Primat

Färdigmat på ICA Nära Blomman

104 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguette med Kycklingröra

Baguette med Kycklingröra

ICA Blommans egna · 240 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 177 kr/kg pris 43 kr
Baguette Kyckling Curry

Baguette Kyckling Curry

ICA · 245 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 188 kr/kg pris 46 kr
Baguette med Skagenröra

Baguette med Skagenröra

ICA Blommans egna · 240 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 177 kr/kg pris 43 kr
Baguette Ost Skinka

Baguette Ost Skinka

ICA · 220 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 210 kr/kg pris 46 kr
Baguette Skagenröra 220g

Baguette Skagenröra 220g

ICA · 230 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 201 kr/kg pris 46 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Caesarsallad med Kyckling

Caesarsallad med Kyckling

ICA · 270 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 210 kr/kg pris 57 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 142 kr/kg pris 38 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 99 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 128 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Pannbiff med Potatis Svampsås

Färdigmat Pannbiff med Potatis Svampsås

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 165 kr/kg pris 69 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 128 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Färdigmat Thai Kyckling Cashewnötter och Grönsaker

Kin Food · 500 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 168 kr/kg pris 84 kr
Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 209 kr/kg pris 84 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 220 kr/kg pris 88 kr
Grillade Kyckling drumsticks ca

Grillade Kyckling drumsticks ca

ICA Blommans egna · 500 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 89 kr/kg pris 44 kr
Grillade Spareribs ca

Grillade Spareribs ca

ICA Blommans egna · 500 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 113 kr/kg pris 56 kr
Grillpotatissallad Chili Paprika

Grillpotatissallad Chili Paprika

ICA · 700 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 46 kr/kg pris 32 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 34 kr/l pris 26 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 67 kr/kg pris 33 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 68 kr/kg pris 84 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Kycklingsallad med Pasta

Kycklingsallad med Pasta

ICA · 365 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 153 kr/kg pris 56 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 127 kr/kg pris 63 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 50 kr/l pris 30 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 38 kr/l pris 38 kr
Laxsallad med Bulgur XL

Laxsallad med Bulgur XL

ICA · 450 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 130 kr/kg pris 34 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 126 kr/kg pris 34 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 52 kr/kg pris 20 kr
Ost och Skinksallad

Ost och Skinksallad

ICA · 365 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 153 kr/kg pris 56 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 65 kr/kg pris 31 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 130 kr/kg pris 31 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 270 kr/kg pris 19 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 270 kr/kg pris 19 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 362 kr/kg pris 22 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 345 kr/kg pris 22 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 291 kr/kg pris 20 kr
Pastasallad Kyckling Krämig Chili

Pastasallad Kyckling Krämig Chili

Picadeli · 370 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 186 kr/kg pris 69 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 291 kr/kg pris 87 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 92 kr/kg pris 18 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 88 kr/kg pris 27 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 33 kr/kg pris 66 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 28 kr/kg pris 22 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 33 kr/kg pris 26 kr
Potatissallad Koster Fiskarn's

Potatissallad Koster Fiskarn's

Koster Fiskarn´s · 1000 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 45 kr/kg pris 45 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 40 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 39 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Rydbergs · 750 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Rydbergs · 750 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

ICA · 550 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 116 kr/kg pris 64 kr
Ravioli

Ravioli

ICA Basic · 800 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 32 kr/kg pris 26 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

ICA · 500 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 27 kr/kg pris 13 kr
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 33 kr/kg pris 26 kr
Rotmos 9 port

Rotmos 9 port

Felix · 285 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 146 kr/kg pris 42 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 175 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 160 kr/kg pris 28 kr
Räksallad

Räksallad

ICA · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Räksallad

Räksallad

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Rydbergs · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr
Rödbetssallad ´s

Rödbetssallad ´s

Kosterfiskarn · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Rödbetssallad med Crème Fraiche

Rödbetssallad med Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 58 kr/kg pris 23 kr
Sandwich Lufttorkad skinka

Sandwich Lufttorkad skinka

Italsandwich · 140 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 290 kr/kg pris 41 kr
Sandwich Ost & skinka

Sandwich Ost & skinka

Italsandwich · 130 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 313 kr/kg pris 41 kr
Sandwich Tonfisk & paprika

Sandwich Tonfisk & paprika

Italsandwich · 140 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 290 kr/kg pris 41 kr
Skagenröra

Skagenröra

Rydbergs · 175 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 160 kr/kg pris 28 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Skagenröra Koster Fiskarn's

Skagenröra Koster Fiskarn's

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Skagenröra

Skagenröra

Kosterfiskarn · 350 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 400 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Skogssvampsoppa ®

Skogssvampsoppa ®

Kelda · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Skärgårdssoppa

Skärgårdssoppa

Kelda · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Soldatens ärtsoppa med Fläsk 350g

Soldatens ärtsoppa med Fläsk 350g

Knorr · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Soldatens ärtsoppa med Fläsk 570g

Soldatens ärtsoppa med Fläsk 570g

Knorr · 800 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 48 kr/l pris 39 kr
Soppa Currysoppa med Kokosmjölk

Soppa Currysoppa med Kokosmjölk

Kelda · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Soppa Gazpacho

Soppa Gazpacho

ICA · 390 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 52 kr/kg pris 20 kr
Soppa Potatis & Purjolök

Soppa Potatis & Purjolök

Kelda · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Sweet & Sour Original Ben's Original

Sweet & Sour Original Ben's Original

Ben´s Original · 450 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 65 kr/kg pris 29 kr
Thai Coconut curry Ben's Original

Thai Coconut curry Ben's Original

Ben´s Original · 450 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 65 kr/kg pris 29 kr
Thai Cube creamy Tom yum chicken

Thai Cube creamy Tom yum chicken

Kitchen Joy · 320 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 129 kr/kg pris 41 kr
Tomatsoppa Mustig ®

Tomatsoppa Mustig ®

Kelda · 500 ml

ICA Nära Blomman

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Wrap Kyckling Ceasar

Wrap Kyckling Ceasar

ICA · 300 g

ICA Nära Blomman

jämförpris 161 kr/kg pris 48 kr
Tyck till