Primat

Inlagd fisk på ICA Kvantum Tidaholm

60 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters Sill i bitar 430g

5-minuters Sill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 209 kr/kg pris 45 kr
5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 216 kr/kg pris 45 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 193 kr/kg pris 25 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 172 kr/kg pris 29 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 164 kr/kg pris 21 kr
Brantevikssill 530g

Brantevikssill 530g

Abba · 200 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 217 kr/kg pris 43 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 221 kr/kg pris 25 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 461 kr/kg pris 35 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 446 kr/kg pris 36 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 461 kr/kg pris 35 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 361 kr/kg pris 27 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 231 kr/kg pris 25 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Kosterfiskarn · 150 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 353 kr/kg pris 53 kr
Inlagd sill 240g

Inlagd sill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 172 kr/kg pris 36 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 204 kr/kg pris 39 kr
Kallrökt Regnbågslax skivad ca 's

Kallrökt Regnbågslax skivad ca 's

Kosterfiskarn · 150 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 353 kr/kg pris 53 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 107 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 159 kr/kg pris 30 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 198 kr/kg pris 25 kr
Kräftstjärtar Dillsmak

Kräftstjärtar Dillsmak

Kosterfiskarn · 170 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 333 kr/kg pris 57 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 278 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 456 kr/kg pris 57 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 441 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 456 kr/kg pris 57 kr
Laxfilé Varmrökt Bit Citronpeppar ca

Laxfilé Varmrökt Bit Citronpeppar ca

Blomlöfs rökeri · 375 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 378 kr/kg pris 142 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Löksill Koster Fiskarn's

Löksill Koster Fiskarn's

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Matjessill Mor Brittas

Matjessill Mor Brittas

Kosterfiskarn · 300 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 116 kr/kg pris 35 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 264 kr/kg pris 33 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Matjessill i bitar 200g

Matjessill i bitar 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 151 kr/kg pris 19 kr
Matjessill i bitar 200g

Matjessill i bitar 200g

Kosterfiskarn · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 164 kr/kg pris 21 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 164 kr/kg pris 21 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 228 kr/kg pris 25 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 158 kr/kg pris 41 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 425 kr/kg pris 34 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 243 kr/kg pris 85 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 454 kr/kg pris 109 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 361 kr/kg pris 101 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 243 kr/kg pris 41 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 281 kr/kg pris 48 kr
Senapssill Kosterfiskarns

Senapssill Kosterfiskarns

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 189 kr/kg pris 44 kr
Sill Ansjoviskryddad 's

Sill Ansjoviskryddad 's

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Sill Ingefära & Limesill 240g

Sill Ingefära & Limesill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Sill Med Svartvinbärssmak 420g 's

Sill Med Svartvinbärssmak 420g 's

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 229 kr/kg pris 46 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 231 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 185 kr/kg pris 43 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 221 kr/kg pris 39 kr
Surströmming

Surströmming

Kallax · 475 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 211 kr/kg pris 100 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 282 kr/kg pris 20 kr
Tyck till