Primat

Övrigt fryst på ICA Maxi Härnösand

25 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Chokladfondant Fryst 2-p

Chokladfondant Fryst 2-p

ICA · 140 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 283 kr/kg pris 40 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 92 kr/kg pris 44 kr
Danska rundstycken Fryst

Danska rundstycken Fryst

Hatting · 600 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 53 kr/kg pris 32 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 33 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 282 kr/kg pris 11 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 146 kr/kg pris 35 kr
Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Almondy · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 146 kr/kg pris 59 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 268 kr/kg pris 48 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 246 kr/kg pris 49 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 258 kr/kg pris 10 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 282 kr/kg pris 14 kr
Salted caramel

Salted caramel

Almondy · 420 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 126 kr/kg pris 53 kr
Smulpaj blåbär Fryst bakmix

Smulpaj blåbär Fryst bakmix

ICA · 700 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 110 kr/kg pris 77 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 73 kr/kg pris 33 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 167 kr/kg pris 37 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 292 kr/kg pris 13 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 87 kr/kg pris 35 kr
Tyck till