Primat

Skinka på ICA Kvantum Hovås

99 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Coppa

Coppa

ICA · 70 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 450 kr/kg pris 32 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 279 kr/kg pris 28 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 305 kr/kg pris 31 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 306 kr/kg pris 28 kr
Kalkon Mango ca 2,8kg

Kalkon Mango ca 2,8kg

Brödernas · 1000 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 227 kr/kg pris 227 kr
Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Kalkon med Paprika Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 224 kr/kg pris 27 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 154 kr/kg pris 46 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 209 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 179 kr/kg pris 36 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Kalkon strimlad alspånsrökt

Kalkon strimlad alspånsrökt

Ingelsta kalkon · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 218 kr/kg pris 44 kr
Kalkonbröst Alspånrökt Kalkon

Kalkonbröst Alspånrökt Kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 291 kr/kg pris 32 kr
Kalkonbröst Extrarökt

Kalkonbröst Extrarökt

Ingelsta kalkon · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 291 kr/kg pris 32 kr
Kalkonbröst Kokt

Kalkonbröst Kokt

Ingelsta kalkon · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 291 kr/kg pris 32 kr
Kalkonbröst Pastrami kalkon

Kalkonbröst Pastrami kalkon

Ingelsta · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 291 kr/kg pris 32 kr
Kyckling extrarökt

Kyckling extrarökt

Lönneberga · 90 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 306 kr/kg pris 28 kr
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

ICA · 240 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 194 kr/kg pris 47 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 157 kr/kg pris 44 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 250 kr/kg pris 25 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 220 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 163 kr/kg pris 36 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 220 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 163 kr/kg pris 36 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 157 kr/kg pris 44 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 375 kr/kg pris 38 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 389 kr/kg pris 39 kr
Lufttorkad Skinka Jamón Serrano

Lufttorkad Skinka Jamón Serrano

Zeta · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 390 kr/kg pris 59 kr
Lufttorkad skinka Lomo Iberico

Lufttorkad skinka Lomo Iberico

ICA Selection · 80 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 764 kr/kg pris 61 kr
Parmaskinka i skivor ca

Parmaskinka i skivor ca

Slega · 14 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 555 kr/kg pris 8 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 188 kr/kg pris 23 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 313 kr/kg pris 38 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

Tulip · 140 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 129 kr/kg pris 18 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 492 kr/kg pris 59 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Scan · 80 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 496 kr/kg pris 40 kr
Prosciutto di parma

Prosciutto di parma

ICA Selection · 85 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 647 kr/kg pris 55 kr
Rostbiff Grillad Storpack

Rostbiff Grillad Storpack

Charkuterifabriken · 170 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 352 kr/kg pris 60 kr
Rustico ca

Rustico ca

Negroni · 3000 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 330 kr/kg pris 991 kr
Rökt bog i bit ca

Rökt bog i bit ca

ICA · 500 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 108 kr/kg pris 54 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 314 kr/kg pris 28 kr
San Daniele ca

San Daniele ca

Negroni · 6500 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 345 kr/kg pris 2245 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Brödernas · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 269 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 262 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 239 kr/kg pris 36 kr
Skinka Bokvedsrökt

Skinka Bokvedsrökt

Pärsons · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Skinka Eldarrökt ca 2kg

Skinka Eldarrökt ca 2kg

BRÖDERNAS 1928 · 1000 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 299 kr/kg pris 299 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 262 kr/kg pris 28 kr
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Skinka Flatrökt

Skinka Flatrökt

Brödernas · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 269 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt Charkuterifabriken100

Skinka Kokt Charkuterifabriken100

Charkuterifabriken · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 229 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 262 kr/kg pris 28 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA · 280 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 157 kr/kg pris 44 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 71 kr/kg pris 21 kr
Skinka Kokt Mariannelunds ca 3,5kg

Skinka Kokt Mariannelunds ca 3,5kg

Lönneberga · 10 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 186 kr/kg pris 1,86 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Skinka Källarrökt ca

Skinka Källarrökt ca

Scan · 3000 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 255 kr/kg pris 764 kr
Skinka Källarrökt i skivor ca

Skinka Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 320 kr/kg pris 4,48 kr
Skinka Lufttorkad Coppa

Skinka Lufttorkad Coppa

Beretta · 50 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 530 kr/kg pris 27 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 512 kr/kg pris 44 kr
Skinka Lufttorkad Jamon de Cebo de Campo Iberico

Skinka Lufttorkad Jamon de Cebo de Campo Iberico

ICA Selection · 80 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 1113 kr/kg pris 89 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 479 kr/kg pris 34 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 316 kr/kg pris 79 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Cotto

Skinka Lufttorkad Prosciutto Cotto

Zeta · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 392 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 521 kr/kg pris 63 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 372 kr/kg pris 93 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 406 kr/kg pris 122 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Beretta · 80 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 556 kr/kg pris 45 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Beretta · 50 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 530 kr/kg pris 27 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Zeta · 70 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 941 kr/kg pris 66 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 664 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 713 kr/kg pris 50 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 536 kr/kg pris 38 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 512 kr/kg pris 44 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Charkuterifabriken · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 229 kr/kg pris 23 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Pärsons · 400 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Skinka Rökt Ekologisk

Skinka Rökt Ekologisk

Scan · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 434 kr/kg pris 43 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 132 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 71 kr/kg pris 21 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt tunna skivor

Skinka Rökt tunna skivor

Pärsons · 500 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Skinka Samiskt Rökt ca Jokkmokks Rökeri

Skinka Samiskt Rökt ca Jokkmokks Rökeri

Jokkmokks korv & rökeri · 3400 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 286 kr/kg pris 972 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 262 kr/kg pris 28 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 252 kr/kg pris 25 kr
Skinka Välrökt

Skinka Välrökt

Brödernas · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 269 kr/kg pris 28 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 262 kr/kg pris 28 kr
Tärnad Skinka Rökt

Tärnad Skinka Rökt

ICA · 180 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 116 kr/kg pris 21 kr
Tyck till