Primat

Färdigmat på ICA Maxi Borås

323 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguette ost & skinka

Baguette ost & skinka

icamaxiborås · 240 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 217 kr/kg pris 52 kr
Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 111 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 111 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Black & White

Black & White

Inget varumärke · 8 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 275 kr/kg pris 2,20 kr
Bönor med korv Tomatsås

Bönor med korv Tomatsås

Gospodarstwa · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Chili Färsk Beef and Bean

Chili Färsk Beef and Bean

Texas Longhorn · 450 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 81 kr/kg pris 16 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 450 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 109 kr/kg pris 49 kr
Coleslaw Green Goddess

Coleslaw Green Goddess

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 109 kr/kg pris 22 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 109 kr/kg pris 22 kr
Cream cheese bagel ca

Cream cheese bagel ca

Eget kök · 160 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 266 kr/kg pris 43 kr
Curry Noodles Paneng Curry

Curry Noodles Paneng Curry

Santa Maria · 85 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 188 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 179 kr/kg pris 72 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 71 kr/kg pris 35 kr
Ediths Bolognese med pasta

Ediths Bolognese med pasta

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Carbonara med pasta

Ediths Carbonara med pasta

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Korv Stroganoff med ris

Ediths Korv Stroganoff med ris

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Kycklingfilé med klyftpotatis & bearnaisesås 450g

Ediths Kycklingfilé med klyftpotatis & bearnaisesås 450g

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Kycklinggryta Röd Curry med ris

Ediths Kycklinggryta Röd Curry med ris

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Kålpudding

Ediths Kålpudding

Ediths Kök - Hemlagat på riktigt · 375 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 177 kr/kg pris 66 kr
Ediths Köttbullar

Ediths Köttbullar

Ediths Kök - Hemlaga · 375 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 177 kr/kg pris 66 kr
Ediths Köttbullar med mos, gräddsås & lingon

Ediths Köttbullar med mos, gräddsås & lingon

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Lasagne

Ediths Lasagne

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Pannbiff

Ediths Pannbiff

Ediths Kök - Hemlagat på riktigt · 350 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 189 kr/kg pris 66 kr
Ediths Pizzasallad

Ediths Pizzasallad

Ediths Kök - Hemlaga · 375 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 50 kr/kg pris 19 kr
Ediths Plommon karré 450g

Ediths Plommon karré 450g

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Potatisgratäng 525g

Ediths Potatisgratäng 525g

Ediths Kök - Hemlagat på riktigt · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 113 kr/kg pris 57 kr
Ediths Potatismos

Ediths Potatismos

Ediths Kök - Hemlaga · 525 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 90 kr/kg pris 47 kr
Ediths Vegetarisk Lasagne

Ediths Vegetarisk Lasagne

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Viltskavsgryta med kantareller 450g

Ediths Viltskavsgryta med kantareller 450g

Ediths Kök - Hemlaga · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Ediths Ört- & Vitlöksrostade potatis

Ediths Ört- & Vitlöksrostade potatis

Ediths Kök - Hemlagat på riktigt · 525 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 90 kr/kg pris 47 kr
Falafel Original

Falafel Original

Sevan · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Festfat Maxi special

Festfat Maxi special

ICA Maxi Borås · 1000 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 150 kr/kg pris 150 kr
Festfat till barn ca

Festfat till barn ca

ICA Maxi Borås · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 374 kr/kg pris 75 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 75 kr/kg pris 36 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 81 kr/kg pris 38 kr Extrapris
Fläsklägg med rotmos

Fläsklägg med rotmos

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 171 kr/kg pris 68 kr
Fralla ost & skinka

Fralla ost & skinka

icamaxiborås · 90 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 210 kr/kg pris 19 kr
Frukostkasse

Frukostkasse

Ica Maxi Borås kallskänk · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 187 kr/kg pris 94 kr
Frukostpannkakor

Frukostpannkakor

ICA · 240 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 101 kr/kg pris 24 kr
Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Rana · 280 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 89 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Isterband med Dillstuvad Potatis

Färdigmat Isterband med Dillstuvad Potatis

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 171 kr/kg pris 68 kr
Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 135 kr/kg pris 54 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Mama Chin · 450 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 135 kr/kg pris 54 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 163 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Pasta Arrabbiata

Färdigmat Pasta Arrabbiata

ICA · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Pasta Bolognese

Färdigmat Pasta Bolognese

ICA · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 128 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 131 kr/kg pris 39 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 171 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 131 kr/kg pris 39 kr
Färdigmat Risotto med Ost

Färdigmat Risotto med Ost

ICA · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 128 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Risotto Tryffel

Färdigmat Risotto Tryffel

ICA · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 131 kr/kg pris 39 kr
Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

ICA · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 135 kr/kg pris 54 kr
Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Färdigmat Spicy Koreansk Biff med nudlar

Kin Food · 440 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 163 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Kin Food · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 146 kr/kg pris 73 kr
Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Färdigmat Thai Ryggbiff med Grönsaker i Vitlök och Chilisås

Kin Food · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 144 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Färdigmat Thai Stekta Äggnudlar med Kyckling och Grönsaker

Kin Food · 440 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 165 kr/kg pris 73 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 176 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Truffle Mac & Cheese Mac Heaven

Färdigmat Truffle Mac & Cheese Mac Heaven

MacHeaven · 184 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 152 kr/kg pris 28 kr
Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 190 kr/kg pris 76 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 201 kr/kg pris 80 kr
Färsk Klyftpotatis med Kryddor

Färsk Klyftpotatis med Kryddor

Peka · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 43 kr/kg pris 21 kr
Glutenfri ost och skinkfralla

Glutenfri ost och skinkfralla

Ica Maxi Borås egan kök · 330 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Glutenfri Räkthekaka

Glutenfri Räkthekaka

Ica Maxi Borås egna kök · 300 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 205 kr/kg pris 62 kr
Gratängmuffins Potatis ca

Gratängmuffins Potatis ca

eget kök · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Grekisk sallad

Grekisk sallad

ICA Maxi Kallskänk · 330 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 227 kr/kg pris 75 kr
Grekisk sallad

Grekisk sallad

ICA Maxi Borås · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 114 kr/kg pris 11 kr
Grillad kyckling ca

Grillad kyckling ca

ICA Maxi Borås · 900 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 89 kr/kg pris 80 kr
Grillfat

Grillfat

ICA Maxi Borås · 1000 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 160 kr/kg pris 160 kr
Grillpotatissallad

Grillpotatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Grillpotatissallad Chili Paprika

Grillpotatissallad Chili Paprika

ICA · 700 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 42 kr/kg pris 29 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Borås

jämförpris 51 kr/l pris 26 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Maxi Borås

jämförpris 26 kr/l pris 20 kr
Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 156 kr/kg pris 31 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 475 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 75 kr/kg pris 36 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 59 kr/kg pris 30 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 62 kr/kg pris 12 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Elovena · 210 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 144 kr/kg pris 30 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Hummus Vitlök

Hummus Vitlök

Sevan · 150 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Indisk Masalasoppa

Indisk Masalasoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 80 kr/kg pris 38 kr Extrapris
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Italiensk bagel ca 300g

Italiensk bagel ca 300g

ICA Maxi Borås · 1000 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 56 kr/kg pris 56 kr
Italiensk Landgång

Italiensk Landgång

Inget varumärke · 1 st

ICA Maxi Borås

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Italiensk Pastasallad ca

Italiensk Pastasallad ca

ICA Maxi Borås · 100 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 114 kr/kg pris 11 kr
Italiensk smörgåstårta 10-12 bitars

Italiensk smörgåstårta 10-12 bitars

ICA Maxi Borås · 2700 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 366 kr/kg pris 989 kr
Italiensk smörgåstårta 14-16 bitar

Italiensk smörgåstårta 14-16 bitar

ICA Maxi Borås · 3200 g

ICA Maxi Borås

jämförpris 395 kr/kg pris 1263 kr
Tyck till