Primat

Flingor & müsli på ICA Vallhalla

86 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

All Bran Flakes Original XXL

All Bran Flakes Original XXL

Kelloggs · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 84 kr/kg pris 63 kr
Boveteflingor EKO glutenfri

Boveteflingor EKO glutenfri

Naturens skafferi · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Bovetflingor Glutenfria Ekologiska

Bovetflingor Glutenfria Ekologiska

ICA · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 111 kr/kg pris 42 kr
Bran flakes Müsli Kvarn

Bran flakes Müsli Kvarn

Frebaco · 550 g

ICA Vallhalla

jämförpris 61 kr/kg pris 34 kr
Branflakes Naturell

Branflakes Naturell

ICA · 500 g

ICA Vallhalla

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Cheerios Fullkorn

Cheerios Fullkorn

Nestle · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 110 kr/kg pris 41 kr
Choco corns Fullkornsmajspuffar med choklad Glutenfri

Choco corns Fullkornsmajspuffar med choklad Glutenfri

Naturens skafferi · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Chokoflingor

Chokoflingor

ICA Basic · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 65 kr/kg pris 25 kr
Corn flakes

Corn flakes

ICA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 46 kr/kg pris 34 kr
Corn Flakes Original

Corn Flakes Original

Kelloggs · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 81 kr/kg pris 60 kr
Extra Choco & Nuts Granola

Extra Choco & Nuts Granola

Kelloggs · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Extra Classic Granola

Extra Classic Granola

Kelloggs · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Extra Fylliga Havregryn

Extra Fylliga Havregryn

AXA · 825 g

ICA Vallhalla

jämförpris 26 kr/kg pris 22 kr
Flakes & red berries glutenfri

Flakes & red berries glutenfri

Schär · 300 g

ICA Vallhalla

jämförpris 177 kr/kg pris 53 kr
Flingor Cornflakes

Flingor Cornflakes

ICA · 500 g

ICA Vallhalla

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Flingor Crunchy Naturell

Flingor Crunchy Naturell

ICA · 800 g

ICA Vallhalla

jämförpris 52 kr/kg pris 42 kr
Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

ICA · 725 g

ICA Vallhalla

jämförpris 50 kr/kg pris 36 kr
Flingor Crunchy Äpple & kanel

Flingor Crunchy Äpple & kanel

ICA · 800 g

ICA Vallhalla

jämförpris 52 kr/kg pris 42 kr
Flingor Havregott jordgubb

Flingor Havregott jordgubb

AXA · 350 g

ICA Vallhalla

jämförpris 123 kr/kg pris 43 kr
Flingor Pokémon Kellogg´s

Flingor Pokémon Kellogg´s

Kelloggs · 350 g

ICA Vallhalla

jämförpris 153 kr/kg pris 54 kr
Frosties

Frosties

Kelloggs · 620 g

ICA Vallhalla

jämförpris 98 kr/kg pris 60 kr
Frukostflingor Havrekuddar Original

Frukostflingor Havrekuddar Original

Havrefras · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 97 kr/kg pris 36 kr
Granola blåbär & rabarber Glutenfri

Granola blåbär & rabarber Glutenfri

Pauluns · 350 g

ICA Vallhalla

jämförpris 167 kr/kg pris 59 kr
Granola Blåbär Citron

Granola Blåbär Citron

Pauluns · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 130 kr/kg pris 59 kr
Granola Bär Glutenfri

Granola Bär Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Vallhalla

jämförpris 125 kr/kg pris 41 kr
Granola Cacao, Almond & Blueberry

Granola Cacao, Almond & Blueberry

AXA · 475 g

ICA Vallhalla

jämförpris 103 kr/kg pris 49 kr
Granola Fikon & hasselnötter

Granola Fikon & hasselnötter

ICA · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Granola Hasseln&Dadlar

Granola Hasseln&Dadlar

Pauluns · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Granola Hazelnut & Cashew

Granola Hazelnut & Cashew

AXA · 475 g

ICA Vallhalla

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Granola Kakao & blåbär

Granola Kakao & blåbär

ICA · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Granola Kakao & Dadelkrisp

Granola Kakao & Dadelkrisp

Pauluns · 420 g

ICA Vallhalla

jämförpris 108 kr/kg pris 45 kr
Granola Kakao & hallon

Granola Kakao & hallon

Pauluns · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 130 kr/kg pris 59 kr
Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Pauluns · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 128 kr/kg pris 58 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Start · 1100 g

ICA Vallhalla

jämförpris 49 kr/kg pris 54 kr
Granola naturell

Granola naturell

ICA · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 90 kr/kg pris 41 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Pauluns · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 101 kr/kg pris 45 kr
Granola Röda bär & kokos

Granola Röda bär & kokos

ICA · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 107 kr/kg pris 48 kr
Granola Strawberry & Sunflower Seed

Granola Strawberry & Sunflower Seed

AXA · 475 g

ICA Vallhalla

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Granola äpple kanel

Granola äpple kanel

Färsking · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 121 kr/kg pris 45 kr
Hasselnöt

Hasselnöt

Start · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Havre Hoops Glutenfri Ekologisk

Havre Hoops Glutenfri Ekologisk

Naturens skafferi · 350 g

ICA Vallhalla

jämförpris 138 kr/kg pris 48 kr
Havrekuddar glutenfri

Havrekuddar glutenfri

Schär · 300 g

ICA Vallhalla

jämförpris 129 kr/kg pris 39 kr
Havrekuddar Kakao

Havrekuddar Kakao

Havrefras · 300 g

ICA Vallhalla

jämförpris 143 kr/kg pris 43 kr
Havrekuddar Original

Havrekuddar Original

Havrefras · 600 g

ICA Vallhalla

jämförpris 79 kr/kg pris 48 kr
Havreringar Fullkorn

Havreringar Fullkorn

Frebaco · 350 g

ICA Vallhalla

jämförpris 70 kr/kg pris 25 kr
Kalaspuffar

Kalaspuffar

Honey Monster · 450 g

ICA Vallhalla

jämförpris 84 kr/kg pris 38 kr
Müsli 45% Frukt

Müsli 45% Frukt

ICA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 47 kr/kg pris 35 kr
Müsli 50% Frukt & nötter

Müsli 50% Frukt & nötter

ICA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 58 kr/kg pris 44 kr
Müsli Berries

Müsli Berries

AXA · 600 g

ICA Vallhalla

jämförpris 69 kr/kg pris 42 kr
Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Pauluns · 400 g

ICA Vallhalla

jämförpris 138 kr/kg pris 55 kr
Müsli Fruit

Müsli Fruit

AXA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 54 kr/kg pris 41 kr
Müsli Frukt & bär

Müsli Frukt & bär

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Vallhalla

jämförpris 44 kr/kg pris 31 kr
Müsli Frukt & Bär Dadlar, Äpple & Hallon

Müsli Frukt & Bär Dadlar, Äpple & Hallon

AXA · 600 g

ICA Vallhalla

jämförpris 44 kr/kg pris 26 kr
Müsli Frukt

Müsli Frukt

ICA Basic · 1000 g

ICA Vallhalla

jämförpris 23 kr/kg pris 23 kr
Müsli frukt Kvarn

Müsli frukt Kvarn

Frebaco · 550 g

ICA Vallhalla

jämförpris 61 kr/kg pris 34 kr
Müsli Frukt Ekologisk

Müsli Frukt Ekologisk

ICA I love eco · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 42 kr/kg pris 31 kr
Müsli Gold Fruit

Müsli Gold Fruit

AXA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 81 kr/kg pris 60 kr
Müsli Gold original

Müsli Gold original

AXA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 59 kr/kg pris 44 kr
Müsli Hasselnöt med Rostade Hasselnötter & Dadlar

Müsli Hasselnöt med Rostade Hasselnötter & Dadlar

AXA · 600 g

ICA Vallhalla

jämförpris 44 kr/kg pris 26 kr
Müsli Jordgubb & äpple

Müsli Jordgubb & äpple

ICA Gott Liv · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 48 kr/kg pris 36 kr
Müsli Mix crunchy jordgubb & yoghurt

Müsli Mix crunchy jordgubb & yoghurt

ICA · 500 g

ICA Vallhalla

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Müsli Naturell Ekologisk

Müsli Naturell Ekologisk

ICA I love eco · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 30 kr/kg pris 23 kr
Müsli Original

Müsli Original

AXA · 700 g

ICA Vallhalla

jämförpris 57 kr/kg pris 40 kr
Müsli Röda bär

Müsli Röda bär

Frebaco · 550 g

ICA Vallhalla

jämförpris 61 kr/kg pris 34 kr
Müsli Tranbär & pumpafrön

Müsli Tranbär & pumpafrön

ICA Gott Liv · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 48 kr/kg pris 36 kr
Naturell

Naturell

Start · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 55 kr/kg pris 41 kr
Nesquik

Nesquik

Nestle · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 110 kr/kg pris 41 kr
Rice Krispies

Rice Krispies

Kelloggs · 360 g

ICA Vallhalla

jämförpris 129 kr/kg pris 46 kr
Rostad Müsli Hallon & Frön

Rostad Müsli Hallon & Frön

Frebaco · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Rostad Müsli Jordgubb & Äpple

Rostad Müsli Jordgubb & Äpple

Frebaco · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Rågflingor

Rågflingor

AXA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 27 kr/kg pris 20 kr
Rågkuddar naturell

Rågkuddar naturell

ICA · 325 g

ICA Vallhalla

jämförpris 107 kr/kg pris 35 kr
Rågkuddar Original

Rågkuddar Original

Rågfras · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 134 kr/kg pris 50 kr
Soft müsli Mandel & dadlar

Soft müsli Mandel & dadlar

Pauluns · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 158 kr/kg pris 59 kr
Special Flakes frukostflingor glutenfri

Special Flakes frukostflingor glutenfri

Schär · 300 g

ICA Vallhalla

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Special K Classic

Special K Classic

Kelloggs · 600 g

ICA Vallhalla

jämförpris 101 kr/kg pris 60 kr
Specialflingor jordgubb och yoghurt

Specialflingor jordgubb och yoghurt

ICA · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 128 kr/kg pris 48 kr
Specialflingor Naturell

Specialflingor Naturell

ICA · 500 g

ICA Vallhalla

jämförpris 77 kr/kg pris 39 kr
Specialflingor Naturell

Specialflingor Naturell

ICA · 750 g

ICA Vallhalla

jämförpris 65 kr/kg pris 49 kr
Sportgryn Havre & råg

Sportgryn Havre & råg

AXA · 800 g

ICA Vallhalla

jämförpris 28 kr/kg pris 23 kr
Sunt & gott Müsli Original

Sunt & gott Müsli Original

Finax · 1000 g

ICA Vallhalla

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

Frebaco · 350 g

ICA Vallhalla

jämförpris 73 kr/kg pris 25 kr
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

ICA · 375 g

ICA Vallhalla

jämförpris 76 kr/kg pris 29 kr
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

ICA · 600 g

ICA Vallhalla

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Välling med fullkorn, osötad 650g

Välling med fullkorn, osötad 650g

Findus · 4060 ml

ICA Vallhalla

jämförpris 23 kr/l pris 92 kr
Vårgårda Ris

Vårgårda Ris

AXA · 250 g

ICA Vallhalla

jämförpris 115 kr/kg pris 29 kr
Tyck till