Lamm på ICA Högbyhallen 4 varor · Hela sortimentet · Butikssidan Lammentrecôte Färsk ca Smak av Gotland · 450 g ICA Högbyhallen jämförpris 560 kr/kg pris 252 kr Lammfärs Färsk 20% Smak av Gotland · 500 g ICA Högbyhallen jämförpris 207 kr/kg pris 103 kr Lammrostbiff ca Smak av Gotland · 450 g ICA Högbyhallen jämförpris 540 kr/kg pris 243 kr Lammstek Benfri Nätad ca Smak av Gotland · 1200 g ICA Högbyhallen jämförpris 338 kr/kg pris 406 kr