 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Serrano i Block ca

Serrano i Block ca

porxzas · 15 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 331 kr/kg pris 4,97 kr
Serrano Millenium ca

Serrano Millenium ca

Passione · 10 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 521 kr/kg pris 5 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Brödernas · 105 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 266 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 233 kr/kg pris 35 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 300 kr/kg pris 30 kr
Skinka Eldarrökt ca 2kg

Skinka Eldarrökt ca 2kg

BRÖDERNAS 1928 · 1000 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 143 kr/kg pris 143 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 300 kr/kg pris 30 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 300 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA · 280 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 150 kr/kg pris 42 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 146 kr/kg pris 44 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 71 kr/kg pris 21 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 300 kr/kg pris 30 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 180 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 250 kr/kg pris 45 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Källarrökt i skivor ca

Skinka Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 294 kr/kg pris 4,11 kr
Skinka Lufttorkad Jamon de Cebo de Campo Iberico

Skinka Lufttorkad Jamon de Cebo de Campo Iberico

ICA Selection · 80 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 1091 kr/kg pris 87 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 485 kr/kg pris 34 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 464 kr/kg pris 56 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 361 kr/kg pris 90 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Zeta · 70 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 900 kr/kg pris 63 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 653 kr/kg pris 46 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 725 kr/kg pris 51 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Scan · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 232 kr/kg pris 23 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 146 kr/kg pris 44 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 300 kr/kg pris 30 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 136 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 71 kr/kg pris 21 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Samiskt Rökt ca Jokkmokks Rökeri

Skinka Samiskt Rökt ca Jokkmokks Rökeri

Jokkmokks korv & rökeri · 3400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 397 kr/kg pris 1351 kr
Skinka Samiskt Rökt i skivor ca Jokkmokks Rökeri

Skinka Samiskt Rökt i skivor ca Jokkmokks Rökeri

Jokkmokks korv & rökeri · 14 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 416 kr/kg pris 6 kr
Skinka Strimlad Kokt

Skinka Strimlad Kokt

Tulip · 450 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 95 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 146 kr/kg pris 44 kr
Skinka Tex-Mex Varmrökt i skivor ca

Skinka Tex-Mex Varmrökt i skivor ca

Lithells · 15 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 265 kr/kg pris 3,97 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Svartrvinbärsskinka Bror Jakobs

Svartrvinbärsskinka Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 300 kr/kg pris 30 kr
Svartrökt bog ca

Svartrökt bog ca

ICA Maxi Borås · 15 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 189 kr/kg pris 2,84 kr
Tärnad Skinka Rökt

Tärnad Skinka Rökt

ICA · 180 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 116 kr/kg pris 21 kr
Tyck till