Primat

Fläskkött på ICA Maxi Östersund

54 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baby Back Ribs Färska Smokey Hot BBQ med Chili Glaze

Baby Back Ribs Färska Smokey Hot BBQ med Chili Glaze

ICA · 475 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 145 kr/kg pris 69 kr
Bogfläsk skivad ca

Bogfläsk skivad ca

Nyhléns Hugosons · 350 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 95 kr/kg pris 33 kr
Chilimedaljong Färsk

Chilimedaljong Färsk

ICA · 300 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 145 kr/kg pris 43 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 106 kr/kg pris 42 kr
Dubbelmarinerad fläskfilé

Dubbelmarinerad fläskfilé

Maxiköket · 200 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 284 kr/kg pris 57 kr
Fläskben ca

Fläskben ca

Nyhléns Hugosons · 850 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 29 kr/kg pris 25 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Scan · 550 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 175 kr/kg pris 96 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 112 kr/kg pris 66 kr
Fläskfilé Färsk Rökt ca

Fläskfilé Färsk Rökt ca

Tulip · 550 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 154 kr/kg pris 85 kr
Fläskfärs Fethalt 23%

Fläskfärs Fethalt 23%

Nyhléns Hugosons · 400 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Fläskfärs Färsk 10%

Fläskfärs Färsk 10%

ICA · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Scan · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 65 kr/kg pris 59 kr
Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

ICA · 1400 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 44 kr/kg pris 62 kr
Fläskytterfilé ca

Fläskytterfilé ca

Nybergs Deli · 1000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 89 kr/kg pris 89 kr
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & Peppar

Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & Peppar

ICA · 300 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 145 kr/kg pris 43 kr
Fårfjälster 5m

Fårfjälster 5m

Khi

ICA Maxi Östersund

pris 60 kr
Grytbitar Färska av gris ca

Grytbitar Färska av gris ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 70 kr/kg pris 70 kr
Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

ICA · 475 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 145 kr/kg pris 69 kr
Karré Färsk Benfri i bit ca

Karré Färsk Benfri i bit ca

ICA · 1100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 97 kr/kg pris 107 kr
Karré Färsk Skivad Benfri

Karré Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 142 kr/kg pris 43 kr
Karré Färsk Skivad Benfri ca

Karré Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Karré Grillad ca

Karré Grillad ca

Änge Chark · 400 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 188 kr/kg pris 75 kr
Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 100 kr/kg pris 100 kr
Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 2000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 95 kr/kg pris 189 kr
Korvskinn Svinfjälster 5m

Korvskinn Svinfjälster 5m

Khi

ICA Maxi Östersund

pris 34 kr
Kotlett Färsk Skivad Benfri

Kotlett Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 144 kr/kg pris 43 kr
Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 111 kr/kg pris 66 kr
Kotlett Färsk Skivad med ben ca

Kotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 2000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 90 kr/kg pris 181 kr
Kotlett Färsk Skivad med ben ca

Kotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 100 kr/kg pris 90 kr
Kotlett Färsk Tunnskivad

Kotlett Färsk Tunnskivad

Scan · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Krokfjälster Korvskinn Kroktarm 5m

Krokfjälster Korvskinn Kroktarm 5m

Khi

ICA Maxi Östersund

pris 63 kr
Kungskassler i bit ca

Kungskassler i bit ca

Gudruns · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr
Köttbullar

Köttbullar

Scan · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Leverfärs Fryst

Leverfärs Fryst

Lithells · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Panerad Schnitzel Färsk Original

Panerad Schnitzel Färsk Original

ICA · 300 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Picnicbog Färsk i bit ca

Picnicbog Färsk i bit ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 66 kr/kg pris 66 kr
Pluma Färsk Mörmarinerad ca

Pluma Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 109 kr/kg pris 65 kr
Porchetta Färsk ca

Porchetta Färsk ca

ICA · 1500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 100 kr/kg pris 150 kr
Revbenspjäll Färska Tunna ca

Revbenspjäll Färska Tunna ca

ICA · 1200 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 66 kr/kg pris 79 kr
Revbensspjäll Färska Tjocka ca

Revbensspjäll Färska Tjocka ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 59 kr/kg pris 59 kr
Ribs Original

Ribs Original

Texas Longhorn · 420 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 155 kr/kg pris 65 kr
Rökt sidfläsk i bit ca 400g

Rökt sidfläsk i bit ca 400g

ICA · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 121 kr/kg pris 61 kr
Salsicciafärs Färsk

Salsicciafärs Färsk

Nonna Elide · 400 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 106 kr/kg pris 42 kr
Salsicciafärs Pannfärdig

Salsicciafärs Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Sidfläsk Färskt i bit ca

Sidfläsk Färskt i bit ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 90 kr/kg pris 54 kr
Sidfläsk med svål skivad ca

Sidfläsk med svål skivad ca

Nyhléns Hugosons · 400 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Sidfläsk Rimmat Storbit ca

Sidfläsk Rimmat Storbit ca

Gudruns · 800 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 95 kr/kg pris 76 kr
Skinka Rökt Strimlad

Skinka Rökt Strimlad

ICA · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 107 kr/kg pris 54 kr
Skinkstek Färsk ca

Skinkstek Färsk ca

ICA · 1100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 86 kr/kg pris 94 kr
Tacofärs Färdigstekt

Tacofärs Färdigstekt

Nyhléns Hugosons · 400 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 111 kr/kg pris 44 kr
Umamifärs Färsk av Fläsk och Champinjon Pannfärdig

Umamifärs Färsk av Fläsk och Champinjon Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Vedrökt Karré i skivor

Vedrökt Karré i skivor

Jokkmokks korv & rök · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 303 kr/kg pris 30 kr
Tyck till