Primat

Inlagd fisk på ICA Kvantum Hovås

150 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 202 kr/kg pris 42 kr
5-minuters Sill i bitar 430g

5-minuters Sill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 198 kr/kg pris 42 kr
5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 202 kr/kg pris 42 kr
5-minuterssill i bit 410g

5-minuterssill i bit 410g

Klädesholmen · 210 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 157 kr/kg pris 33 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 198 kr/kg pris 42 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 706 kr/kg pris 20 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 154 kr/kg pris 19 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 181 kr/kg pris 24 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 168 kr/kg pris 34 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 158 kr/kg pris 27 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 191 kr/kg pris 24 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 154 kr/kg pris 31 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 224 kr/kg pris 24 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 228 kr/kg pris 24 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 172 kr/kg pris 29 kr
Brantevikssill 530g

Brantevikssill 530g

Abba · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 208 kr/kg pris 42 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 205 kr/kg pris 24 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 205 kr/kg pris 24 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 367 kr/kg pris 28 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 406 kr/kg pris 69 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 452 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 436 kr/kg pris 35 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 452 kr/kg pris 34 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 345 kr/kg pris 26 kr
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 345 kr/kg pris 26 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 214 kr/kg pris 24 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 196 kr/kg pris 24 kr
Fransk Löksill 420g

Fransk Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 154 kr/kg pris 31 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Fransk Löksill 500g

Fransk Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 165 kr/kg pris 41 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 363 kr/kg pris 109 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 173 kr/kg pris 19 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 196 kr/kg pris 24 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 191 kr/kg pris 24 kr
Inlagd Sill 420g

Inlagd Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 154 kr/kg pris 31 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 165 kr/kg pris 41 kr
Inlagd Sill Norsk

Inlagd Sill Norsk

Kapitan Navi · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 155 kr/kg pris 39 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 164 kr/kg pris 35 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 194 kr/kg pris 37 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 194 kr/kg pris 37 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 101 kr/kg pris 30 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 106 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 88 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 151 kr/kg pris 23 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 123 kr/kg pris 35 kr
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 191 kr/kg pris 24 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 154 kr/kg pris 31 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 218 kr/kg pris 37 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 270 kr/kg pris 46 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 400 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 256 kr/kg pris 103 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 311 kr/kg pris 109 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 392 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 392 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 362 kr/kg pris 109 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 342 kr/kg pris 205 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 383 kr/kg pris 115 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 392 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 392 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 392 kr/kg pris 49 kr
Lax Gravad Skivad

Lax Gravad Skivad

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 490 kr/kg pris 49 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 290 kr/kg pris 44 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 261 kr/kg pris 78 kr
Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 374 kr/kg pris 112 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 444 kr/kg pris 44 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 490 kr/kg pris 49 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 290 kr/kg pris 44 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 263 kr/kg pris 79 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 605 kr/kg pris 60 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Korshags · 150 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 428 kr/kg pris 64 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kallrökt bit Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 369 kr/kg pris 111 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Korshags · 600 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 378 kr/kg pris 227 kr
Löjrom kyld

Löjrom kyld

Ullmo · 50 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 2177 kr/kg pris 109 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 173 kr/kg pris 19 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 196 kr/kg pris 24 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 191 kr/kg pris 24 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 154 kr/kg pris 31 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 111 kr/kg pris 31 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 183 kr/kg pris 23 kr
Matjesfilé gammeldags 220g

Matjesfilé gammeldags 220g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 127 kr/kg pris 127 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 173 kr/kg pris 19 kr
Matjessill 420g

Matjessill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 168 kr/kg pris 34 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 105 kr/kg pris 32 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 249 kr/kg pris 31 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Hovås

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Tyck till