Primat

Trädgård på ICA Hovshaga

63 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alstromeria

Alstromeria

7 st

ICA Hovshaga

jämförpris 14 kr/st pris 97 kr
Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Azalea 12cm vit Rosa Bandet

Azalea 12cm vit Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 4,10 kr/l pris 41 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 3,50 kr/l pris 35 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 6 kr/l pris 26 kr
Blomsterpinne 30cm

Blomsterpinne 30cm

10 st

ICA Hovshaga

jämförpris 2,20 kr/st pris 22 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 140 kr/st pris 140 kr
Bukett Bello 50cm

Bukett Bello 50cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 240 kr/st pris 240 kr
Bukett Lunelli 50cm

Bukett Lunelli 50cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 210 kr/st pris 210 kr
Bukett Paletto 40cm

Bukett Paletto 40cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Bukett Sobra 40cm

Bukett Sobra 40cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Bukett Tonella 50cm

Bukett Tonella 50cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 140 kr/st pris 140 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 160 kr/st pris 160 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 433 kr/l pris 130 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 323 kr/l pris 97 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Kruka Axis Brun 12,5 cm

Kruka Axis Brun 12,5 cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kruka Axis Brun 17,5 cm

Kruka Axis Brun 17,5 cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Kruka Axis Grön 14cm x6

Kruka Axis Grön 14cm x6

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 97 kr/st pris 97 kr
Kruka Axis Vit 12,5cm x6

Kruka Axis Vit 12,5cm x6

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kruka Bas 12,5cm vit

Kruka Bas 12,5cm vit

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kruka Klassisk 15,0cm Oat

Kruka Klassisk 15,0cm Oat

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Kruka Rand Vit

Kruka Rand Vit

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 97 kr/st pris 97 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Kruka svart 11,5cm

Kruka svart 11,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Kruka svart 13,5cm

Kruka svart 13,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kruka svart 15cm

Kruka svart 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Kruka Svart 17cm

Kruka Svart 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Kruka Vit 17cm

Kruka Vit 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Kruka Vit 20cm 1-p

Kruka Vit 20cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 200 kr/st pris 200 kr
Krysantemum stilig 50 cm

Krysantemum stilig 50 cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 160 kr/st pris 160 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Hovshaga

jämförpris 18 kr/st pris 54 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Hovshaga

jämförpris 10 kr/st pris 86 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 12 kr/l pris 48 kr
Liljor i bunt 50cm

Liljor i bunt 50cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 97 kr/st pris 97 kr
Ljung Calluna rosa 10,5 cm

Ljung Calluna rosa 10,5 cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Ljung vit 11 cm

Ljung vit 11 cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Murgröna 10,5 cm

Murgröna 10,5 cm

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Murgröna rankor 12 cm

Murgröna rankor 12 cm

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Hovshaga

jämförpris 11 kr/st pris 22 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 130 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Hovshaga

jämförpris 600 kr/kg pris 150 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 400 kr/l pris 200 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Hovshaga

jämförpris 1,23 kr/st pris 37 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 14 kr/l pris 58 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Plättar i luften

Plättar i luften

ICA · 1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Hovshaga

jämförpris 9 kr/st pris 86 kr
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

ICA · 9 st

ICA Hovshaga

jämförpris 9 kr/st pris 79 kr Extrapris
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 4,80 kr/l pris 48 kr
Vattenkanna grå 1-p

Vattenkanna grå 1-p

1 st

ICA Hovshaga

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 45 kr/l pris 45 kr
Växtnäring

Växtnäring

Blomstra · 750 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 100 kr/l pris 75 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Hovshaga

jämförpris 180 kr/l pris 45 kr
Tyck till