Primat

Snacks på ICA Maxi Östersund

91 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bananchips

Bananchips

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Bananchips Söt & Krispig

Bananchips Söt & Krispig

Earth Control · 150 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 220 kr/kg pris 33 kr
Bar Cashew & Kokosnöt Flap Jack

Bar Cashew & Kokosnöt Flap Jack

Brynmor · 80 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 175 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bar Energi Havre Banana

Bar Energi Havre Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 206 kr/kg pris 10 kr
Bar Energi Havre Chocolate

Bar Energi Havre Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 206 kr/kg pris 10 kr
Bar Frukt & Nöt Bär & Vanilj

Bar Frukt & Nöt Bär & Vanilj

ICA Gott Liv · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 255 kr/kg pris 13 kr
Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 485 kr/kg pris 19 kr
Bar Karamellfudge Flap Jack

Bar Karamellfudge Flap Jack

Brynmor · 80 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 175 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 485 kr/kg pris 19 kr
Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 485 kr/kg pris 19 kr
Bar Nuts & Choc Almond

Bar Nuts & Choc Almond

Corny · 32 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 500 kr/kg pris 16 kr
Bar Pistage Flap Jack

Bar Pistage Flap Jack

Brynmor · 80 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 175 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Bar Sommarbär Flap Jack

Bar Sommarbär Flap Jack

Brynmor · 80 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 175 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 217 kr/kg pris 22 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Goodies · 20 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 327 kr/kg pris 7 kr
Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Bars Nesquik Bar

Bars Nesquik Bar

Nestle · 25 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 322 kr/kg pris 8 kr
BIG 0% CHOCOLATE

BIG 0% CHOCOLATE

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 211 kr/kg pris 8 kr
Bondbönor Rostade Havssalt

Bondbönor Rostade Havssalt

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 160 kr/kg pris 16 kr
ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 160 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 177 kr/kg pris 28 kr
Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 349 kr/kg pris 35 kr
Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 349 kr/kg pris 35 kr
Dadlar Choklad/kaffe

Dadlar Choklad/kaffe

Lazaridis · 90 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 262 kr/kg pris 24 kr
Dadlar Chokladboll

Dadlar Chokladboll

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 148 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Dadlar Hallon/choklad

Dadlar Hallon/choklad

Lazaridis · 90 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 262 kr/kg pris 24 kr
Dadlar Saltlakrits

Dadlar Saltlakrits

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 148 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Energibar Competition Red Fruit

Energibar Competition Red Fruit

Enervit · 30 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 489 kr/kg pris 15 kr
Fem bästisar Dragé Mix

Fem bästisar Dragé Mix

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 207 kr/kg pris 35 kr
Flapjack Red berries

Flapjack Red berries

ICA · 60 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 158 kr/kg pris 9 kr
Fruktrullar Hallon

Fruktrullar Hallon

Bear · 20 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 544 kr/kg pris 11 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

Bear · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 368 kr/kg pris 37 kr
Fruktrullar Jordgubb Singelpack

Fruktrullar Jordgubb Singelpack

Bear · 20 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 544 kr/kg pris 11 kr
Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Castus · 5 st

ICA Maxi Östersund

jämförpris 3,69 kr/st pris 18 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Östersund

jämförpris 3,69 kr/st pris 18 kr
Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Östersund

jämförpris 3,69 kr/st pris 18 kr
Granola naturell

Granola naturell

Färsking · 375 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 95 kr/kg pris 35 kr
Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

ICA · 60 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 158 kr/kg pris 9 kr
Majskaka Taco

Majskaka Taco

Friggs · 125 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Muslibar Choklad 6-p

Muslibar Choklad 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Muslibar Jordgubb 6-p

Muslibar Jordgubb 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Müslibar BIG Brownie

Müslibar BIG Brownie

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 168 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 168 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Chocolate Banana

Müslibar BIG Chocolate Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 168 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 211 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Cinnamon Roll

Müslibar BIG Cinnamon Roll

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 211 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 168 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 168 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Milk Classic

Müslibar BIG Milk Classic

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 248 kr/kg pris 10 kr
Müslibar BIG Milk Dark White

Müslibar BIG Milk Dark White

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 248 kr/kg pris 10 kr
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 168 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Protein Peanut Återhämtning

Müslibar BIG Protein Peanut Återhämtning

Corny · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 167 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Salted Caramel

Müslibar BIG Salted Caramel

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 211 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 211 kr/kg pris 8 kr
Müslibar BIG White Chocolate

Müslibar BIG White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 211 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Peanut & Chocolate

Müslibar Peanut & Chocolate

ICA · 45 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 158 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

ICA · 45 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 158 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Salted Caramel 6-p

Müslibar Salted Caramel 6-p

ICA Basic · 138 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 108 kr/kg pris 15 kr
Naturgodis Bara Snacks Mango Och Ananas

Naturgodis Bara Snacks Mango Och Ananas

Exotic Snacks · 55 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 342 kr/kg pris 19 kr
Nut & Fruitmix

Nut & Fruitmix

ICA · 200 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 138 kr/kg pris 28 kr
Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 447 kr/kg pris 18 kr
Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 447 kr/kg pris 18 kr
Nötbar Peanut Dark Chocolate

Nötbar Peanut Dark Chocolate

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 447 kr/kg pris 18 kr
Nötmix

Nötmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 192 kr/kg pris 13 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 162 kr/kg pris 28 kr
Nötmix Mango

Nötmix Mango

Olw · 175 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 178 kr/kg pris 31 kr
Nötmix med chilinötter Den lille Nöttefabrikken

Nötmix med chilinötter Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 150 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 205 kr/kg pris 31 kr
Passion of nature Fem synder

Passion of nature Fem synder

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 207 kr/kg pris 35 kr
Peanutbar

Peanutbar

KNOPPERS · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 187 kr/kg pris 7 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Proteinbar Cookie & Cream Latitude 65

Proteinbar Cookie & Cream Latitude 65

Latitude 65 AB · 45 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 397 kr/kg pris 18 kr
Proteinbar Dulche de leche

Proteinbar Dulche de leche

Nick´s · 50 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 331 kr/kg pris 17 kr
Proteinbar Hazelnut Latitude 65

Proteinbar Hazelnut Latitude 65

Latitude 65 AB · 45 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 397 kr/kg pris 18 kr
Proteinbar Pepparmint Bark

Proteinbar Pepparmint Bark

Barebells · 55 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 394 kr/kg pris 22 kr
Proteinbar Salted Caramel

Proteinbar Salted Caramel

Enervit · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 660 kr/kg pris 26 kr
Proteinbar Strawberry Yoghurt Latitude 65

Proteinbar Strawberry Yoghurt Latitude 65

Latitude 65 AB · 45 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 397 kr/kg pris 18 kr
Proteinbar White Choco

Proteinbar White Choco

Enervit · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 660 kr/kg pris 26 kr
Rissnacks Hot Crackers

Rissnacks Hot Crackers

Exotic Snacks · 120 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 233 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Sesamkaka Jordnöt

Sesamkaka Jordnöt

Risenta · 30 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 249 kr/kg pris 7 kr
Sesamkaka Original

Sesamkaka Original

Risenta · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 187 kr/kg pris 7 kr
Sesamkakor Sport energi

Sesamkakor Sport energi

ICA · 40 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 140 kr/kg pris 6 kr
Snacks Japansk Mix

Snacks Japansk Mix

Exotic Snacks · 175 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 205 kr/kg pris 36 kr
Torkad Mango med mjölkchoklad

Torkad Mango med mjölkchoklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 283 kr/kg pris 28 kr
Torkad mango med mörk choklad

Torkad mango med mörk choklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 283 kr/kg pris 28 kr
Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Sunshine Delights · 100 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 264 kr/kg pris 26 kr
Treat Raspberry müslibar

Treat Raspberry müslibar

Schär · 22 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 461 kr/kg pris 10 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 156 kr/kg pris 31 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA Maxi Östersund

jämförpris 156 kr/kg pris 31 kr
Tyck till