Primat

Kaffe på ICA Sjöstaden

273 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe

Bryggkaffe

ICA Basic · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Bryggkaffe Blue Java

Bryggkaffe Blue Java

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Brazil

Bryggkaffe Brazil

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Dark Temptation

Bryggkaffe Dark Temptation

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Estanzia KRAV

Bryggkaffe Estanzia KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 190 kr/kg pris 86 kr
Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Fika Dark Roast

Bryggkaffe Fika Dark Roast

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Fikastund

Bryggkaffe Fikastund

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Forza

Bryggkaffe Forza

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Franskrost Classic

Bryggkaffe Franskrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Hazienda KRAV

Bryggkaffe Hazienda KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 190 kr/kg pris 86 kr
Bryggkaffe Intenzo

Bryggkaffe Intenzo

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Jubileum

Bryggkaffe Jubileum

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Kahawa

Bryggkaffe Kahawa

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Kharisma

Bryggkaffe Kharisma

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 179 kr/kg pris 81 kr
Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Gevalia · 425 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 195 kr/kg pris 83 kr
Bryggkaffe koffeinhaltigt

Bryggkaffe koffeinhaltigt

Idee Kaffee · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 176 kr/kg pris 88 kr
Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

ICA · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Gevalia · 425 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 197 kr/kg pris 84 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Mellanrost Presso

Bryggkaffe Mellanrost Presso

Gevalia · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 174 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Mollbergs blandning

Bryggkaffe Mollbergs blandning

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Mon Amie

Bryggkaffe Mon Amie

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 190 kr/kg pris 86 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

ICA · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 160 kr/kg pris 72 kr
Bryggkaffe Pasión colombia

Bryggkaffe Pasión colombia

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Peru Ekologisk

Bryggkaffe Peru Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Qualità Rossa

Bryggkaffe Qualità Rossa

Lavazza · 340 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 202 kr/kg pris 69 kr
Bryggkaffe Reko KRAV

Bryggkaffe Reko KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 204 kr/kg pris 92 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

ICA · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Stockholm

Bryggkaffe Stockholm

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Svea Classic

Bryggkaffe Svea Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Trip Mountain

Bryggkaffe Trip Mountain

Cafégo · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 171 kr/kg pris 77 kr
Bryggkaffe Västkust

Bryggkaffe Västkust

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Nescafe · 18 st

ICA Sjöstaden

jämförpris 2,47 kr/st pris 44 kr
Chokladdryck Cankao Burk

Chokladdryck Cankao Burk

Canderel · 250 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 279 kr/kg pris 70 kr
Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Oboy · 10 st

ICA Sjöstaden

jämförpris 3,69 kr/st pris 37 kr
Espresso Della casa Hela bönor

Espresso Della casa Hela bönor

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Espresso Giusto Hela bönor KRAV

Espresso Giusto Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 207 kr/kg pris 103 kr
Espresso Gran aroma bar Hela bönor

Espresso Gran aroma bar Hela bönor

Lavazza · 1000 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 220 kr/kg pris 220 kr
Espresso Hela bönor Ekologisk

Espresso Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 186 kr/kg pris 93 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 224 kr/kg pris 56 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 212 kr/kg pris 53 kr
Espresso Nero Hela bönor

Espresso Nero Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 194 kr/kg pris 97 kr
Espresso Trattoria

Espresso Trattoria

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Forza Hela bönor

Forza Hela bönor

Zoegas · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Hela Bönor Skånerost

Hela Bönor Skånerost

ICA · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 170 kr/kg pris 85 kr
Ice Coffee Double Espresso

Ice Coffee Double Espresso

Hell · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 60 kr/l pris 15 kr
ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

ICE Coffee Espresso Creamy Cookie Laktosfri

Löfbergs · 230 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 86 kr/l pris 20 kr
Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 180 kr/kg pris 81 kr
Iskaffe

Iskaffe

ICA · 1000 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Iskaffe Caffe Latte ®

Iskaffe Caffe Latte ®

Starbucks · 750 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Iskaffe Cappuccino Geia Food

Iskaffe Cappuccino Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Iskaffe Cappuccino

Iskaffe Cappuccino

Starbucks · 750 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 50 kr/l pris 38 kr
Iskaffe Cappuccino ®

Iskaffe Cappuccino ®

Starbucks · 750 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Iskaffe Caramel Macchiato ®

Iskaffe Caramel Macchiato ®

Starbucks · 750 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Iskaffe Classics Caffe Latte ®

Iskaffe Classics Caffe Latte ®

Starbucks · 220 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Classics Caffe Latte no added sugar Laktosfri ®

Iskaffe Classics Caffe Latte no added sugar Laktosfri ®

Starbucks · 220 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Classics Cappuccino ®

Iskaffe Classics Cappuccino ®

Starbucks · 220 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Starbucks · 220 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Classics Hazelnut Macchiato ®

Iskaffe Classics Hazelnut Macchiato ®

Starbucks · 220 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 20 kr
Iskaffe Coffee Latte

Iskaffe Coffee Latte

Hell · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 60 kr/l pris 15 kr
Iskaffe Double Cappuchino

Iskaffe Double Cappuchino

Hell · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 60 kr/l pris 15 kr
Iskaffe Frappuccino ®

Iskaffe Frappuccino ®

Starbucks · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 23 kr
Iskaffe Frappuccino Caramel ®

Iskaffe Frappuccino Caramel ®

Starbucks · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 23 kr
Iskaffe Frappuccino Mocha ®

Iskaffe Frappuccino Mocha ®

Starbucks · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 93 kr/l pris 23 kr
Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Nescafe · 102 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 259 kr/kg pris 26 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Löfbergs · 1000 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 33 kr/l pris 33 kr
Iskaffe Latte ®

Iskaffe Latte ®

Arla · 1000 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Iskaffe Protein Caffè Latte Laktosfri

Iskaffe Protein Caffè Latte Laktosfri

Ehrmann · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 76 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Monday& · 1000 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Hell · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 60 kr/l pris 15 kr
Iskaffe Tripleshot Espresso ®

Iskaffe Tripleshot Espresso ®

Starbucks · 300 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 81 kr/l pris 24 kr
Iskaffe Vanilj

Iskaffe Vanilj

Hell · 250 ml

ICA Sjöstaden

jämförpris 60 kr/l pris 15 kr
Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 204 kr/kg pris 92 kr
Kaffe Bella Crema Espresso Hela bönor

Kaffe Bella Crema Espresso Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 179 kr/kg pris 179 kr
Kaffe Bella Crema Intenso Hela bönor

Kaffe Bella Crema Intenso Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 179 kr/kg pris 179 kr
Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 179 kr/kg pris 179 kr
Kaffe Blond KRAV

Kaffe Blond KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 204 kr/kg pris 92 kr
Kaffe Blue java ZOÉGAS

Kaffe Blue java ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 158 kr/kg pris 79 kr
Kaffe Brazil 52 Gram

Kaffe Brazil 52 Gram

L'Or · 10 st

ICA Sjöstaden

jämförpris 4,06 kr/st pris 41 kr
Kaffe Cappuccino Original

Kaffe Cappuccino Original

Gevalia · 10 st

ICA Sjöstaden

jämförpris 2,44 kr/st pris 24 kr
Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Lavazza · 1000 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 226 kr/kg pris 226 kr
Kaffe Decaf Classico kaffebönor

Kaffe Decaf Classico kaffebönor

Lavazza · 500 g

ICA Sjöstaden

jämförpris 258 kr/kg pris 129 kr
Tyck till