Primat

Flingor & müsli på ICA Hovmantorp

66 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bran flakes Müsli Kvarn

Bran flakes Müsli Kvarn

Frebaco · 550 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 64 kr/kg pris 35 kr
Branflakes Naturell

Branflakes Naturell

ICA · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Cheerios Fullkorn

Cheerios Fullkorn

Nestle · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Chokoflingor

Chokoflingor

ICA Basic · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 67 kr/kg pris 25 kr
Corn flakes Glutenfri Laktosfri

Corn flakes Glutenfri Laktosfri

Schär · 250 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 128 kr/kg pris 32 kr
Corn Flakes Original

Corn Flakes Original

Kelloggs · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 83 kr/kg pris 62 kr
Crunchy

Crunchy

ICA Basic · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 31 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Extra Choco & Nuts Granola

Extra Choco & Nuts Granola

Kelloggs · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 109 kr/kg pris 49 kr
Extra Fylliga Havregryn

Extra Fylliga Havregryn

AXA · 825 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 27 kr/kg pris 22 kr
Flingor Cornflakes

Flingor Cornflakes

ICA · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Flingor Cornflakes

Flingor Cornflakes

ICA Basic · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Flingor Crunchy Naturell

Flingor Crunchy Naturell

ICA · 800 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 53 kr/kg pris 42 kr
Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

ICA · 725 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 51 kr/kg pris 37 kr
Flingor Crunchy Äpple & kanel

Flingor Crunchy Äpple & kanel

ICA · 800 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 53 kr/kg pris 42 kr
Flingor Pokémon Kellogg´s

Flingor Pokémon Kellogg´s

Kelloggs · 350 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 157 kr/kg pris 55 kr
Flingor Tresor Milk Choco

Flingor Tresor Milk Choco

Kelloggs · 410 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 122 kr/kg pris 50 kr
Frosties

Frosties

Kelloggs · 620 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 101 kr/kg pris 62 kr
Frukostflingor Havrekuddar Original

Frukostflingor Havrekuddar Original

Havrefras · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

ICA Basic · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

ICA Basic · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Granola Bär Glutenfri

Granola Bär Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 114 kr/kg pris 37 kr
Granola Cacao, Almond & Blueberry

Granola Cacao, Almond & Blueberry

AXA · 475 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Granola Fikon & hasselnötter

Granola Fikon & hasselnötter

ICA · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Granola Hasseln&Dadlar

Granola Hasseln&Dadlar

Pauluns · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Granola Hazelnut & Cashew

Granola Hazelnut & Cashew

AXA · 475 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Granola Kakao & Dadelkrisp

Granola Kakao & Dadelkrisp

Pauluns · 420 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 112 kr/kg pris 47 kr
Granola Kakao & hallon

Granola Kakao & hallon

Pauluns · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Pauluns · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola naturell

Granola naturell

ICA · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 95 kr/kg pris 43 kr
Granola Naturell

Granola Naturell

Pauluns · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr
Granola Röda bär & kokos

Granola Röda bär & kokos

ICA · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Granola Strawberry & Sunflower Seed

Granola Strawberry & Sunflower Seed

AXA · 475 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Hasselnöt

Hasselnöt

Start · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 60 kr/kg pris 45 kr
Havrekuddar glutenfri

Havrekuddar glutenfri

Schär · 300 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Havrekuddar jordgubb

Havrekuddar jordgubb

Havrefras · 300 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 187 kr/kg pris 56 kr
Havrekuddar Original

Havrekuddar Original

Havrefras · 600 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 79 kr/kg pris 48 kr
Havreringar Fullkorn

Havreringar Fullkorn

Frebaco · 350 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 72 kr/kg pris 25 kr
Kalaspuffar

Kalaspuffar

Honey Monster · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Müsli 45% Frukt

Müsli 45% Frukt

ICA · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 46 kr/kg pris 35 kr
Müsli 50% Frukt & nötter

Müsli 50% Frukt & nötter

ICA · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 61 kr/kg pris 46 kr
Müsli Berries

Müsli Berries

AXA · 600 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 72 kr/kg pris 43 kr
Müsli Fruit

Müsli Fruit

AXA · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 56 kr/kg pris 42 kr
Müsli Frukt & bär

Müsli Frukt & bär

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 45 kr/kg pris 32 kr
Müsli Frukt & Bär Dadlar, Äpple & Hallon

Müsli Frukt & Bär Dadlar, Äpple & Hallon

AXA · 600 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 47 kr/kg pris 28 kr
Müsli Frukt

Müsli Frukt

ICA Basic · 1000 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 23 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Müsli frukt Kvarn

Müsli frukt Kvarn

Frebaco · 550 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 64 kr/kg pris 35 kr
Müsli Frukt Ekologisk

Müsli Frukt Ekologisk

ICA I love eco · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 43 kr/kg pris 32 kr
Müsli Gold Fruit

Müsli Gold Fruit

AXA · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 84 kr/kg pris 63 kr
Müsli Gold original

Müsli Gold original

AXA · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 60 kr/kg pris 45 kr
Müsli Jordgubb & äpple

Müsli Jordgubb & äpple

ICA Gott Liv · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 49 kr/kg pris 36 kr
Müsli Mix crunchy jordgubb & yoghurt

Müsli Mix crunchy jordgubb & yoghurt

ICA · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 102 kr/kg pris 51 kr
Müsli Naturell Ekologisk

Müsli Naturell Ekologisk

ICA I love eco · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 31 kr/kg pris 23 kr
Müsli Röda bär

Müsli Röda bär

Frebaco · 550 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 64 kr/kg pris 35 kr
Müsli Tranbär & pumpafrön

Müsli Tranbär & pumpafrön

ICA Gott Liv · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 49 kr/kg pris 36 kr
Naturell

Naturell

Start · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Nesquik

Nesquik

Nestle · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Rice Krispies

Rice Krispies

Kelloggs · 360 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 131 kr/kg pris 47 kr
Rågflingor

Rågflingor

AXA · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 28 kr/kg pris 21 kr
Rågkuddar Original

Rågkuddar Original

Rågfras · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 141 kr/kg pris 53 kr
Special K Classic

Special K Classic

Kelloggs · 600 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 101 kr/kg pris 60 kr
Specialflingor jordgubb och yoghurt

Specialflingor jordgubb och yoghurt

ICA · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 131 kr/kg pris 49 kr
Specialflingor Naturell

Specialflingor Naturell

ICA · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Sportgryn Havre & råg

Sportgryn Havre & råg

AXA · 800 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

Frebaco · 350 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 77 kr/kg pris 27 kr
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

ICA · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 67 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

ICA · 600 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 64 kr/kg pris 38 kr
Tyck till