Primat

Inlagd fisk på ICA Ystad

78 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Ystad

jämförpris 708 kr/kg pris 20 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Ystad

jämförpris 122 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Ystad

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Ystad

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Ystad

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Ystad

jämförpris 242 kr/kg pris 25 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Ystad

jämförpris 178 kr/kg pris 30 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Ystad

jämförpris 222 kr/kg pris 26 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Ystad

jämförpris 418 kr/kg pris 31 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Ystad

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Ystad

jämförpris 484 kr/kg pris 39 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Ystad

jämförpris 362 kr/kg pris 27 kr
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Ystad

jämförpris 362 kr/kg pris 27 kr
Clarias Färsk Varmrökt Örtagård

Clarias Färsk Varmrökt Örtagård

Gårdsfisk · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 323 kr/kg pris 40 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Ystad

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Ystad

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Ystad

jämförpris 366 kr/kg pris 110 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Ystad

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Ystad

jämförpris 168 kr/kg pris 42 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Ystad

jämförpris 199 kr/kg pris 38 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Ystad

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Ystad

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Ystad

jämförpris 141 kr/kg pris 35 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Ystad

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Ystad

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Ystad

jämförpris 144 kr/kg pris 27 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Ystad

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Ystad

jämförpris 157 kr/kg pris 31 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Ystad

jämförpris 231 kr/kg pris 39 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Ystad

jämförpris 294 kr/kg pris 50 kr
Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Ystad

jämförpris 451 kr/kg pris 59 kr
Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Ystad

jämförpris 451 kr/kg pris 59 kr
Lax Filé Varmrökt Rostad Vitlök Vägga Rökeri

Lax Filé Varmrökt Rostad Vitlök Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Ystad

jämförpris 391 kr/kg pris 59 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Ystad

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Ystad

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 425 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 425 kr/kg pris 53 kr
Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Ystad

jämförpris 441 kr/kg pris 66 kr
Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Ystad

jämförpris 441 kr/kg pris 66 kr
Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Ystad

jämförpris 451 kr/kg pris 59 kr
Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 700 g

ICA Ystad

jämförpris 374 kr/kg pris 262 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Ystad

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Ystad

jämförpris 157 kr/kg pris 31 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Ystad

jämförpris 170 kr/kg pris 43 kr
Matjesfilé

Matjesfilé

Vägga Rökeri · 425 g

ICA Ystad

jämförpris 256 kr/kg pris 109 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Ystad

jämförpris 134 kr/kg pris 134 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Ystad

jämförpris 186 kr/kg pris 20 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Ystad

jämförpris 108 kr/kg pris 32 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 152 kr/kg pris 19 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Ystad

jämförpris 231 kr/kg pris 25 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Ystad

jämförpris 425 kr/kg pris 34 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Ystad

jämförpris 357 kr/kg pris 100 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Ystad

jämförpris 368 kr/kg pris 184 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Ystad

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Ystad

jämförpris 219 kr/kg pris 37 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Ystad

jämförpris 380 kr/kg pris 27 kr
Senap & Maltwhiskysill 250g

Senap & Maltwhiskysill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Ystad

jämförpris 231 kr/kg pris 25 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Ystad

jämförpris 181 kr/kg pris 43 kr
Sill med smak av Brynt Smör 250g

Sill med smak av Brynt Smör 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Ystad

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Ystad

jämförpris 179 kr/kg pris 42 kr
Skånsk Kryddsillsfilé 250g Vägga Rökeri

Skånsk Kryddsillsfilé 250g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 575 g

ICA Ystad

jämförpris 99 kr/kg pris 57 kr
Stekt Sill I Ättikslag

Stekt Sill I Ättikslag

Vägga Rökeri · 425 g

ICA Ystad

jämförpris 200 kr/kg pris 85 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 475 g

ICA Ystad

jämförpris 189 kr/kg pris 90 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Ystad

jämförpris 331 kr/kg pris 99 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Ystad

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Ystad

jämförpris 283 kr/kg pris 20 kr
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Ystad

jämförpris 283 kr/kg pris 20 kr
Varmrökt lax

Varmrökt lax

ICA Basic · 150 g

ICA Ystad

jämförpris 303 kr/kg pris 45 kr
Tyck till