Primat

Trädgård på ICA Ystad

42 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ampellilja i kruka 11cm

Ampellilja i kruka 11cm

Blomsterboda · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Ystad

jämförpris 12 kr/st pris 58 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Ystad

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Ystad

jämförpris 2,53 kr/l pris 38 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Ystad

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Blompinne 60cm 10-p

Blompinne 60cm 10-p

10 st

ICA Ystad

jämförpris 2,09 kr/st pris 21 kr
Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

, · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Ystad

jämförpris 160 kr/l pris 56 kr
Cyklamen storblommig 12cm

Cyklamen storblommig 12cm

1 st

ICA Ystad

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Ystad

jämförpris 7 kr/st pris 27 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Ystad

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Hedera Helix 12cm Spira blommor

Hedera Helix 12cm Spira blommor

Blomsterboda · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Ystad

jämförpris 3,30 kr/l pris 33 kr
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

1 st

ICA Ystad

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Ystad

jämförpris 4,41 kr/st pris 53 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

1 st

ICA Ystad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm orange

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm orange

1 st

ICA Ystad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

1 st

ICA Ystad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

1 st

ICA Ystad

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

1 st

ICA Ystad

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Kalanchoe i kruka med cellofan

Kalanchoe i kruka med cellofan

1,000 · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Ystad

jämförpris 11 kr/l pris 44 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Ystad

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Margerit i kruka vita

Margerit i kruka vita

Blommab · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

Murgröna Utomhus 11cm kruka 15cm långa rankor

1 st

ICA Ystad

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Ystad

jämförpris 60 kr/st pris 119 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Ystad

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Ystad

jämförpris 358 kr/l pris 179 kr
Näringspinnar 30-p Blommande

Näringspinnar 30-p Blommande

Blomstra · 30 st

ICA Ystad

jämförpris 1,17 kr/st pris 35 kr
Näringspinnar 30-p Gröna blad

Näringspinnar 30-p Gröna blad

Blomstra · 30 st

ICA Ystad

jämförpris 1,17 kr/st pris 35 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Ystad

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Ystad

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Orkide, 11cm varierande färger

Orkide, 11cm varierande färger

Blomsterboda · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Orkidé i kruka med cellofan

Orkidé i kruka med cellofan

Blomsterboda · 1 st

ICA Ystad

jämförpris 379 kr/st pris 379 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Ystad

jämförpris 177 kr/l pris 53 kr
Pensé småblommig singel 12cm kruka varierande färger

Pensé småblommig singel 12cm kruka varierande färger

1 st

ICA Ystad

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Penséer 6-p Varierande färger

Penséer 6-p Varierande färger

6 st

ICA Ystad

jämförpris 12 kr/st pris 75 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Ystad

jämförpris 8 kr/st pris 80 kr
Smaragdblomma 12cm

Smaragdblomma 12cm

1 st

ICA Ystad

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Tösalt H & Möhring

Tösalt H & Möhring

Salinity · 1000 g

ICA Ystad

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Ystad

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Tyck till