Primat

Trädgård på ICA Kvantum Frölunda

126 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alstromeria

Alstromeria

7 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 13 kr/st pris 90 kr
Amaryllis 2 stänglad tvåfärgad 13 cm

Amaryllis 2 stänglad tvåfärgad 13 cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Anthurium M röd

Anthurium M röd

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Arr Margerit Midsommar 12,5cm x10

Arr Margerit Midsommar 12,5cm x10

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Arrangemang Ägg 6 cm

Arrangemang Ägg 6 cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Aster Enkel blandade färger 1-p

Aster Enkel blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Björkved svensk ca 40L

Björkved svensk ca 40L

15000 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 9 kr/kg pris 130 kr
Blankbräken 11cm

Blankbräken 11cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 3 kr/l pris 30 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 6 kr/l pris 23 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm vit

Brudorkidé 2-stänglad 12cm vit

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 20 kr/st pris 60 kr
Bukett Fantasia 50cm

Bukett Fantasia 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 209 kr/st pris 209 kr
Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Bukett Paletto 40cm

Bukett Paletto 40cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Bukett Rosig M

Bukett Rosig M

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Bukett Vacker kompakt 35cm

Bukett Vacker kompakt 35cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Bukett Valentin klassisk med 10 rosor 50cm

Bukett Valentin klassisk med 10 rosor 50cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Bukett Valentin klassisk med 5 röda rosor 50cm

Bukett Valentin klassisk med 5 röda rosor 50cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Böna Bryt Ferrari 1-p

Böna Bryt Ferrari 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Böna Vax Kinghorn Wax 1-p

Böna Vax Kinghorn Wax 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Dill Gold Crown Organic 1-p

Dill Gold Crown Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Etiketter Vita

Etiketter Vita

Writer · 100 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 0,30 kr/st pris 30 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 353 kr/l pris 106 kr
Gurka Frilands Profi F1 1-p

Gurka Frilands Profi F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Gyllenbär Organic 1-p

Gyllenbär Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hortensia magical 10,5cm

Hortensia magical 10,5cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Hyacint blå 1-p

Hyacint blå 1-p

, · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Rosor 50 cm Fairtrade mix

Rosor 50 cm Fairtrade mix

ICA · 10 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 15 kr/st pris 149 kr
Rosor röd 50 cm Fair trade

Rosor röd 50 cm Fair trade

ICA · 12 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 20 kr/st pris 239 kr
Tulpaner Glada Hudik Från Sverige

Tulpaner Glada Hudik Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 11 kr/st pris 130 kr
Tulpaner i gula toner

Tulpaner i gula toner

ICA · 9 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 10 kr/st pris 90 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 287 kr/l pris 86 kr
Kalanchoe 10,5cm Aprikos

Kalanchoe 10,5cm Aprikos

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe 10,5cm Specialmix

Kalanchoe 10,5cm Specialmix

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe 3-p 40cm blandade färger i buketten

Kalanchoe 3-p 40cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 36 kr/st pris 109 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kalanchoe dubbelblommande 13cm kruka Höjd 30cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 13cm kruka Höjd 30cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Klockranka Blå Nelson 1-p Garden

Klockranka Blå Nelson 1-p Garden

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Koriander Marino Organic 1-p

Koriander Marino Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Koriander, Cruiser

Koriander, Cruiser

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kruka Axis Beige 14cm x6

Kruka Axis Beige 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Axis Beige 17,5cm x6

Kruka Axis Beige 17,5cm x6

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Peach 12,5cm

Kruka Axis Peach 12,5cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka Boll på kulfot

Kruka Boll på kulfot

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Krukros storblommig 10,5cm

Krukros storblommig 10,5cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Krysantemum 11,5 cm

Krysantemum 11,5 cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Krysantemum 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Krysantemum 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Krysantemum pompom 50 cm

Krysantemum pompom 50 cm

3 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 23 kr/st pris 69 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 23 kr/st pris 70 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm vit

Kvistkrysantemum 3-p 50cm vit

3 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 20 kr/st pris 60 kr
Kvistnejlikor 50 cm

Kvistnejlikor 50 cm

10 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 8 kr/st pris 80 kr
Kvistnejlikor 10-p 50cm varierande färger

Kvistnejlikor 10-p 50cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 10 kr/l pris 40 kr
Luktärt Royal Blue 1-p

Luktärt Royal Blue 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Margerit i kruka vita

Margerit i kruka vita

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Matricaria 4-p 50cm vit

Matricaria 4-p 50cm vit

4 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 25 kr/st pris 99 kr
Melon Vatten Sugar Baby 1-p

Melon Vatten Sugar Baby 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Miniatyrros 10,5cm

Miniatyrros 10,5cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Morot Höst/ Vinter Flakkée 2 1-p

Morot Höst/ Vinter Flakkée 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Murgröna på båge 12cm

Murgröna på båge 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 57 kr/st pris 114 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 520 kr/kg pris 130 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 340 kr/l pris 170 kr
Nattviol Trädgårds Violett 1-p

Nattviol Trädgårds Violett 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Orkidé

Orkidé

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Paprika Olly FI Organic 1-p

Paprika Olly FI Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Prärieklocka 12cm kruka Höjd 24cm varierande färger

Prärieklocka 12cm kruka Höjd 24cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Påsklilja småblommig 10,5cm kruka 20 cm hög

Påsklilja småblommig 10,5cm kruka 20 cm hög

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Ringblomma Daisy Citrus Mix 1-p

Ringblomma Daisy Citrus Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Ringkrage Enkel Blandade färger 1-p

Ringkrage Enkel Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Rosenkalla 13cm

Rosenkalla 13cm

1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Rosmarin 1-p

Rosmarin 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Rosor 10-p 35cm varierande färger

Rosor 10-p 35cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 6 kr/st pris 60 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 12 kr/st pris 119 kr
Rosor 10-p 50cm varierande färger

Rosor 10-p 50cm varierande färger

10 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 12 kr/st pris 120 kr
Ruccola Sandsenap Organic 1-p

Ruccola Sandsenap Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Rädisa Saxa 2 Organic 1-p

Rädisa Saxa 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sallat Bladbatavia Lollo Rossa 1-p

Sallat Bladbatavia Lollo Rossa 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Tyck till