Primat

Vilt på ICA Vanadis

23 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröstfilé ca

Ankbröstfilé ca

ICA · 320 g

ICA Vanadis

jämförpris 229 kr/kg pris 73 kr
Hjortfärs Fryst

Hjortfärs Fryst

GW:s utvalda · 500 g

ICA Vanadis

jämförpris 225 kr/kg pris 112 kr
Hjortfärs Gårdsvilt

Hjortfärs Gårdsvilt

GW:s utvalda · 400 g

ICA Vanadis

jämförpris 208 kr/kg pris 83 kr
Hjortgrytkött Färskt ca

Hjortgrytkött Färskt ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Vanadis

jämförpris 245 kr/kg pris 221 kr
Hjortinnerfilé Färsk ca

Hjortinnerfilé Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 500 g

ICA Vanadis

jämförpris 701 kr/kg pris 351 kr
Hjortskav

Hjortskav

Gårdsvilt · 240 g

ICA Vanadis

jämförpris 273 kr/kg pris 65 kr
Hjortstek GW:s utvalda

Hjortstek GW:s utvalda

Svenskt Gårdsvilt · 1200 g

ICA Vanadis

jämförpris 297 kr/kg pris 357 kr
Kronhjortskav

Kronhjortskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Vanadis

jämförpris 207 kr/kg pris 50 kr
Renköttfärs

Renköttfärs

Norrlandsvilt · 350 g

ICA Vanadis

jämförpris 420 kr/kg pris 147 kr
Renskav

Renskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Vanadis

jämförpris 368 kr/kg pris 88 kr
Renskav

Renskav

ICA · 400 g

ICA Vanadis

jämförpris 345 kr/kg pris 138 kr
Renskav premium

Renskav premium

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Vanadis

jämförpris 497 kr/kg pris 119 kr
Renytterfilé ca

Renytterfilé ca

Norrlandsvilt · 600 g

ICA Vanadis

jämförpris 741 kr/kg pris 445 kr
Smashburgare älg

Smashburgare älg

Norrlandsvilt · 180 g

ICA Vanadis

jämförpris 273 kr/kg pris 49 kr
Smashburger vildsvin

Smashburger vildsvin

Svenskt Gårdsvilt · 180 g

ICA Vanadis

jämförpris 242 kr/kg pris 44 kr
Vildsvinsfärs

Vildsvinsfärs

GW:s utvalda · 500 g

ICA Vanadis

jämförpris 195 kr/kg pris 97 kr
Vildsvinsköttbullar

Vildsvinsköttbullar

GW:s utvalda · 400 g

ICA Vanadis

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
Vildsvinsstek Färsk ca

Vildsvinsstek Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Vanadis

jämförpris 227 kr/kg pris 204 kr
Ytterfilé dovhjort ca

Ytterfilé dovhjort ca

Svenskt Gårdsvilt · 750 g

ICA Vanadis

jämförpris 726 kr/kg pris 545 kr
Älgköttfärs Fryst

Älgköttfärs Fryst

Norrlandsvilt · 500 g

ICA Vanadis

jämförpris 306 kr/kg pris 153 kr
Älgskav

Älgskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Vanadis

jämförpris 331 kr/kg pris 79 kr
Älgskav

Älgskav

ICA · 400 g

ICA Vanadis

jämförpris 353 kr/kg pris 141 kr
Älgskav lättrökt

Älgskav lättrökt

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Vanadis

jämförpris 455 kr/kg pris 109 kr
Tyck till