Primat

Fläskkött på ICA Maxi Härnösand

51 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alspånsrökt Sidfläsk ca

Alspånsrökt Sidfläsk ca

Nyhléns Hugosons · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Baby Back Ribs Färska Smokey Hot BBQ med Chili Glaze

Baby Back Ribs Färska Smokey Hot BBQ med Chili Glaze

ICA · 475 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 161 kr/kg pris 77 kr
Bolognesefärs Färsk av fläsk

Bolognesefärs Färsk av fläsk

Nybergs Deli · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Chilimedaljong Färsk

Chilimedaljong Färsk

ICA · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 173 kr/kg pris 87 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Scan · 550 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 185 kr/kg pris 102 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 116 kr/kg pris 68 kr
Fläskfilé Färsk Rökt ca

Fläskfilé Färsk Rökt ca

Tulip · 550 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 160 kr/kg pris 88 kr
Fläskfilé Mörad ca

Fläskfilé Mörad ca

Nybergs Deli · 840 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 116 kr/kg pris 97 kr
Fläskfärs Fethalt 23%

Fläskfärs Fethalt 23%

Nyhléns Hugosons · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Fläskfärs Färsk 10%

Fläskfärs Färsk 10%

ICA · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 92 kr/kg pris 46 kr
Fläskfärs Färsk 17%

Fläskfärs Färsk 17%

Scan · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 99 kr/kg pris 50 kr
Fläskkarré Färsk Benfri ca

Fläskkarré Färsk Benfri ca

Scan · 1100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 117 kr/kg pris 129 kr
Fläskkarré Färsk Tunnskivad

Fläskkarré Färsk Tunnskivad

Scan · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Fläskkarré i bit ca

Fläskkarré i bit ca

Nyhléns Hugosons · 1000 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 110 kr/kg pris 110 kr
Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 68 kr/kg pris 61 kr
Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

ICA · 1400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 48 kr/kg pris 67 kr
Fläsksida Färsk Benfri utan svål ca

Fläsksida Färsk Benfri utan svål ca

Scan · 1500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 110 kr/kg pris 165 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Scan · 1000 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 112 kr/kg pris 112 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 69 kr/kg pris 69 kr Extrapris
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & Peppar

Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & Peppar

ICA · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Fläskytterfilé Mörad ca Matlaget

Fläskytterfilé Mörad ca Matlaget

Matlaget Foodteam · 890 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 99 kr/kg pris 88 kr
Fårfjälster 5m

Fårfjälster 5m

Khi

ICA Maxi Härnösand

pris 63 kr
Grillskiva Original ca

Grillskiva Original ca

Nyhléns Hugosons · 700 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 130 kr/kg pris 91 kr
Grytbitar Färska av gris ca

Grytbitar Färska av gris ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Julskinka Färsk Rimmad ca

Julskinka Färsk Rimmad ca

ICA · 3200 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 80 kr/kg pris 256 kr
Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

ICA · 475 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 153 kr/kg pris 72 kr
Karré Färsk av rapsgris

Karré Färsk av rapsgris

Scan · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 179 kr/kg pris 54 kr
Karré Färsk Skivad Benfri

Karré Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 161 kr/kg pris 48 kr
Karré Färsk Skivad Benfri ca

Karré Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 133 kr/kg pris 80 kr
Korvskinn Svinfjälster 5m

Korvskinn Svinfjälster 5m

Khi

ICA Maxi Härnösand

pris 35 kr
Kotlett Färsk av rapsgris

Kotlett Färsk av rapsgris

Scan · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr Extrapris
Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Kotlett Färsk Skivad med ben ca

Kotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 107 kr/kg pris 97 kr
Kotlett Färsk Tunnskivad

Kotlett Färsk Tunnskivad

Scan · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 146 kr/kg pris 73 kr
Krokfjälster Korvskinn Kroktarm 5m

Krokfjälster Korvskinn Kroktarm 5m

Khi

ICA Maxi Härnösand

pris 73 kr
Picnicbog Färsk ca 1,2kg

Picnicbog Färsk ca 1,2kg

Scan · 1220 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 85 kr/kg pris 103 kr
Porchetta Färsk ca 1,5kg

Porchetta Färsk ca 1,5kg

ICA

ICA Maxi Härnösand

pris 134 kr Extrapris
Pulled Pork Gyros

Pulled Pork Gyros

Tulip · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 146 kr/kg pris 59 kr
Ribs Kickin

Ribs Kickin

Texas Longhorn · 420 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 180 kr/kg pris 76 kr
Ribs Original

Ribs Original

Texas Longhorn · 420 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 180 kr/kg pris 76 kr
Salsicciafärs Färsk

Salsicciafärs Färsk

Nonna Elide · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Salsicciafärs Pannfärdig

Salsicciafärs Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Sidfläsk i bit Rimmat ca

Sidfläsk i bit Rimmat ca

Nyhléns Hugosons · 400 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 94 kr/kg pris 37 kr
Skinka Rökt Strimlad

Skinka Rökt Strimlad

ICA · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 119 kr/kg pris 59 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

ICA · 300 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Skinkstek Färsk ca

Skinkstek Färsk ca

ICA · 1100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 89 kr/kg pris 98 kr
Skinkstek Färsk ca

Skinkstek Färsk ca

Scan · 1100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 96 kr/kg pris 105 kr
Spareribs Färska ca

Spareribs Färska ca

Scan · 1100 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 72 kr/kg pris 79 kr
Tacofärs Färsk av fläsk

Tacofärs Färsk av fläsk

Nybergs Deli · 500 g

ICA Maxi Härnösand

jämförpris 82 kr/kg pris 41 kr
Tyck till