Primat

Skinka på ICA Maxi Härnösand

54 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 286 kr/kg pris 29 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 248 kr/kg pris 30 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 248 kr/kg pris 30 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 195 kr/kg pris 23 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Julskinka Griljerad Skivad

Julskinka Griljerad Skivad

Charkuterifabriken · 220 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 202 kr/kg pris 44 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 222 kr/kg pris 27 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 194 kr/kg pris 39 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 123 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Kokt gårdsskinka i skivor

Kokt gårdsskinka i skivor

Nyhléns Hugosons · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Kyckling extrarökt

Kyckling extrarökt

Lönneberga · 90 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 195 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 158 kr/kg pris 44 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 195 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 195 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 158 kr/kg pris 44 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 484 kr/kg pris 58 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Scan · 80 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 543 kr/kg pris 43 kr
Rostbiff Portvin i skivor ca

Rostbiff Portvin i skivor ca

Lithells · 14 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 407 kr/kg pris 6 kr
Rökt gårdsskinka i skivor

Rökt gårdsskinka i skivor

Nyhléns Hugosons · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 252 kr/kg pris 38 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 566 kr/kg pris 40 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 304 kr/kg pris 76 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 512 kr/kg pris 61 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 397 kr/kg pris 99 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 438 kr/kg pris 132 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo di Langhirano

Beretta · 50 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 678 kr/kg pris 34 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 783 kr/kg pris 55 kr
Skinka Lufttorkad Skivad

Skinka Lufttorkad Skivad

Nyhléns Hugosons · 30 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 1101 kr/kg pris 33 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 580 kr/kg pris 41 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 533 kr/kg pris 45 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Skinka Rökt ca

Skinka Rökt ca

Charkuterifabriken · 2500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 207 kr/kg pris 518 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 136 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Strimlad Kokt

Skinka Strimlad Kokt

Tulip · 450 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 95 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 164 kr/kg pris 49 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 303 kr/kg pris 30 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinkinnanlår Alspånsrökt

Skinkinnanlår Alspånsrökt

Bastuträsk Charkuteri · 100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 274 kr/kg pris 27 kr
Västerbottensskinka Rökt

Västerbottensskinka Rökt

Bastuträsk Charkuteri · 100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 274 kr/kg pris 27 kr
Tyck till