Primat

Köttsubstitut på ICA BBB Sunne

35 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Crispy green burger

Crispy green burger

Max · 360 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 158 kr/kg pris 57 kr
Crispy supreme

Crispy supreme

Max · 360 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 158 kr/kg pris 57 kr
Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Max · 360 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 139 kr/kg pris 50 kr
Falafel

Falafel

ICA · 400 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 98 kr/kg pris 39 kr
Falafel vegansk

Falafel vegansk

ICA · 800 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 65 kr/kg pris 52 kr
Filéer vegetariska Fryst

Filéer vegetariska Fryst

Quorn · 312 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 120 kr/kg pris 37 kr
Fish-ish-pinnar

Fish-ish-pinnar

ICA · 210 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 169 kr/kg pris 36 kr
Formbar färs vegansk Fryst

Formbar färs vegansk Fryst

Anamma · 850 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 88 kr/kg pris 75 kr
Grilled fillets Fryst

Grilled fillets Fryst

Hälsans Kök · 300 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 144 kr/kg pris 43 kr
Grönsaksbullar

Grönsaksbullar

ICA · 200 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Leifs köttfria köttbullar

Leifs köttfria köttbullar

Dafgårds · 500 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 96 kr/kg pris 48 kr
Marcus grillkorv

Marcus grillkorv

Peas of Heaven · 350 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 176 kr/kg pris 61 kr
Middagskorv vegansk

Middagskorv vegansk

Peas of Heaven · 350 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 135 kr/kg pris 47 kr
Mince/Färs vegetarisk

Mince/Färs vegetarisk

Quorn · 600 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 102 kr/kg pris 61 kr
Smashed burger

Smashed burger

Oumph · 320 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 168 kr/kg pris 54 kr
Sojafärs vegansk Fryst

Sojafärs vegansk Fryst

ICA · 750 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 77 kr/kg pris 58 kr
Spenat och ostbiff

Spenat och ostbiff

ICA · 200 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 177 kr/kg pris 35 kr
Thyme & garlic chunks

Thyme & garlic chunks

Oumph · 280 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Yipin · 230 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 136 kr/kg pris 31 kr
Tofu naturell

Tofu naturell

ICA Basic · 400 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 58 kr/kg pris 23 kr
Vegetarisk mince/färs Fryst

Vegetarisk mince/färs Fryst

Quorn · 300 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 125 kr/kg pris 37 kr
Vegetariska filéer Fryst

Vegetariska filéer Fryst

Quorn · 624 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 105 kr/kg pris 65 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 300 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 125 kr/kg pris 37 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 600 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 109 kr/kg pris 65 kr
Vego-Cabanossy Kryddig

Vego-Cabanossy Kryddig

ICA · 250 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Vegobacon

Vegobacon

ICA · 80 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 246 kr/kg pris 20 kr
Vegobullar

Vegobullar

Anamma · 300 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Vegobullar

Vegobullar

Hälsans Kök · 460 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 130 kr/kg pris 60 kr
Vegobullar Glutenfri Fryst

Vegobullar Glutenfri Fryst

Anamma · 900 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 83 kr/kg pris 75 kr
Vegoburgare Glutenfri Fryst

Vegoburgare Glutenfri Fryst

Anamma · 880 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 85 kr/kg pris 75 kr
Vegofärs

Vegofärs

Anamma · 450 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Vegofärs glutenfri Fryst

Vegofärs glutenfri Fryst

Anamma · 1000 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Vegokorv Glutenfri Fryst

Vegokorv Glutenfri Fryst

Anamma · 840 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 89 kr/kg pris 75 kr
Vegonuggets av ärta

Vegonuggets av ärta

Anamma · 620 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 168 kr/kg pris 104 kr
Vegoschnitzel glutenfri

Vegoschnitzel glutenfri

Anamma · 750 g

ICA BBB Sunne

jämförpris 100 kr/kg pris 75 kr
Tyck till