Primat

ICA Nära Grebbestad

Hamnplan, Grebbestad · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 21:00 Mån–fre 07:00–21:00 Lör–sön 08:00–20:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Morötter Klass 1 −46 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 33 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grebbestad
Laxsida ca Miljömärkt −43 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 243 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Grebbestad
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grebbestad
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Grebbestad
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grebbestad
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Grebbestad
Tyck till