Primat

Te på ICA Maxi Högsbo, Göteborg

189 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bubbelte Grönt Jordgubb & Persika O'S Bubble

Bubbelte Grönt Jordgubb & Persika O'S Bubble

O´s Bubble · 480 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 81 kr/l pris 39 kr
Bubbelte Hemmakit Brunt Socker Instant Boba

Bubbelte Hemmakit Brunt Socker Instant Boba

O's Bubble · 240 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 333 kr/kg pris 80 kr
Ceylon te

Ceylon te

Kooh-i-Noor · 454 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 152 kr/kg pris 69 kr
Chai Latte Karamel

Chai Latte Karamel

Fredsted · 8 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 3,56 kr/st pris 29 kr
Chai Latte Krydda

Chai Latte Krydda

Fredsted · 8 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 3,56 kr/st pris 29 kr
Chai Latte Vanilj

Chai Latte Vanilj

Fredsted · 8 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 3,56 kr/st pris 29 kr
Chai te 20-p

Chai te 20-p

ICA · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,75 kr/st pris 15 kr
Classic Cinnamon spice 17-p KRAV

Classic Cinnamon spice 17-p KRAV

Yogi Tea · 17 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,97 kr/st pris 34 kr
Dryck, light Ice Tea Peach & Love

Dryck, light Ice Tea Peach & Love

Fun Light · 1000 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Earl green te

Earl green te

Kobbs · 125 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 192 kr/kg pris 24 kr
Earl Grey 20-p

Earl Grey 20-p

ICA · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,75 kr/st pris 15 kr
Earl grey te 100-p

Earl grey te 100-p

ICA · 100 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,24 kr/st pris 24 kr
Earl grey te

Earl grey te

Kobbs · 150 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 253 kr/kg pris 38 kr
Earl grey te

Earl grey te

Twinings · 200 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 300 kr/kg pris 60 kr
Earl grey te 25-p

Earl grey te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,60 kr/st pris 40 kr
Earl grey te Ekologisk 25-p

Earl grey te Ekologisk 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,62 kr/st pris 41 kr
English breakfast te

English breakfast te

Kobbs · 150 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 253 kr/kg pris 38 kr
English breakfast te

English breakfast te

Twinings · 200 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 300 kr/kg pris 60 kr
English breakfast te 25-p

English breakfast te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,60 kr/st pris 40 kr
Green chai 17-p KRAV

Green chai 17-p KRAV

Yogi Tea · 17 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 2,11 kr/st pris 36 kr
Grönt Pyramidte 20-p

Grönt Pyramidte 20-p

Lipton · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,85 kr/st pris 17 kr
Grönt te & Ingefära 25-p

Grönt te & Ingefära 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Grönt te Chai rich spice

Grönt te Chai rich spice

KAV Orient · 340 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 229 kr/kg pris 78 kr
Grönt te Chai vanilla

Grönt te Chai vanilla

KAV Orient · 340 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 229 kr/kg pris 78 kr
Grönt te Citron & ingefära 20-p

Grönt te Citron & ingefära 20-p

Friggs · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,95 kr/st pris 19 kr
Grönt te Citron 20-p

Grönt te Citron 20-p

ICA · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,75 kr/st pris 15 kr
Grönt te Citron 25-p

Grönt te Citron 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Grönt te Citron Ekologisk 25-p

Grönt te Citron Ekologisk 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,62 kr/st pris 41 kr
Grönt te Citrongräs 20-p KRAV

Grönt te Citrongräs 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,65 kr/st pris 33 kr
Grönt te Earl Grey 25-p

Grönt te Earl Grey 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Grönt Te Fläderkulle 17-Pack

Grönt Te Fläderkulle 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,70 kr/st pris 29 kr
Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Grönt te Mango & lychee 25-p

Grönt te Mango & lychee 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Grönt Te Morgonstund

Grönt Te Morgonstund

Friggs · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,95 kr/st pris 19 kr
Grönt te original 20-p KRAV

Grönt te original 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,15 kr/st pris 23 kr
Grönt Te Päron Vanilj Eko 20-p

Grönt Te Päron Vanilj Eko 20-p

Life by Follis · 34 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 881 kr/kg pris 30 kr
Grönt Te Äppellund 17-Pack

Grönt Te Äppellund 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,70 kr/st pris 29 kr
Himlagott te

Himlagott te

Kobbs · 125 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Ice Tea Peach

Ice Tea Peach

Pfanner · 330 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 30 kr/l pris 10 kr
Ice Tea Skogsbär Tranbär

Ice Tea Skogsbär Tranbär

Jana · 1500 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Icetea Citron & lime

Icetea Citron & lime

Pfanner · 2000 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 10 kr/l pris 20 kr
Icetea Persika

Icetea Persika

Pfanner · 2000 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 10 kr/l pris 20 kr
Iste Lemon

Iste Lemon

Lipton · 52 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 163 kr/kg pris 9 kr
Iste Mango

Iste Mango

Lipton · 50 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 199 kr/kg pris 10 kr
Iste Peach

Iste Peach

Lipton · 50 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 170 kr/kg pris 9 kr
Iste Persika Jamnica

Iste Persika Jamnica

Jana · 1500 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Kamomillte 20-p

Kamomillte 20-p

ICA · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Kombucha Mango Passion

Kombucha Mango Passion

Humm · 414 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 65 kr/l pris 27 kr
Kombucha Strawberry

Kombucha Strawberry

Humm · 414 ml

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 65 kr/l pris 27 kr
Lady grey te

Lady grey te

Twinings · 200 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 300 kr/kg pris 60 kr
Lady grey te 25-p

Lady grey te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Lust & fägring te

Lust & fägring te

Kobbs · 125 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 192 kr/kg pris 24 kr
Löste Black Tea Lapsang Souchong The Colonial Tea Company

Löste Black Tea Lapsang Souchong The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 700 kr/kg pris 70 kr
Löste Black Tea Rosegarden The Colonial

Löste Black Tea Rosegarden The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Grönt Copacabana The

Löste Grönt Copacabana The

Colonial tea company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Grönt Jasmine Eko The Colonial Tea Company

Löste Grönt Jasmine Eko The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 725 kr/kg pris 73 kr
Löste Grönt Lime & Ginseng The Colonial

Löste Grönt Lime & Ginseng The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Grönt Lime The Colonial Tea Company

Löste Grönt Lime The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Grönt Mango The Colonial Tea Company

Löste Grönt Mango The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Grönt Moon Fever The

Löste Grönt Moon Fever The

Colonial Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Grönt Moroccan Mint Eko The Colonial

Löste Grönt Moroccan Mint Eko The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 600 kr/kg pris 60 kr
Löste Rött Cape Town The Colonial

Löste Rött Cape Town The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 580 kr/kg pris 58 kr
Löste Rött Coco Raspberry The Colonial Tea Company

Löste Rött Coco Raspberry The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Rött Echinacea Lemongrass The Colonial

Löste Rött Echinacea Lemongrass The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 650 kr/kg pris 65 kr
Löste Rött Ginger + Lemon Eko The Colonial

Löste Rött Ginger + Lemon Eko The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 650 kr/kg pris 65 kr
Löste Rött Good Hope The Colonial

Löste Rött Good Hope The Colonial

Tea company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 580 kr/kg pris 58 kr
Löste Rött Spicy Africa The Colonial

Löste Rött Spicy Africa The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Svart Assam Eko The Colonial Tea Company

Löste Svart Assam Eko The Colonial Tea Company

Colonial tea comp · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 600 kr/kg pris 60 kr
Löste Svart Darjeeling Organic Eko The Colonial Tea Company

Löste Svart Darjeeling Organic Eko The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 700 kr/kg pris 70 kr
Löste Svart English Breakfast 100g The Colonial Tea Company

Löste Svart English Breakfast 100g The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 0,1 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/st pris 55 kr
Löste Svart Ginger + Peach The Colonial Tea Company

Löste Svart Ginger + Peach The Colonial Tea Company

Colonial Tea compa · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Svart Good Morning The Colonial Tea Company

Löste Svart Good Morning The Colonial Tea Company

The Colonial Tea Com · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Svart Masala Chai The

Löste Svart Masala Chai The

Colonial tea company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Löste Svart Southern Heights The Colonial

Löste Svart Southern Heights The Colonial

Tea Company · 100 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 550 kr/kg pris 55 kr
Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,05 kr/st pris 21 kr
Matcha Ceremonial Grade A

Matcha Ceremonial Grade A

Renée Voltaire · 30 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 6933 kr/kg pris 208 kr
Matcha Latte Grade

Matcha Latte Grade

Renée Voltaire · 80 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 2725 kr/kg pris 218 kr
Morning Berry te Ekologisk 20-p

Morning Berry te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,85 kr/st pris 37 kr
Night time te Ekologisk 20-p

Night time te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Original chai te Ekologisk 20-p

Original chai te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Peppermint & licorice te Ekologisk 20-p

Peppermint & licorice te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,90 kr/st pris 38 kr
Rabarber & vanilj te 20-p

Rabarber & vanilj te 20-p

ICA · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,75 kr/st pris 15 kr
Rich Earl Grey te 100-p

Rich Earl Grey te 100-p

Lipton · 100 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,40 kr/st pris 40 kr
Rooibos African spice 17-p KRAV

Rooibos African spice 17-p KRAV

Yogi Tea · 17 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 2,06 kr/st pris 35 kr
Rooibos Ingefära & citron 20-p KRAV

Rooibos Ingefära & citron 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,20 kr/st pris 24 kr
Rooibos original te 20-p KRAV

Rooibos original te 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,15 kr/st pris 23 kr
Rooibos Pyramidte 20-p

Rooibos Pyramidte 20-p

Lipton · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,90 kr/st pris 18 kr
Rooibos te Blåbär 20-p

Rooibos te Blåbär 20-p

Friggs · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,95 kr/st pris 19 kr
Rooibos te Immun 20-p

Rooibos te Immun 20-p

Friggs · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,70 kr/st pris 34 kr
Rooibos Vanilj 20-p KRAV

Rooibos Vanilj 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,85 kr/st pris 37 kr
Skogsbär te 20-p

Skogsbär te 20-p

ICA · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,75 kr/st pris 15 kr
Svart Pyramidte Blue Fruit

Svart Pyramidte Blue Fruit

Lipton · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,13 kr/st pris 23 kr
Svart Pyramidte Tropical Fruit

Svart Pyramidte Tropical Fruit

Lipton · 20 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Svart te 40-p

Svart te 40-p

PG Tips · 40 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,90 kr/st pris 36 kr
Svart Te Apelsin Rosmarin Eko 20-p

Svart Te Apelsin Rosmarin Eko 20-p

Life by Follis · 36000 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,03 kr/kg pris 37 kr
Svart Te Blåbärssnår 17-Pack

Svart Te Blåbärssnår 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,82 kr/st pris 31 kr
Svart te Ceylon 100-p

Svart te Ceylon 100-p

ICA Basic · 100 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,20 kr/st pris 20 kr
Svart Te Earl Grey

Svart Te Earl Grey

Lipton · 25 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 0,68 kr/st pris 17 kr
Svart Te Earl Grey Eko 20-p

Svart Te Earl Grey Eko 20-p

Life by Follis · 40 g

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 924 kr/kg pris 37 kr
Svart Te Earl Greys Hage 17-Pack

Svart Te Earl Greys Hage 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Maxi Högsbo, Göteborg

jämförpris 1,76 kr/st pris 30 kr
Tyck till