Primat

Vilt på ICA Maxi Umeå

18 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröstfilé ca

Ankbröstfilé ca

ICA · 320 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 197 kr/kg pris 63 kr
Hjortfärs Fryst

Hjortfärs Fryst

GW:s utvalda · 500 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 197 kr/kg pris 98 kr
Hjortstek GW:s utvalda

Hjortstek GW:s utvalda

Svenskt Gårdsvilt · 1200 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 262 kr/kg pris 315 kr
Kronhjortskebab

Kronhjortskebab

Lapin Liha · 500 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 157 kr/kg pris 78 kr
Reninnanlår Sjaunjagravat ca

Reninnanlår Sjaunjagravat ca

Svantes Vilt & Bär · 275 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 945 kr/kg pris 260 kr
Renkött Torkat ca

Renkött Torkat ca

Svantes Vilt & Bär · 200 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 945 kr/kg pris 189 kr
Renskav

Renskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 315 kr/kg pris 76 kr
Renskav

Renskav

ICA · 400 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 282 kr/kg pris 113 kr
Renskav Fryst

Renskav Fryst

Svantes Vilt & Bär · 400 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 329 kr/kg pris 132 kr
Smashburgare älg

Smashburgare älg

Norrlandsvilt · 180 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 234 kr/kg pris 42 kr
Smashburger vildsvin

Smashburger vildsvin

Svenskt Gårdsvilt · 180 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 208 kr/kg pris 37 kr
Suovas Renskav premium

Suovas Renskav premium

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 461 kr/kg pris 111 kr
Vildsvinsfärs

Vildsvinsfärs

GW:s utvalda · 500 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Älgköttfärs Fryst

Älgköttfärs Fryst

Norrlandsvilt · 500 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 252 kr/kg pris 126 kr
Älgskav

Älgskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 287 kr/kg pris 69 kr
Älgskav

Älgskav

ICA · 400 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 291 kr/kg pris 116 kr
Älgskav Fryst

Älgskav Fryst

Svantes Vilt & Bär · 400 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 258 kr/kg pris 103 kr
Älgskav lättrökt

Älgskav lättrökt

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Maxi Umeå

jämförpris 374 kr/kg pris 90 kr
Tyck till