Primat

Köttsubstitut på ICA Kvantum Frölunda

76 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baljväxtfärs

Baljväxtfärs

Anamma · 500 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 121 kr/kg pris 61 kr
Beef style strips

Beef style strips

Oumph · 700 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 120 kr/kg pris 84 kr
Beyond burger Fryst 2-p

Beyond burger Fryst 2-p

Beyond Meat · 226 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 217 kr/kg pris 49 kr
Burgare

Burgare

Farmers & Chefs · 400 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Crispy green burger

Crispy green burger

Max · 360 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 144 kr/kg pris 52 kr
Crispy supreme

Crispy supreme

Max · 360 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 144 kr/kg pris 52 kr
Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Delifresh plant beef burger 4-p 90g

Max · 360 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 126 kr/kg pris 45 kr
Falafel vegan Fryst

Falafel vegan Fryst

Findus · 450 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 88 kr/kg pris 40 kr
Falafel vegansk

Falafel vegansk

ICA · 800 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 57 kr/kg pris 45 kr
Falafel Vegansk Fryst

Falafel Vegansk Fryst

Anamma · 900 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 81 kr/kg pris 73 kr
Filé Växtbaserad Thick-cut 2-p

Filé Växtbaserad Thick-cut 2-p

Juicy Marbles · 226 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 620 kr/kg pris 140 kr
Filéer vegetariska Fryst

Filéer vegetariska Fryst

Quorn · 312 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 117 kr/kg pris 37 kr
Formbar färs vegansk Fryst

Formbar färs vegansk Fryst

Anamma · 850 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 86 kr/kg pris 73 kr
Formbar vegofärs

Formbar vegofärs

Svenska Färsodlarna · 400 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Grilled ch*cken chunks

Grilled ch*cken chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Grillkorv

Grillkorv

Farmers & Chefs · 240 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 169 kr/kg pris 41 kr
Kebab chunks

Kebab chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Korv chorizo vegan

Korv chorizo vegan

Peas of Heaven · 250 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Leifs köttfria köttbullar

Leifs köttfria köttbullar

Dafgårds · 500 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Middagskorv vego ovo milt kryddad

Middagskorv vego ovo milt kryddad

Scan · 300 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 123 kr/kg pris 37 kr
Mince/Färs vegetarisk

Mince/Färs vegetarisk

Quorn · 600 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 95 kr/kg pris 57 kr
Ost Cheddar Block Vegansk

Ost Cheddar Block Vegansk

ICA · 400 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Ost Gouda Block Vegansk

Ost Gouda Block Vegansk

ICA · 400 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Ost Parveggio Riven Vegansk

Ost Parveggio Riven Vegansk

Green Vie · 100 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 255 kr/kg pris 26 kr
Plant based

Plant based

Philadelphia · 145 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 174 kr/kg pris 25 kr
Pulled BBQ chunks

Pulled BBQ chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Pålägg Skivor Tomat/Basilika

Pålägg Skivor Tomat/Basilika

Quorn · 100 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 257 kr/kg pris 26 kr
Pålägg Vegoskivor Naturell

Pålägg Vegoskivor Naturell

ICA · 100 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Pålägg Vegoskivor Rökta

Pålägg Vegoskivor Rökta

ICA · 100 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Skagenröra Tofu Vegansk

Skagenröra Tofu Vegansk

Yipin · 200 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Smashed burger

Smashed burger

Oumph · 320 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 157 kr/kg pris 50 kr
Sojafärs vegansk

Sojafärs vegansk

ICA · 300 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Sojafärs vegansk Fryst

Sojafärs vegansk Fryst

ICA · 750 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 73 kr/kg pris 55 kr
Swedish style balls

Swedish style balls

Quorn · 300 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Tempeh Färsk Helbit

Tempeh Färsk Helbit

Yipin · 200 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 167 kr/kg pris 33 kr
Tempeh naturell tärnad

Tempeh naturell tärnad

Yipin · 200 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 167 kr/kg pris 33 kr
Tempeh teriyaki

Tempeh teriyaki

Yipin · 200 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 167 kr/kg pris 33 kr
Thyme & garlic chunks

Thyme & garlic chunks

Oumph · 280 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 132 kr/kg pris 37 kr
Tofu Alspånsrökt

Tofu Alspånsrökt

Yipin · 460 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 108 kr/kg pris 50 kr
Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Tofu Alspånsrökt Ekologisk

Yipin · 230 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 127 kr/kg pris 29 kr
Tofu i drömsås

Tofu i drömsås

Fiskexporten · 200 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Tofu marinerad soja ingefära

Tofu marinerad soja ingefära

Yipin · 230 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 127 kr/kg pris 29 kr
Tofu Naturell

Tofu Naturell

ICA Gott Liv · 230 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 82 kr/kg pris 19 kr
Tofu naturell

Tofu naturell

ICA Basic · 400 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Tofu Naturell Ekologisk

Tofu Naturell Ekologisk

ICA Gott Liv · 230 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 90 kr/kg pris 21 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV Yi Pin

Tofu naturell Ekologisk KRAV Yi Pin

Yipin · 230 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 107 kr/kg pris 25 kr
Tofu naturell Ekologisk KRAV

Tofu naturell Ekologisk KRAV

Yipin · 400 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Tofu rökt

Tofu rökt

ICA Basic · 200 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Veganska Crispy chcken

Veganska Crispy chcken

Oumph · 300 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 123 kr/kg pris 37 kr
Veganskivor Rökt smak

Veganskivor Rökt smak

Quorn · 100 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 257 kr/kg pris 26 kr
Vegetarisk mince/färs Fryst

Vegetarisk mince/färs Fryst

Quorn · 300 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 122 kr/kg pris 37 kr
Vegetarisk Sausages

Vegetarisk Sausages

Quorn · 420 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 124 kr/kg pris 52 kr
Vegetariska filéer Fryst

Vegetariska filéer Fryst

Quorn · 624 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 94 kr/kg pris 59 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 300 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 122 kr/kg pris 37 kr
Vegetariska pieces/bitar Fryst

Vegetariska pieces/bitar Fryst

Quorn · 600 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 98 kr/kg pris 59 kr
Vego-Cabanossy Kryddig

Vego-Cabanossy Kryddig

ICA · 250 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Vego-Grillare

Vego-Grillare

ICA · 280 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 118 kr/kg pris 33 kr
Vegobacon

Vegobacon

ICA · 80 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 247 kr/kg pris 20 kr
Vegobullar

Vegobullar

Hälsans Kök · 460 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 117 kr/kg pris 54 kr
Vegobullar Glutenfri Fryst

Vegobullar Glutenfri Fryst

Anamma · 900 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 81 kr/kg pris 73 kr
Vegoburgare Glutenfri Fryst

Vegoburgare Glutenfri Fryst

Anamma · 880 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 83 kr/kg pris 73 kr
Vegoburgare umami

Vegoburgare umami

Svenska Färsodlarna · 320 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 136 kr/kg pris 43 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 420 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 128 kr/kg pris 54 kr
Vegofilébitar

Vegofilébitar

Hälsans Kök · 700 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 123 kr/kg pris 86 kr
Vegofärs

Vegofärs

Anamma · 450 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 109 kr/kg pris 49 kr
Vegofärs glutenfri Fryst

Vegofärs glutenfri Fryst

Anamma · 1000 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Vegokebab

Vegokebab

Schysst käk · 350 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 140 kr/kg pris 49 kr
Vegokorv cheeze

Vegokorv cheeze

Peas of Heaven · 210 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 182 kr/kg pris 38 kr
Vegokorv Glutenfri Fryst

Vegokorv Glutenfri Fryst

Anamma · 840 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 87 kr/kg pris 73 kr
Vegonuggets

Vegonuggets

Hälsans Kök · 700 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 109 kr/kg pris 77 kr
Vegonuggets av ärta

Vegonuggets av ärta

Anamma · 620 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 151 kr/kg pris 94 kr
Vegoprins Glutenfri Fryst

Vegoprins Glutenfri Fryst

Anamma · 300 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Vegoschnitzel

Vegoschnitzel

Hälsans Kök · 720 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 106 kr/kg pris 77 kr
Vegoschnitzel glutenfri

Vegoschnitzel glutenfri

Anamma · 750 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 97 kr/kg pris 73 kr
Äggersättare

Äggersättare

KhoiSan Tea · 175 g

ICA Kvantum Frölunda

jämförpris 395 kr/kg pris 69 kr
Tyck till