Primat

Frysta bär på ICA Ringen, Sthlm

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 102 kr/kg pris 26 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 154 kr/kg pris 39 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 133 kr/kg pris 33 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 144 kr/kg pris 144 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 49 kr/kg pris 49 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 111 kr/kg pris 55 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

Polarica · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 168 kr/kg pris 84 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Havtorn Fryst KRAV

Havtorn Fryst KRAV

Polarica · 225 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 124 kr/kg pris 28 kr
Hjortron

Hjortron

ICA · 225 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 373 kr/kg pris 84 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 97 kr/kg pris 24 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 139 kr/kg pris 35 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 96 kr/kg pris 24 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 133 kr/kg pris 67 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Nordiska blåbär

Nordiska blåbär

Polarica · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 51 kr/kg pris 26 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 97 kr/kg pris 24 kr
Surkörsbär

Surkörsbär

Plivit · 300 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 146 kr/kg pris 44 kr
Svarta Vinbär Eko

Svarta Vinbär Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Svenska Jordgubbar Fryst

Svenska Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 116 kr/kg pris 29 kr
Tranbär Eko

Tranbär Eko

Polarica · 225 g

ICA Ringen, Sthlm

jämförpris 120 kr/kg pris 27 kr
Tyck till