Primat

Trädgård på ICA Falköping

107 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aster Enkel blandade färger 1-p

Aster Enkel blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Azalea 12cm vit Rosa Bandet

Azalea 12cm vit Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Basilika Ordinary 1-p

Basilika Ordinary 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Basilika Sallads Storbladig 1-p

Basilika Sallads Storbladig 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Bindtråd Grön 10m Garden

Bindtråd Grön 10m Garden

ICA

ICA Falköping

pris 34 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Falköping

jämförpris 2,53 kr/l pris 38 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Falköping

jämförpris 6 kr/l pris 25 kr
Blompinne 50cm 10-p

Blompinne 50cm 10-p

10 st

ICA Falköping

jämförpris 2,30 kr/st pris 23 kr
Blåklint Blandade färger Hög 1-p

Blåklint Blandade färger Hög 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Blåklint Blue Boy 1-p

Blåklint Blue Boy 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Falköping

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Falköping

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Chilipeppar Cayenne Long Slim 1-p

Chilipeppar Cayenne Long Slim 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Dill Blad Bouquet 1-p

Dill Blad Bouquet 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Dill Como 1-p

Dill Como 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Falköping

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Falköping

jämförpris 7 kr/st pris 27 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Falköping

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Falköping

jämförpris 467 kr/l pris 140 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Falköping

jämförpris 110 kr/kg pris 110 kr
Grönkål Half Tall 1-p

Grönkål Half Tall 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Gurka Frilands Profi F1 1-p

Gurka Frilands Profi F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Gurka Växthus Bella F1 1-p

Gurka Växthus Bella F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Gurka, Kruk-, Baby F1

Gurka, Kruk-, Baby F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Höststjärna 12cm

Höststjärna 12cm

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Falköping

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Koriander, Cruiser

Koriander, Cruiser

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Krasse Busk Tom Thumb 1-p

Krasse Busk Tom Thumb 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Krasse Slinger 1-p

Krasse Slinger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Krasse Slinger Out of Africa 1-p

Krasse Slinger Out of Africa 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Kruka Axis Vit 14cm x6

Kruka Axis Vit 14cm x6

1 st

ICA Falköping

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Bas 14,5cm

Kruka Bas 14,5cm

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Kruka Felicia Grön 14cmx12

Kruka Felicia Grön 14cmx12

1 st

ICA Falköping

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Kruka Felicia Grön 17cmx4

Kruka Felicia Grön 17cmx4

1 st

ICA Falköping

jämförpris 120 kr/st pris 120 kr
Kruka Luna 11,5cm

Kruka Luna 11,5cm

1 st

ICA Falköping

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Kruka svart 15cm

Kruka svart 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Tone 12cm

Kruka Tone 12cm

1 st

ICA Falköping

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Krysantemum 11cm

Krysantemum 11cm

1 st

ICA Falköping

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Krysantemum stilig 50 cm

Krysantemum stilig 50 cm

1 st

ICA Falköping

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr Extrapris
Lecakulor

Lecakulor

Hasselfors · 4000 ml

ICA Falköping

jämförpris 12 kr/l pris 48 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Falköping

jämförpris 11 kr/l pris 44 kr
Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Luktärt Knee-Hi 1-p

Luktärt Knee-Hi 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Lök Purjo Stuttgarter Riesen 1-p

Lök Purjo Stuttgarter Riesen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Morot Sommar Harlequin Mix F1 1-p

Morot Sommar Harlequin Mix F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Morot Sommar Nantaise 2 1-p

Morot Sommar Nantaise 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Morot Vinter Flakkée 2 1-p

Morot Vinter Flakkée 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Murgröna rankor 12 cm

Murgröna rankor 12 cm

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Falköping

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Falköping

jämförpris 60 kr/st pris 120 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Falköping

jämförpris 560 kr/kg pris 140 kr
Novemberkaktus 12cm Rosa Bandet

Novemberkaktus 12cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Falköping

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Falköping

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Falköping

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Falköping

jämförpris 13 kr/l pris 54 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Falköping

jämförpris 177 kr/l pris 53 kr
Palsternacka White Gem 1-p

Palsternacka White Gem 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Paprika California Wonder 1-p

Paprika California Wonder 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Persilja Mosskrusig Moss Curled 2 1-p

Persilja Mosskrusig Moss Curled 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Persilja Slätbladig Comun 3 1-p

Persilja Slätbladig Comun 3 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Plastkruka 9x9cm

Plastkruka 9x9cm

ICA · 20 st

ICA Falköping

jämförpris 3,15 kr/st pris 63 kr
Plättar i luften 10,5cm

Plättar i luften 10,5cm

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Plättar i luften

Plättar i luften

ICA · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ringblomma Ball´s Orange 1-p

Ringblomma Ball´s Orange 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Ringblomma Blandade Färger 1-p

Ringblomma Blandade Färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Ringblomma Daisy Citrus Mix 1-p

Ringblomma Daisy Citrus Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Rosenskära Early Summer Blandade färger 1-p

Rosenskära Early Summer Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Falköping

jämförpris 9 kr/st pris 89 kr
Rucola Senapskål 1-p

Rucola Senapskål 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Rädisa Cherry Belle 1-p

Rädisa Cherry Belle 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Rödbeta Detroit 2 Rund 1-p

Rödbeta Detroit 2 Rund 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Sallat Baby Leaf mix 1-p

Sallat Baby Leaf mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Sallat Plock Amerikanischer Brau 1-p

Sallat Plock Amerikanischer Brau 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Sallat Plock Australischer Gele 1-p

Sallat Plock Australischer Gele 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Smultron Månads Rugen 1-p

Smultron Månads Rugen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Smörgåskrasse 1-p

Smörgåskrasse 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Snöre Jute Natur 150m Garden

Snöre Jute Natur 150m Garden

ICA

ICA Falköping

pris 44 kr
Solros Blandade sorter 1-p

Solros Blandade sorter 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Solros Gul Jätte 1-p

Solros Gul Jätte 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Sommarblommor Mix 1-p

Sommarblommor Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Sommarblommor Mix Rosa 1-p

Sommarblommor Mix Rosa 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Spenat Matador 1-p

Spenat Matador 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Squash Diamant F1 1-p

Squash Diamant F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Squash, Yellowstar F1

Squash, Yellowstar F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Sticketikett bambu 13cm

Sticketikett bambu 13cm

Nelson Garden · 12 st

ICA Falköping

jämförpris 3,58 kr/st pris 43 kr
Tomat Frilands Tigerella 1-p

Tomat Frilands Tigerella 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Tomat Körsbär Tiny Tim 1-p

Tomat Körsbär Tiny Tim 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 29 kr/st pris 29 kr
Tomatat Körsbär Gardener´s Delight 1-p

Tomatat Körsbär Gardener´s Delight 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Vallmo Korn 1-p

Vallmo Korn 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Vallmo Pion Blandade färger 1-p

Vallmo Pion Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Falköping

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Falköping

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Tyck till