Primat

Fryst fisk på ICA Hovmantorp

43 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock Fryst

Alaska pollock Fryst

ICA Basic · 400 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Bläckfiskringar panerade Fryst

Bläckfiskringar panerade Fryst

Pandalus · 250 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Blåmusslor Fryst

Blåmusslor Fryst

ICA · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 102 kr/kg pris 46 kr
Crispies Fryst 8-p

Crispies Fryst 8-p

Findus · 370 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 133 kr/kg pris 49 kr
Crispy fish

Crispy fish

ICA · 480 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 121 kr/kg pris 58 kr
Fish & crisp fiskpinnar MSC

Fish & crisp fiskpinnar MSC

Findus · 364 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 127 kr/kg pris 46 kr
Fish and crisp Fish burger MSC

Fish and crisp Fish burger MSC

Findus · 230 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 138 kr/kg pris 32 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ICA · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 73 kr/kg pris 33 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 750 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 70 kr/kg pris 53 kr
Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Findus · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 102 kr/kg pris 46 kr
Fiskpinnar glutenfri

Fiskpinnar glutenfri

Findus · 360 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 130 kr/kg pris 47 kr
Hoki ryggfilé MSC

Hoki ryggfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 222 kr/kg pris 80 kr
Kammusslor

Kammusslor

ICA · 150 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 757 kr/kg pris 114 kr
Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

ICA I love eco · 280 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 386 kr/kg pris 108 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 200 kr/kg pris 100 kr
Odlad Regnbågslax 4-p

Odlad Regnbågslax 4-p

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 210 kr/kg pris 105 kr
Pangasiusmalfilé Fryst

Pangasiusmalfilé Fryst

ICA · 600 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 87 kr/kg pris 52 kr
Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

ICA · 420 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 298 kr/kg pris 125 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

ICA · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 170 kr/kg pris 85 kr
Räkor med skal 70/90 Frysta

Räkor med skal 70/90 Frysta

Royal Greenland · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 186 kr/kg pris 93 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

ICA · 500 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 134 kr/kg pris 67 kr
Räkor stora skalade Frysta

Räkor stora skalade Frysta

ICA · 200 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 310 kr/kg pris 62 kr
Rödspättafilé Fryst

Rödspättafilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 210 kr/kg pris 84 kr
Sejfilé Fryst

Sejfilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Sikrom Fryst

Sikrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 1289 kr/kg pris 103 kr
Sillfilé

Sillfilé

Fiskeriet · 300 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 75 kr/kg pris 23 kr
Skalade räkor L

Skalade räkor L

Royal Greenland · 150 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 280 kr/kg pris 42 kr
Skaldjursmix frysta

Skaldjursmix frysta

ICA · 350 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 178 kr/kg pris 62 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 136 kr/kg pris 49 kr
Sprödpanerad kummel fryst 4-p

Sprödpanerad kummel fryst 4-p

ICA · 360 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 119 kr/kg pris 43 kr
Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

ICA · 360 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 184 kr/kg pris 66 kr
Stillahavsspättafiléer panerade

Stillahavsspättafiléer panerade

RAHBEK · 300 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 125 kr/kg pris 37 kr
Stora skalade räkor

Stora skalade räkor

ICA · 400 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 225 kr/kg pris 90 kr
Surimisticks

Surimisticks

ICA · 200 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Torsk & laxtärningar Fryst

Torsk & laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 317 kr/kg pris 95 kr
Torskfilé MSC Fryst

Torskfilé MSC Fryst

ICA · 400 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 246 kr/kg pris 98 kr
Torskfiléer

Torskfiléer

Royal Greenland · 375 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 331 kr/kg pris 124 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 600 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 317 kr/kg pris 190 kr
Torskryggfilé

Torskryggfilé

Royal Greenland · 420 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 398 kr/kg pris 167 kr
Torskryggfilé MSC

Torskryggfilé MSC

Findus · 420 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 393 kr/kg pris 165 kr
Vannameiräkor råa

Vannameiräkor råa

ICA · 400 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 227 kr/kg pris 91 kr
Vit tonfiskfilé Fryst

Vit tonfiskfilé Fryst

ICA · 280 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 263 kr/kg pris 74 kr
Vongole vit venusmussla

Vongole vit venusmussla

ICA · 450 g

ICA Hovmantorp

jämförpris 122 kr/kg pris 55 kr
Tyck till