Lamm på ICA Perstorp 4 varor · Hela sortimentet · Butikssidan Lammgrytbitar ca Hacksta Halal · 2200 g ICA Perstorp jämförpris 129 kr/kg pris 284 kr Lammgrytbitar m. ben DF Hacksta Halal · 2200 g ICA Perstorp jämförpris 117 kr/kg pris 257 kr Lammstek skivad Fryst ca Hacksta Halal · 2200 g ICA Perstorp jämförpris 141 kr/kg pris 310 kr Lammstek skivad med ben ca Hacksta Halal · 2200 g ICA Perstorp jämförpris 166 kr/kg pris 365 kr