Primat

Skinka på ICA Nära Dingle

20 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Varmrökt Tunna Skivor

Bog Varmrökt Tunna Skivor

Pärsons · 170 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 188 kr/kg pris 32 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 275 kr/kg pris 33 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 275 kr/kg pris 33 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 200 kr/kg pris 24 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 266 kr/kg pris 32 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 283 kr/kg pris 34 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 225 kr/kg pris 45 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 200 kr/kg pris 24 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 340 kr/kg pris 34 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 200 kr/kg pris 24 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 200 kr/kg pris 24 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 541 kr/kg pris 65 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 103 kr/kg pris 31 kr
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 585 kr/kg pris 41 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 799 kr/kg pris 56 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Nära Dingle

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Tyck till