Primat

Färdigmat på ICA Ettan

193 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Ettan

jämförpris 130 kr/kg pris 23 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Ettan

jämförpris 151 kr/kg pris 27 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Ettan

jämförpris 151 kr/kg pris 27 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Ettan

jämförpris 137 kr/kg pris 37 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Ettan

jämförpris 195 kr/kg pris 53 kr
Citron Honung Cheesecake Bageri

Citron Honung Cheesecake Bageri

La Lorraine · 95 g

ICA Ettan

jämförpris 108 kr/kg pris 10 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Ettan

jämförpris 93 kr/kg pris 19 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Ettan

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Ettan

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Curry Noodles Paneng Curry

Curry Noodles Paneng Curry

Santa Maria · 85 g

ICA Ettan

jämförpris 266 kr/kg pris 23 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Ettan

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 194 kr/kg pris 78 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Ettans Coleslaw

Ettans Coleslaw

FestKöket · 100 g

ICA Ettan

jämförpris 87 kr/kg pris 9 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Ettan

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Ettan

jämförpris 102 kr/kg pris 48 kr
Färdigmat Chicken Gochujang

Färdigmat Chicken Gochujang

NOM · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Färdigmat Chinese BBQ

Färdigmat Chinese BBQ

NOM · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Färdigmat Currygryta med Kyckling och Ris

Färdigmat Currygryta med Kyckling och Ris

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 114 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Fläsk med Löksås och Potatis XL

Färdigmat Fläsk med Löksås och Potatis XL

ICA · 450 g

ICA Ettan

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Ettan

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Kantarellsoppa

Färdigmat Kantarellsoppa

Borgens · 350 g

ICA Ettan

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Färdigmat Korean Pork Belly

Färdigmat Korean Pork Belly

NOM · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 154 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Kyckling Röd curry

Färdigmat Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Kyckling Teriyaki

Färdigmat Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Kycklinggryta med ris

Färdigmat Kycklinggryta med ris

Grön Ko · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 186 kr/kg pris 74 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatismos Lingonsylt XL

Färdigmat Köttbullar med Potatismos Lingonsylt XL

ICA · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 137 kr/kg pris 69 kr
Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 154 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

Färdigmat Köttfärssås med Spaghetti

ICA · 360 g

ICA Ettan

jämförpris 128 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Köttfärssås Spaghetti Parmesan XL

Färdigmat Köttfärssås Spaghetti Parmesan XL

ICA · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 137 kr/kg pris 69 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Ettan

jämförpris 131 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 138 kr/kg pris 55 kr
Färdigmat Pasta Arrabbiata

Färdigmat Pasta Arrabbiata

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 136 kr/kg pris 54 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Ettan

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Ettan

jämförpris 189 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Ettan

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Ettan

jämförpris 163 kr/kg pris 69 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Ettan

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Ettan

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 154 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Ettan

jämförpris 128 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Tareqs Lasagne

Färdigmat Tareqs Lasagne

Maten e klar · 450 g

ICA Ettan

jämförpris 186 kr/kg pris 84 kr
Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

ICA · 300 g

ICA Ettan

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Ettan

jämförpris 194 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Vego Lasagne

Färdigmat Vego Lasagne

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 136 kr/kg pris 54 kr
Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
Färdigmat Öländsk Fisksoppa

Färdigmat Öländsk Fisksoppa

Borgens · 350 g

ICA Ettan

jämförpris 120 kr/kg pris 42 kr
Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
Färsk Färdigmat Kycklingfilépasta

Färsk Färdigmat Kycklingfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 214 kr/kg pris 86 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Ettan

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Ettan

jämförpris 34 kr/l pris 26 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 475 g

ICA Ettan

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Ettan

jämförpris 202 kr/kg pris 56 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Ettan

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Ettan

jämförpris 202 kr/kg pris 56 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Ettan

jämförpris 94 kr/kg pris 42 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Ettan

jämförpris 68 kr/kg pris 85 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Ettan

jämförpris 130 kr/kg pris 29 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 59 kr/kg pris 30 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Ettan

jämförpris 100 kr/kg pris 48 kr
Kyckling och Morotssoppa

Kyckling och Morotssoppa

ICA · 475 g

ICA Ettan

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Ettan

jämförpris 181 kr/kg pris 50 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Kycklingpirog ca

Kycklingpirog ca

210 g

ICA Ettan

jämförpris 162 kr/kg pris 34 kr
Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kronfågel · 450 g

ICA Ettan

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Ettan

jämförpris 157 kr/kg pris 70 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 131 kr/kg pris 65 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Ettan

jämförpris 56 kr/l pris 34 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Ettan

jämförpris 38 kr/l pris 38 kr
Lax & Ostburgare Färska Miljömärkt

Lax & Ostburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Ettan

jämförpris 217 kr/kg pris 48 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Ettan

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Matpaj BBQ Kyckling

Matpaj BBQ Kyckling

NZ Pies · 250 g

ICA Ettan

jämförpris 204 kr/kg pris 51 kr
Matpaj Köttfärs Ost

Matpaj Köttfärs Ost

NZ Pies · 250 g

ICA Ettan

jämförpris 204 kr/kg pris 51 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Ettan

jämförpris 136 kr/kg pris 36 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Ettan

jämförpris 132 kr/kg pris 36 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Ettan

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

FestKöket · 100 g

ICA Ettan

jämförpris 87 kr/kg pris 9 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Ettan

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Ettan

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Minipotatis italiensk inspirerade kryddor

Minipotatis italiensk inspirerade kryddor

Peka · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Ettan

jämförpris 49 kr/kg pris 19 kr
Noodles Teriyaki

Noodles Teriyaki

Santa Maria · 85 g

ICA Ettan

jämförpris 266 kr/kg pris 23 kr
Norrlandspölsa

Norrlandspölsa

Scan · 500 g

ICA Ettan

jämförpris 51 kr/kg pris 26 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Ettan

jämförpris 301 kr/kg pris 27 kr
Pannbiffssmörgås ca

Pannbiffssmörgås ca

FestKökets · 300 g

ICA Ettan

jämförpris 179 kr/kg pris 54 kr
Tyck till