Primat

Trädgård på ICA Maxi Umeå

224 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allium Bulgaricum vit/vinröd

Allium Bulgaricum vit/vinröd

ICA · 10 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 2,99 kr/st pris 30 kr
Allium Mix 3-p Garden

Allium Mix 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Aster i bunt 40cm varierande färger

Aster i bunt 40cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Bambu i kruka 45cm konstväxt

Bambu i kruka 45cm konstväxt

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 11 kr/st pris 55 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw

ICA Maxi Umeå

pris 20 kr
Björkved svensk ca 40L

Björkved svensk ca 40L

15000 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 9 kr/kg pris 129 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 338 kr/l pris 169 kr
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 3,49 kr/l pris 35 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 2,26 kr/l pris 34 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Blomsterpinne 50cm

Blomsterpinne 50cm

10 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 2,49 kr/st pris 25 kr
Blomsterpinne 60cm

Blomsterpinne 60cm

10 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 3,49 kr/st pris 35 kr
Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 20 kr/st pris 59 kr
Bukett Amoria 50cm

Bukett Amoria 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 269 kr/st pris 269 kr
Bukett Bello 50cm

Bukett Bello 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Bukett Bohema 50cm

Bukett Bohema 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Bukett Fantasia 50cm

Bukett Fantasia 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Bukett Lunelli 50cm

Bukett Lunelli 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Bukett Luxina 50cm

Bukett Luxina 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Bukett Serena 50cm

Bukett Serena 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Bukett Tonella 50cm

Bukett Tonella 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Vibra 50cm

Bukett Vibra 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 143 kr/l pris 50 kr
Elefantöra 12cm

Elefantöra 12cm

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Eukalyptus 3-p 50cm

Eukalyptus 3-p 50cm

3 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Fat Botanica Grå 26cm

Fat Botanica Grå 26cm

Orthex · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Maxi Umeå

pris 129 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Funkia konstväxt

Funkia konstväxt

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fällsåg M SW68 Plus

Fällsåg M SW68 Plus

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 329 kr/st pris 329 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Gensax och Sekatör set

Gensax och Sekatör set

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grensax Garden

Grensax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grensåg Ihopfällbar Garden

Grensåg Ihopfällbar Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Grep 4-klo Prima™

Grep 4-klo Prima™

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 449 kr/st pris 449 kr
Gräsfrö Elegans Garden

Gräsfrö Elegans Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Reparera Garden

Gräsfrö Reparera Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 80 kr/kg pris 239 kr
Grön snödroppe 10-p Garden

Grön snödroppe 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 4,99 kr/st pris 50 kr
Gröna växter 12cm SE

Gröna växter 12cm SE

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Grönare Gräsmatta

Grönare Gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 58 kr/kg pris 379 kr
Handspruta Tryckluftsdriven

Handspruta Tryckluftsdriven

Grouw · 2000 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 50 kr/l pris 100 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 4,98 kr/l pris 25 kr
Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Hus för Sileno Minimo

Hus för Sileno Minimo

Gardena · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Häcksax Garden

Häcksax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Höststjärna 12cm

Höststjärna 12cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 11 kr/st pris 129 kr
Tulpaner mix

Tulpaner mix

ICA · 9 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 10 kr/st pris 89 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Umeå

jämförpris 253 kr/l pris 76 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Maxi Umeå

pris 40 kr
Juteväv på rulle 1x5m

Juteväv på rulle 1x5m

Nelson Garden

ICA Maxi Umeå

pris 179 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Kompostströ Urban Garden

Kompostströ Urban Garden

GreenLine · 1000 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Korg brun 18cm x36

Korg brun 18cm x36

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kr Klass 15,0cm Nude

Kr Klass 15,0cm Nude

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kr Korg 14cm

Kr Korg 14cm

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kr Korg 20cm

Kr Korg 20cm

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

ICA · 20 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 3 kr/st pris 60 kr
Kruka Axis Grön 17,5cm x6

Kruka Axis Grön 17,5cm x6

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Kruka Axis Grön 19,5cm x4

Kruka Axis Grön 19,5cm x4

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Kruka Axis Grön 6,5cm x25

Kruka Axis Grön 6,5cm x25

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Kruka Axis Peach 12,5cm

Kruka Axis Peach 12,5cm

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka Axis Vit 12,5cm x6

Kruka Axis Vit 12,5cm x6

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka Axis Vit 14cm x6

Kruka Axis Vit 14cm x6

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Axis Vit 19,5cm x4

Kruka Axis Vit 19,5cm x4

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Kruka Axis Vit 6,5cm x25

Kruka Axis Vit 6,5cm x25

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Kruka Bas 14,5cm

Kruka Bas 14,5cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka Klassisk 13,5cm Halvpall Mixade färger

Kruka Klassisk 13,5cm Halvpall Mixade färger

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Klassisk 15,0cm Vit

Kruka Klassisk 15,0cm Vit

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kruka Klassisk 17,0cm Vit

Kruka Klassisk 17,0cm Vit

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Kruka påse natur 20cm

Kruka påse natur 20cm

1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Kruka svart 11,5cm

Kruka svart 11,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kruka svart 13,5cm

Kruka svart 13,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Maxi Umeå

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Tyck till