Primat

Inlagd fisk på ICA Enskededalen

107 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Enskededalen

jämförpris 233 kr/kg pris 49 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Enskededalen

jämförpris 227 kr/kg pris 49 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Enskededalen

jämförpris 768 kr/kg pris 22 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Enskededalen

jämförpris 191 kr/kg pris 33 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 212 kr/kg pris 27 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Enskededalen

jämförpris 262 kr/kg pris 28 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Enskededalen

jämförpris 239 kr/kg pris 28 kr
Caviar finkornig rom röd

Caviar finkornig rom röd

ICA · 70 g

ICA Enskededalen

jämförpris 399 kr/kg pris 28 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Enskededalen

jämförpris 433 kr/kg pris 33 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Enskededalen

jämförpris 417 kr/kg pris 71 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Enskededalen

jämförpris 527 kr/kg pris 40 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Enskededalen

jämförpris 556 kr/kg pris 45 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Enskededalen

jämförpris 527 kr/kg pris 40 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Enskededalen

jämförpris 385 kr/kg pris 29 kr
Clarias varmrökt

Clarias varmrökt

Gårdsfisk · 700 g

ICA Enskededalen

jämförpris 315 kr/kg pris 221 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 134 kr/kg pris 34 kr
Fransk löksill 240g

Fransk löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Enskededalen

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 182 kr/kg pris 46 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 407 kr/kg pris 122 kr
Inlagd sill 220g

Inlagd sill 220g

ICA · 110 g

ICA Enskededalen

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Inlagd sill 240g

Inlagd sill 240g

Abba · 120 g

ICA Enskededalen

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Inlagd sill 250g

Inlagd sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 182 kr/kg pris 46 kr
Inlagd sill 575g

Inlagd sill 575g

Klädesholmen · 275 g

ICA Enskededalen

jämförpris 138 kr/kg pris 38 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 190 g

ICA Enskededalen

jämförpris 192 kr/kg pris 37 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Enskededalen

jämförpris 213 kr/kg pris 41 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Enskededalen

jämförpris 139 kr/kg pris 27 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 86 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 150 kr/kg pris 38 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Enskededalen

jämförpris 193 kr/kg pris 29 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Enskededalen

jämförpris 252 kr/kg pris 43 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Enskededalen

jämförpris 317 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Enskededalen

jämförpris 393 kr/kg pris 59 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Enskededalen

jämförpris 383 kr/kg pris 134 kr
Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 464 kr/kg pris 116 kr
Lax Färsk Gravad Skivad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Skivad Miljömärkt

ICA Basic · 150 g

ICA Enskededalen

jämförpris 366 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Enskededalen

jämförpris 393 kr/kg pris 59 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Enskededalen

jämförpris 383 kr/kg pris 134 kr
Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 464 kr/kg pris 116 kr
Lax Färsk Kallrökt Skivad Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Skivad Miljömärkt

ICA Basic · 150 g

ICA Enskededalen

jämförpris 366 kr/kg pris 55 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 495 kr/kg pris 62 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 495 kr/kg pris 62 kr
Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 402 kr/kg pris 121 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Enskededalen

jämförpris 400 kr/kg pris 240 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 450 kr/kg pris 135 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 495 kr/kg pris 62 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 495 kr/kg pris 62 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 495 kr/kg pris 62 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Enskededalen

jämförpris 689 kr/kg pris 69 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Enskededalen

jämförpris 559 kr/kg pris 56 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Korshags · 100 g

ICA Enskededalen

jämförpris 689 kr/kg pris 69 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Enskededalen

jämförpris 559 kr/kg pris 56 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 575 kr/kg pris 72 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Korshags · 600 g

ICA Enskededalen

jämförpris 408 kr/kg pris 245 kr
Laxfilé varmrökt ca

Laxfilé varmrökt ca

Korshags · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 463 kr/kg pris 139 kr
Löjrom kyld

Löjrom kyld

Ullmo · 50 g

ICA Enskededalen

jämförpris 2240 kr/kg pris 112 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Enskededalen

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Enskededalen

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Enskededalen

jämförpris 182 kr/kg pris 46 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Makrill Färsk Varmrökt hel ca

Makrill Färsk Varmrökt hel ca

Korshags · 280 g

ICA Enskededalen

jämförpris 193 kr/kg pris 54 kr
Matjesfiléer 550g

Matjesfiléer 550g

Klädesholmen · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 126 kr/kg pris 38 kr
Matjessill 570g

Matjessill 570g

ICA · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 303 kr/kg pris 38 kr
Matjessill klassisk 215g

Matjessill klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 212 kr/kg pris 27 kr
Mästarmatjessill 215g

Mästarmatjessill 215g

Abba · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 212 kr/kg pris 27 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Enskededalen

jämförpris 250 kr/kg pris 28 kr
Regnbågslax Färsk Varmrökt ca

Regnbågslax Färsk Varmrökt ca

Korshags · 800 g

ICA Enskededalen

jämförpris 209 kr/kg pris 167 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Enskededalen

jämförpris 1024 kr/kg pris 82 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Enskededalen

jämförpris 436 kr/kg pris 35 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Enskededalen

jämförpris 447 kr/kg pris 35 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Enskededalen

jämförpris 248 kr/kg pris 87 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Enskededalen

jämförpris 456 kr/kg pris 64 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Enskededalen

jämförpris 375 kr/kg pris 105 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Enskededalen

jämförpris 320 kr/kg pris 160 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Enskededalen

jämförpris 525 kr/kg pris 105 kr
Räkor i lake stora

Räkor i lake stora

ICA · 400 g

ICA Enskededalen

jämförpris 285 kr/kg pris 114 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 106 g

ICA Enskededalen

jämförpris 207 kr/kg pris 22 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Enskededalen

jämförpris 250 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Enskededalen

jämförpris 194 kr/kg pris 46 kr
Senapssill med maltwhisky 420g

Senapssill med maltwhisky 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Enskededalen

jämförpris 209 kr/kg pris 42 kr
Senapssill mild 250g

Senapssill mild 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Senapssill mild 550g

Senapssill mild 550g

Klädesholmen · 275 g

ICA Enskededalen

jämförpris 138 kr/kg pris 38 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Enskededalen

jämförpris 212 kr/kg pris 28 kr
Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Abba · 120 g

ICA Enskededalen

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Sill chili aioli 220g

Sill chili aioli 220g

Abba · 100 g

ICA Enskededalen

jämförpris 275 kr/kg pris 28 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Enskededalen

jämförpris 229 kr/kg pris 28 kr
Sillskivor tomat

Sillskivor tomat

Lucullus · 100 g

ICA Enskededalen

jämförpris 305 kr/kg pris 31 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 106 g

ICA Enskededalen

jämförpris 207 kr/kg pris 22 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Enskededalen

jämförpris 250 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Enskededalen

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Enskededalen

jämförpris 194 kr/kg pris 46 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Enskededalen

jämförpris 234 kr/kg pris 41 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Royal Greenland · 75 g

ICA Enskededalen

jämförpris 473 kr/kg pris 36 kr
Stenbitsrom svart storkorning

Stenbitsrom svart storkorning

Abba · 80 g

ICA Enskededalen

jämförpris 556 kr/kg pris 45 kr
Surströmming filé 10-12st

Surströmming filé 10-12st

Oskars · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 303 kr/kg pris 91 kr
Surströmmingsfilé

Surströmmingsfilé

Kallax · 300 g

ICA Enskededalen

jämförpris 253 kr/kg pris 76 kr
Tyck till