Primat

Färsk fisk på ICA Nära Brottbyhallen

33 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Clarias fiskfärs

Clarias fiskfärs

Gårdsfisk · 250 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 116 kr/kg pris 29 kr
Clarias ryggbit

Clarias ryggbit

Gårdsfisk · 250 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 234 kr/kg pris 58 kr
Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Gårdsfisk · 300 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 337 kr/kg pris 101 kr
Fiskköttbullar

Fiskköttbullar

Gårdsfisk · 400 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 280 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 432 kr/kg pris 121 kr
Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

ICA · 400 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 334 kr/kg pris 133 kr
Havskräftor Små Färska

Havskräftor Små Färska

ICA · 500 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 191 kr/kg pris 96 kr
Hummer

Hummer

ICA · 425 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 508 kr/kg pris 216 kr
Hummer färsk amerikansk MSC

Hummer färsk amerikansk MSC

Smålandskräftan · 450 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 644 kr/kg pris 290 kr
Krabba ca Gott Liv

Krabba ca Gott Liv

ICA · 600 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 204 kr/kg pris 123 kr
Laxburgare Färska Miljömärkt

Laxburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 191 kr/kg pris 42 kr
Laxfilé ca

Laxfilé ca

Fröya · 400 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 521 kr/kg pris 208 kr
Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

ICA Gott Liv · 250 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 343 kr/kg pris 86 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 300 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 259 kr/kg pris 78 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 500 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 249 kr/kg pris 124 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 800 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 216 kr/kg pris 173 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 699 kr/kg pris 126 kr
Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 280 kr/kg pris 140 kr
Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 420 kr/kg pris 126 kr
Laxfilé Färsk Mid Loin

Laxfilé Färsk Mid Loin

Fröya · 300 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 521 kr/kg pris 156 kr
Laxfilé Färsk Röd Thai

Laxfilé Färsk Röd Thai

Mowi · 220 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 331 kr/kg pris 73 kr
Laxfilé Provencale

Laxfilé Provencale

Mowi · 220 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 331 kr/kg pris 73 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 139 kr/kg pris 167 kr Extrapris
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 265 kr/kg pris 106 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 263 kr/kg pris 184 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 1342 kr/kg pris 67 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 1000 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 182 kr/kg pris 182 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 400 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 199 kr/kg pris 79 kr
Rödspätta

Rödspätta

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 344 kr/kg pris 103 kr
Strömming Färsk Stekt

Strömming Färsk Stekt

ICA · 320 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 180 kr/kg pris 58 kr
Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

ICA Asia · 180 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 577 kr/kg pris 104 kr
Tonfisk Färsk MSC

Tonfisk Färsk MSC

ICA · 260 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 404 kr/kg pris 105 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Nära Brottbyhallen

jämförpris 457 kr/kg pris 137 kr
Tyck till