Primat

Såser & smaksättare på ICA Kvantum Tidaholm

556 varor · sida 1 av 6 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Aioli

Aioli

Heinz · 220 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 99 kr/l pris 22 kr
Aioli Eriks

Aioli Eriks

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 115 kr/l pris 26 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 106 kr/l pris 26 kr
Aioli

Aioli

Blå Band · 300 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 82 kr/l pris 25 kr
Aioli

Aioli

Felix · 335 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Aioli Original

Aioli Original

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

ICA · 350 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 350 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 67 kr/kg pris 24 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Brajlovic · 550 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 103 kr/kg pris 57 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 690 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 55 kr/kg pris 38 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

ICA · 350 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 63 kr/kg pris 22 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 350 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 67 kr/kg pris 24 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 690 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 55 kr/kg pris 38 kr
American style mayo

American style mayo

ICA · 385 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 77 kr/kg pris 30 kr
Amerikansk dressing Bacon

Amerikansk dressing Bacon

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Jalapeño

Amerikansk dressing Jalapeño

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Lätt

Amerikansk dressing Lätt

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk Dressing Nacho Cheese

Amerikansk Dressing Nacho Cheese

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 425 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 69 kr/kg pris 29 kr
Amerikansk dressing Pepper

Amerikansk dressing Pepper

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Amerikansk Dressing Schriracha vegansk

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Amerikansk dressing Sourcream&Onion

Kavli · 230 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 22 kr
Amerikansk gurkmajonäs

Amerikansk gurkmajonäs

Kavli · 240 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 90 kr/kg pris 22 kr
Aromatica pizzasås

Aromatica pizzasås

Mutti · 210 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 85 kr/kg pris 18 kr
Asia Sweet Chili Sås Original

Asia Sweet Chili Sås Original

Santa Maria · 500 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 51 kr/l pris 25 kr
Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Santa Maria · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 147 kr/l pris 37 kr
Baba Ghannouge

Baba Ghannouge

Sevan · 380 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 73 kr/kg pris 28 kr
BBQ Grilloil Chili

BBQ Grilloil Chili

Santa Maria · 270 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 99 kr/l pris 27 kr
BBQ Grilloil Garlic

BBQ Grilloil Garlic

Santa Maria · 270 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 99 kr/l pris 27 kr
Bbq Marinad Sriracha

Bbq Marinad Sriracha

Santa Maria · 75 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 122 kr/kg pris 9 kr
Bbq Marinad Teriyaki

Bbq Marinad Teriyaki

Santa Maria · 75 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 122 kr/kg pris 9 kr
BBQ Oil Honey

BBQ Oil Honey

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 117 kr/l pris 29 kr
BBQ Oil Honey

BBQ Oil Honey

Caj P · 500 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 93 kr/l pris 46 kr
BBQ Oil Korean

BBQ Oil Korean

Caj P · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 117 kr/l pris 29 kr
BBQ Sauce Garlic Black Pepper

BBQ Sauce Garlic Black Pepper

Santa Maria · 280 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 116 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Original

BBQ Sauce Original

Santa Maria · 330 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 98 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Roasted Garlic

BBQ Sauce Roasted Garlic

Santa Maria · 325 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 100 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Smoky Hickory

BBQ Sauce Smoky Hickory

Santa Maria · 345 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Sweet Fruity

BBQ Sauce Sweet Fruity

Santa Maria · 320 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 102 kr/kg pris 32 kr
BBQ Sauce Sweet Spicy

BBQ Sauce Sweet Spicy

Santa Maria · 335 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 97 kr/kg pris 32 kr
BBQ sås

BBQ sås

Heinz · 220 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 99 kr/l pris 22 kr
BBQ Sås Hickory Br

BBQ Sås Hickory Br

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 56 kr
BBQ Sås Honey

BBQ Sås Honey

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 56 kr
BBQ Sås Honey Chipotle

BBQ Sås Honey Chipotle

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 56 kr
BBQ Sås Original

BBQ Sås Original

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 56 kr
BBQ sås Pineapp Chipotle

BBQ sås Pineapp Chipotle

Johnnys · 300 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 97 kr/kg pris 29 kr
BBQ Sås Sweet 'n'

BBQ Sås Sweet 'n'

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 109 kr/kg pris 56 kr
Bearnaise

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 115 kr/l pris 26 kr
Bearnaise

Bearnaise

Rydbergs · 450 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 92 kr/l pris 42 kr
Bearnaise BBQ

Bearnaise BBQ

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

ICA · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 85 kr/l pris 20 kr
Bearnaise Klassisk 400ml

Bearnaise Klassisk 400ml

ICA · 450 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 76 kr/l pris 34 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

Biggans · 480 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 87 kr/kg pris 42 kr
Bearnaise med smör

Bearnaise med smör

ICA Selection · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 108 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Orginal

Bearnaise Orginal

Rydbergs · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 113 kr/l pris 28 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 121 kr/l pris 30 kr
Bearnaise Provencale

Bearnaise Provencale

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 115 kr/l pris 26 kr
Bearnaise Ramslök

Bearnaise Ramslök

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 102 kr/l pris 24 kr
Bearnaise vegansk

Bearnaise vegansk

ICA · 200 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 95 kr/kg pris 19 kr
Bearnaise Vitlök

Bearnaise Vitlök

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

ICA · 600 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Felix · 335 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Bearnaisesås Chili

Bearnaisesås Chili

Rydbergs · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 113 kr/l pris 28 kr
Bearnaisesås Kryddig 3-p

Bearnaisesås Kryddig 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

ICA · 500 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Bechamelsås

Bechamelsås

Zeta · 500 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 70 kr/l pris 35 kr
Biscoff Spread Creamy

Biscoff Spread Creamy

Lotus · 400 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Biscoff Spread Crunchy

Biscoff Spread Crunchy

Lotus · 380 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Brunsås 3-p 600ml

Brunsås 3-p 600ml

Blå Band · 900 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Brunsås 3-p 66g

Brunsås 3-p 66g

ICA · 900 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 17 kr/l pris 15 kr
Butter Chicken

Butter Chicken

Pataks · 450 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 97 kr/kg pris 43 kr
Béarnaise Chili

Béarnaise Chili

Biggans · 480 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 87 kr/kg pris 42 kr
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda · 500 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 79 kr/l pris 40 kr
Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Blå Band · 690 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 23 kr/l pris 16 kr
Café de Paris Sås Varm

Café de Paris Sås Varm

Lohmanders · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 119 kr/l pris 30 kr
Carbonara Spaghetteria 2-p

Carbonara Spaghetteria 2-p

Knorr · 154 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 227 kr/kg pris 35 kr
Ceasardressing Erik såser

Ceasardressing Erik såser

Eriks såser · 255 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 115 kr/l pris 29 kr
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 90 kr/l pris 30 kr
Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Champinjonsås Klassisk 3dl 3-p

Blå Band · 900 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Cheddar Ostcrème Middagsmagi

Cheddar Ostcrème Middagsmagi

Valio · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Cheezy Sauce

Cheezy Sauce

El Taco Truck · 200 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 175 kr/l pris 35 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

El Taco Truck · 200 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 175 kr/l pris 35 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

Blå Band · 300 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 82 kr/l pris 25 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 115 kr/l pris 26 kr
Chilimayo Koreansk Gochujang

Chilimayo Koreansk Gochujang

UMA · 250 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 166 kr/l pris 42 kr
Chilipasta GoChuJang

Chilipasta GoChuJang

Risberg · 200 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 330 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 67 kr/kg pris 22 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 58 kr/kg pris 33 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 590 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Chilisås Hot

Chilisås Hot

Heinz · 330 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 77 kr/kg pris 25 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

ICA · 520 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 49 kr/kg pris 25 kr
Chilisås Osötad

Chilisås Osötad

Felix · 550 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 63 kr/kg pris 35 kr
Chilisås Sriracha hot Fairtrade ICA

Chilisås Sriracha hot Fairtrade ICA

ICA Asia · 450 ml

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 88 kr/l pris 40 kr
Chipotle Chili Mayo 250ml

Chipotle Chili Mayo 250ml

Santa Maria · 250 g

ICA Kvantum Tidaholm

jämförpris 135 kr/kg pris 34 kr
Tyck till