Primat

Frysta bär på ICA Kvantum Tidaholm

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 23 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 131 kr/kg pris 131 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 65 kr/kg pris 33 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 130 kr/kg pris 33 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 163 kr/kg pris 41 kr
Havtorn Fryst KRAV

Havtorn Fryst KRAV

Polarica · 225 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 117 kr/kg pris 26 kr
Hjortron Eko KRAV ICA

Hjortron Eko KRAV ICA

ICA I love eco · 225 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 366 kr/kg pris 82 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 126 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 116 kr/kg pris 29 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 162 kr/kg pris 41 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 121 kr/kg pris 60 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Svarta Vinbär Eko

Svarta Vinbär Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Svenska Jordgubbar Fryst

Svenska Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Tyck till