Primat

Trädgård på ICA Årjäng

77 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Rosie Organic 1-p

Basilika Rosie Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Basilika, Loki, Grön, Organic

Basilika, Loki, Grön, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Årjäng

jämförpris 3,30 kr/l pris 33 kr
Blåklint Tall double 1-p

Blåklint Tall double 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Böna Blomster Preisgewinner 1-p

Böna Blomster Preisgewinner 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Böna Maxi Organic 1-p

Böna Maxi Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Böna Skär Admires 1-p

Böna Skär Admires 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Böna Störbryt Markant Organic 1-p

Böna Störbryt Markant Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Böna Vax Kinghorn Wax 1-p

Böna Vax Kinghorn Wax 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Chilipeppar Wasetlandse Lange Rode 1-p

Chilipeppar Wasetlandse Lange Rode 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Dill Gold Crown Organic 1-p

Dill Gold Crown Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Doroteablomma Stor 1-p

Doroteablomma Stor 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Eterneller Mix 1-p

Eterneller Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Gurka Frilands Profi F1 Organic 1-p

Gurka Frilands Profi F1 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 61 kr/st pris 61 kr
Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Gyllenbär Organic 1-p

Gyllenbär Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Insektsblommor Organic 1-p

Insektsblommor Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Årjäng

jämförpris 315 kr/l pris 94 kr
Koriander Marino Organic 1-p

Koriander Marino Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Kål Asiatisk Tats 1-p

Kål Asiatisk Tats 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Kålrot Champion Purple Top 1-p

Kålrot Champion Purple Top 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Årjäng

jämförpris 12 kr/l pris 46 kr
Lobelia Kant Emperor William 1-p

Lobelia Kant Emperor William 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Luktärt Royal Blue 1-p

Luktärt Royal Blue 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Luktärt Royal Rose 1-p

Luktärt Royal Rose 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Lök Gul Stuttgarter Riesen 1-p

Lök Gul Stuttgarter Riesen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Lök, Pip, Long White Ishiku, såband

Lök, Pip, Long White Ishiku, såband

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Lök, Pip-, Red Toga

Lök, Pip-, Red Toga

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Årjäng

jämförpris 10 kr/st pris 21 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 58 kr/st pris 58 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Årjäng

jämförpris 62 kr/st pris 125 kr
Myrdosa spinosad

Myrdosa spinosad

Myrr · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 78 kr/st pris 78 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Årjäng

jämförpris 584 kr/kg pris 146 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Årjäng

jämförpris 1,19 kr/st pris 36 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Årjäng

jämförpris 1,19 kr/st pris 36 kr
Oregano Kungsmynta Organic 1-p

Oregano Kungsmynta Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Paprika Olly FI Organic 1-p

Paprika Olly FI Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Pensé Florist strain 1-p

Pensé Florist strain 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Pysslingkrage Vit 1-p

Pysslingkrage Vit 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Ringblomma Pacifi 1-p

Ringblomma Pacifi 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Rosmarin 1-p

Rosmarin 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Rova, Maj-, Snowball

Rova, Maj-, Snowball

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Ruccola Sandsenap Organic 1-p

Ruccola Sandsenap Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Rädisa Flamboyant 2 Organic 1-p

Rädisa Flamboyant 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Rödbeta Organic 1-p

Rödbeta Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Rödbeta, D' Egypte

Rödbeta, D' Egypte

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Rödbeta, Solist, såband

Rödbeta, Solist, såband

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Sallat Maché Vinter Vit Organic 1-p

Sallat Maché Vinter Vit Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Sallat, Frisée, Wallone, Organic

Sallat, Frisée, Wallone, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Sallat, Huvud, Suzan, Organic Nelosn Garden

Sallat, Huvud, Suzan, Organic Nelosn Garden

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Sallat, Plock, Catalonga, Organic

Sallat, Plock, Catalonga, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Sallat, Romersk-, Lobjoits Green

Sallat, Romersk-, Lobjoits Green

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Sockerärt Organic 1-p

Sockerärt Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Spenat Vroeg Reuzenblad Organic 1-p

Spenat Vroeg Reuzenblad Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Spetspaprika Zazu 1-p

Spetspaprika Zazu 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Squash Organic Nelson 1-p Garden

Squash Organic Nelson 1-p Garden

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Squash, Yellowstar F1

Squash, Yellowstar F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Årjäng

jämförpris 4,62 kr/l pris 46 kr
Timjan Krydd Organic 1-p

Timjan Krydd Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Tomat Hög Bolstar Granda Organic 1-p

Tomat Hög Bolstar Granda Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Tomat Körsbär Organic 1-p

Tomat Körsbär Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Tomat Körsbär Tige 1-p

Tomat Körsbär Tige 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Tomat Vinbärs Gol 1-p

Tomat Vinbärs Gol 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Tomat-Hög Bronzy Organic

Tomat-Hög Bronzy Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Tösalt H & Möhring

Tösalt H & Möhring

Salinity · 1000 g

ICA Årjäng

jämförpris 27 kr/kg pris 27 kr
Vallmo Sibirisk Mix

Vallmo Sibirisk Mix

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Vitlök 'Aulxito'

Vitlök 'Aulxito'

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 63 kr/st pris 63 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Årjäng

jämförpris 44 kr/l pris 44 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Årjäng

jämförpris 174 kr/l pris 44 kr
Ärt Märg-Kelwedon Wonder Org.

Ärt Märg-Kelwedon Wonder Org.

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Ärt Sprit Blauwschokker Organic 1-p

Ärt Sprit Blauwschokker Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Årjäng

jämförpris 31 kr/st pris 31 kr
Tyck till