Primat

Trädgård på ICA Perstorp

156 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ampellilja

Ampellilja

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm varierande färger

Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm varierande färger

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Aster i bunt 40cm varierande färger

Aster i bunt 40cm varierande färger

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Azalea 12cm vit Rosa Bandet

Azalea 12cm vit Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Perstorp

jämförpris 13 kr/st pris 63 kr
Begonia Orange

Begonia Orange

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 76 kr/st pris 76 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Perstorp

jämförpris 3,49 kr/l pris 35 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Perstorp

jämförpris 2,73 kr/l pris 41 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Perstorp

jämförpris 6 kr/l pris 26 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Perstorp

jämförpris 1,69 kr/st pris 17 kr
Blompinne 50cm 10-p

Blompinne 50cm 10-p

10 st

ICA Perstorp

jämförpris 2,69 kr/st pris 27 kr
Blompinne 60cm 10-p

Blompinne 60cm 10-p

10 st

ICA Perstorp

jämförpris 3,29 kr/st pris 33 kr
Blomsterpinne 50cm

Blomsterpinne 50cm

10 st

ICA Perstorp

jämförpris 1,69 kr/st pris 17 kr
Blomsterpinne 60cm

Blomsterpinne 60cm

10 st

ICA Perstorp

jämförpris 2,19 kr/st pris 22 kr
Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 76 kr/st pris 76 kr
Bollkryss 18 cm

Bollkryss 18 cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Bordsflagga med fot 8cm 6-p

Bordsflagga med fot 8cm 6-p

Festive · 6 st

ICA Perstorp

jämförpris 6 kr/st pris 37 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 152 kr/st pris 152 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 195 kr/st pris 195 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Perstorp

jämförpris 22 kr/st pris 65 kr
Bukett Kräftfest medium 50cm

Bukett Kräftfest medium 50cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 141 kr/st pris 141 kr
Bukett Spectra 50cm x6

Bukett Spectra 50cm x6

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 195 kr/st pris 195 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 108 kr/st pris 108 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Perstorp

jämförpris 174 kr/l pris 61 kr
Cyklamen 10,5cm

Cyklamen 10,5cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Cyklamen storblommig 12cm

Cyklamen storblommig 12cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Erica vit 11cm

Erica vit 11cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Perstorp

jämförpris 6 kr/st pris 47 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 108 kr/st pris 108 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 87 kr/st pris 87 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 158 kr/st pris 158 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 73 kr/st pris 73 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 195 kr/st pris 195 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Perstorp

jämförpris 420 kr/l pris 126 kr
Gröna växter 12cm SE

Gröna växter 12cm SE

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 162 kr/st pris 162 kr
Gullranka 12cm

Gullranka 12cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Handske Daisy Barn 1-p

Handske Daisy Barn 1-p

GLOVES PRO · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Handske Cactus Barn 1-p

Handske Cactus Barn 1-p

GLOVES PRO · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Perstorp

jämförpris 3,69 kr/l pris 37 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Perstorp

jämförpris 3,69 kr/l pris 37 kr
Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Hortensia 3-6 grenad 12cm kruka Höjd 30cm varierande färger

Hortensia 3-6 grenad 12cm kruka Höjd 30cm varierande färger

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr Extrapris
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 141 kr/st pris 141 kr
Höstskål 23cm kruka Höjd 30cm lila

Höstskål 23cm kruka Höjd 30cm lila

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 195 kr/st pris 195 kr
Höststjärna 12cm

Höststjärna 12cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Rosor 50 cm Fairtrade mix

Rosor 50 cm Fairtrade mix

ICA · 10 st

ICA Perstorp

jämförpris 13 kr/st pris 130 kr
Insektsfälla för blomkrukor

Insektsfälla för blomkrukor

Stroller · 10 st

ICA Perstorp

jämförpris 6 kr/st pris 58 kr
Insektsnät Dörr Svart

Insektsnät Dörr Svart

DAY · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 91 kr/st pris 91 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Perstorp

jämförpris 327 kr/l pris 98 kr
Kalanchoe 10,5 cm vit

Kalanchoe 10,5 cm vit

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Kalanchoe 10,5cm orange

Kalanchoe 10,5cm orange

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Kalanchoe 10,5cm rosa

Kalanchoe 10,5cm rosa

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Kalanchoe dubbelblommande 11cm Höjd 27cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 11cm Höjd 27cm varierande färger

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Kr Klass 15,0cm Blå

Kr Klass 15,0cm Blå

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 162 kr/st pris 162 kr
Kristi Törnekrona 10,5cm

Kristi Törnekrona 10,5cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Kruka Axis Grön 17,5cm x6

Kruka Axis Grön 17,5cm x6

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Kruka Axis Grön 6,5cm x25

Kruka Axis Grön 6,5cm x25

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Kruka Axis Vit 17,5cm x6

Kruka Axis Vit 17,5cm x6

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Kruka Axis Vit 6,5cm x25

Kruka Axis Vit 6,5cm x25

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Kruka Bas 10 cm

Kruka Bas 10 cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Kruka mini 7cm

Kruka mini 7cm

ICA Basic · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Kruka Klassisk 11,5cm Terracotta

Kruka Klassisk 11,5cm Terracotta

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Kruka Klassisk 13cm Vit

Kruka Klassisk 13cm Vit

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Kruka Klassisk 15,0cm Grön

Kruka Klassisk 15,0cm Grön

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 162 kr/st pris 162 kr
Kruka Klassisk 15,0cm Vit

Kruka Klassisk 15,0cm Vit

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 162 kr/st pris 162 kr
Kruka Klassisk 6,5cm Vit

Kruka Klassisk 6,5cm Vit

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kruka Rosett RB 14cm

Kruka Rosett RB 14cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr Extrapris
Kruka svart 11,5cm

Kruka svart 11,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kruka svart 15cm

Kruka svart 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 76 kr/st pris 76 kr
Kruka Vit 13,5cm 1-p

Kruka Vit 13,5cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 76 kr/st pris 76 kr
Krysantemum 11cm

Krysantemum 11cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Krysantemum pompom 50 cm

Krysantemum pompom 50 cm

3 st

ICA Perstorp

jämförpris 22 kr/st pris 65 kr
Krysantemum Flowerpops 14cm

Krysantemum Flowerpops 14cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Krysantemum rainbow 12cm

Krysantemum rainbow 12cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Perstorp

jämförpris 18 kr/st pris 54 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Perstorp

jämförpris 10 kr/st pris 87 kr
Lecakulor

Lecakulor

Hasselfors · 4000 ml

ICA Perstorp

jämförpris 12 kr/l pris 49 kr
Ljung Calluna 10 cm

Ljung Calluna 10 cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Ljung Calluna rosa 10,5 cm

Ljung Calluna rosa 10,5 cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

Ljung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr Extrapris
Ljung röd 11 cm

Ljung röd 11 cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Ljung vit 11 cm

Ljung vit 11 cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Lövräfsehuvud rak I´m green

Lövräfsehuvud rak I´m green

ICA Garden · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr
Miniatyrros 10,5cm

Miniatyrros 10,5cm

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Minicyklamen 10,5cm

Minicyklamen 10,5cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr Extrapris
Minidrivhus M med 24 krukor

Minidrivhus M med 24 krukor

ICA · 24 st

ICA Perstorp

jämförpris 3,88 kr/st pris 93 kr
Minidrivhus med fönster Garden

Minidrivhus med fönster Garden

ICA · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 63 kr/st pris 63 kr
Minikratta Plåt

Minikratta Plåt

Nyby · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 68 kr/st pris 68 kr
Minilövräfsa Plast

Minilövräfsa Plast

Nyby · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 72 kr/st pris 72 kr
Miniskyffel Plåt

Miniskyffel Plåt

Nyby · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 68 kr/st pris 68 kr
Minispade Plåt

Minispade Plåt

Nyby · 1 st

ICA Perstorp

jämförpris 68 kr/st pris 68 kr
Monstera 17cm

Monstera 17cm

1 st

ICA Perstorp

jämförpris 270 kr/st pris 270 kr
Tyck till