Primat

Inlagd fisk på ICA Nära Blomman

33 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 234 kr/kg pris 49 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 544 kr/kg pris 41 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 544 kr/kg pris 41 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 394 kr/kg pris 30 kr
Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Kosterfiskarn · 150 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 410 kr/kg pris 61 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 101 kr/kg pris 43 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 219 kr/kg pris 42 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kräftstjärtar Dillsmak

Kräftstjärtar Dillsmak

Kosterfiskarn · 170 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 323 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 454 kr/kg pris 57 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 454 kr/kg pris 57 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 454 kr/kg pris 57 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Löksill Koster Fiskarn's

Löksill Koster Fiskarn's

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 101 kr/kg pris 43 kr
Matjesfiléer

Matjesfiléer

Klädesholmen · 2200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 60 kr/kg pris 132 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 514 kr/kg pris 123 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 371 kr/kg pris 104 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 239 kr/kg pris 41 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 245 kr/kg pris 27 kr
Sill Ansjoviskryddad 's

Sill Ansjoviskryddad 's

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 101 kr/kg pris 43 kr
Sill Med Svartvinbärssmak 420g 's

Sill Med Svartvinbärssmak 420g 's

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 213 kr/kg pris 43 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 243 kr/kg pris 43 kr
Surströmming hel

Surströmming hel

Kallax · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 287 kr/kg pris 86 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 341 kr/kg pris 102 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 297 kr/kg pris 21 kr
Tyck till