Primat

Mejeridessert på ICA Kvantum Sickla

71 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chocolate Mousse Laktosfri 1,6%

Chocolate Mousse Laktosfri 1,6%

ProPud · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 79 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Chokladmousse 190g

Chokladmousse 190g

Grand Dessert · 170 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 96 kr/kg pris 16 kr
Chokladmousse Dubbel choklad 4,4%

Chokladmousse Dubbel choklad 4,4%

Grand Dessert · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/kg pris 11 kr
Chokladmousse med crisp 4 port 106g

Chokladmousse med crisp 4 port 106g

Ekströms · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 90 kr/kg pris 27 kr
Chokladpudding 16 port

Chokladpudding 16 port

Ekströms · 480 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 99 kr/kg pris 47 kr
Chokladpudding 2-p 7,3% 200g

Chokladpudding 2-p 7,3% 200g

Danette · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 174 kr/kg pris 17 kr
Chokladpudding 4 port

Chokladpudding 4 port

Ekströms · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 153 kr/kg pris 18 kr
Chokladpudding 5%

Chokladpudding 5%

Grand Dessert · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/kg pris 11 kr
Chokladpudding Dessert Ätfärdig

Chokladpudding Dessert Ätfärdig

Ekströms · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 76 kr/kg pris 9 kr
Dessert Almighurt Mousse Citron 4,2%

Dessert Almighurt Mousse Citron 4,2%

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Dessert Almighurt Mousse Hallon 4,2%

Dessert Almighurt Mousse Hallon 4,2%

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Dessert Choco Stracciatella

Dessert Choco Stracciatella

Grand Dessert · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/kg pris 11 kr
Dessert Chokladmousse 4-p

Dessert Chokladmousse 4-p

Grand Dessert · 340 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 93 kr/kg pris 32 kr
Dessert Chokomousse

Dessert Chokomousse

Dukat · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 96 kr/kg pris 10 kr
Dessert Matcha Latte

Dessert Matcha Latte

Ehrmann · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 63 kr/kg pris 12 kr
Dessert Proteinmousse Choklad 4-p

Dessert Proteinmousse Choklad 4-p

Ehrmann · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr
Dessert Tiramisù

Dessert Tiramisù

Dolce Italia · 160 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 168 kr/kg pris 27 kr
Grön Tomatmarmelad med vanilj

Grön Tomatmarmelad med vanilj

Miss Alice · 68 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 525 kr/kg pris 36 kr
Hallonmousse 4 port 80g

Hallonmousse 4 port 80g

Ekströms · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 87 kr/kg pris 26 kr
Havtornsmarmelad med mandel

Havtornsmarmelad med mandel

Miss Alice · 68 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 525 kr/kg pris 36 kr
Kokos Saltad Karamell 5%

Kokos Saltad Karamell 5%

Alpro · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 122 kr/kg pris 15 kr
Maxi King

Maxi King

Kinder · 35 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 317 kr/kg pris 11 kr
Mellanmål Blåbär

Mellanmål Blåbär

RisiFrutti · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 57 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Mellanmål Jordgubb Laktosfri

Mellanmål Jordgubb Laktosfri

RisiFrutti · 165 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 61 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Mellanmål Jordgubb Vegansk

Mellanmål Jordgubb Vegansk

RisiFrutti · 165 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 61 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Mellanmål Magisk Mango

Mellanmål Magisk Mango

RisiFrutti · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 57 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Mellanmål Skogsbär

Mellanmål Skogsbär

RisiFrutti · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 57 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Mousse Caramel Latte Laktosfri 1,5%

Mousse Caramel Latte Laktosfri 1,5%

ProPud · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 110 kr/kg pris 19 kr
Mousse Double Toffee 4,4%

Mousse Double Toffee 4,4%

Grand Dessert · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/kg pris 11 kr
Ostkaka

Ostkaka

ICA · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Ostkaka Lättare

Ostkaka Lättare

Frödinge · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Ostkaka Original

Ostkaka Original

Frödinge · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Ostkaka Original

Ostkaka Original

Frödinge · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 85 kr/kg pris 51 kr
Ostkaka Småländsk

Ostkaka Småländsk

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
Protein Kreatin Pudding Choklad Laktosfri 1,5%

Protein Kreatin Pudding Choklad Laktosfri 1,5%

High Protein · 230 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/kg pris 19 kr
Protein Kreatin Pudding Vit Choklad 2,1%

Protein Kreatin Pudding Vit Choklad 2,1%

High Protein · 230 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/kg pris 19 kr
Proteinmousse Cappucino 1,3% Laktosfri

Proteinmousse Cappucino 1,3% Laktosfri

Valio · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 122 kr/kg pris 18 kr
Proteinmousse Choklad 1,8% Laktosfri Valio ®

Proteinmousse Choklad 1,8% Laktosfri Valio ®

PROfeel · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 122 kr/kg pris 18 kr
Proteinmousse PROfeel® Vanilj Jordgubb Laktosfri

Proteinmousse PROfeel® Vanilj Jordgubb Laktosfri

Valio · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 122 kr/kg pris 18 kr
Proteinpudding Center Laktosfri 1,5%

Proteinpudding Center Laktosfri 1,5%

ProPud · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Proteinpudding Chocolate Laktosfri ®

Proteinpudding Chocolate Laktosfri ®

Arla · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Choklad 1,5% Laktosfri

Proteinpudding Choklad 1,5% Laktosfri

ProPud · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Proteinpudding Choklad Grädde 2,4%

Proteinpudding Choklad Grädde 2,4%

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Choklad Laktosfri 1,5% Valio ®

Proteinpudding Choklad Laktosfri 1,5% Valio ®

PROfeel · 180 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 18 kr
Proteinpudding Choklad Laktosfri 1,5%

Proteinpudding Choklad Laktosfri 1,5%

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Proteinpudding Choklad Laktosfri 2,9%

Proteinpudding Choklad Laktosfri 2,9%

Alpro · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 97 kr/kg pris 19 kr
Proteinpudding Chokladsmak med karamellsås Laktosfri

Proteinpudding Chokladsmak med karamellsås Laktosfri

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Proteinpudding Delicatoboll Laktosfri

Proteinpudding Delicatoboll Laktosfri

ProPud · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Proteinpudding Double White Choc Style

Proteinpudding Double White Choc Style

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 82 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Gräddkola Laktosfri 1,5% Valio ®

Proteinpudding Gräddkola Laktosfri 1,5% Valio ®

PROfeel · 180 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 18 kr
Proteinpudding Jordgubb Vit Choklad 1,3% Laktosfri

Proteinpudding Jordgubb Vit Choklad 1,3% Laktosfri

Valio · 180 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 18 kr
Proteinpudding Chocolate Laktosfri 1,5% NJIE

Proteinpudding Chocolate Laktosfri 1,5% NJIE

ProPud · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 75 kr/kg pris 38 kr
Proteinpudding Vanilj Laktosfri 1,5% NIJE

Proteinpudding Vanilj Laktosfri 1,5% NIJE

ProPud · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Proteinpudding Vanilj Laktosfri 1,5% NJIE

Proteinpudding Vanilj Laktosfri 1,5% NJIE

ProPud · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 75 kr/kg pris 38 kr
Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri 1,5%

Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri 1,5%

ProPud · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri ®

Proteinpudding Salted Caramel Laktosfri ®

Arla · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Triple Dessert Laktosfri

Proteinpudding Triple Dessert Laktosfri

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Proteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®

Proteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®

Arla · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 16 kr
Proteinpudding Vit choklad 2,1%

Proteinpudding Vit choklad 2,1%

Ehrmann · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 77 kr/kg pris 15 kr
Rismål Blåbär Vanilj 2,9%

Rismål Blåbär Vanilj 2,9%

ICA · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 61 kr/kg pris 11 kr
Småmål Kokos med hallon Laktosfri 4,9%

Småmål Kokos med hallon Laktosfri 4,9%

Alpro · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 130 kr/kg pris 16 kr
Sojadessert Dark Chocolate 2,3% 125g 4-p

Sojadessert Dark Chocolate 2,3% 125g 4-p

Alpro · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Vaniljsås 10%

Vaniljsås 10%

Oatly · 250 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 45 kr/l pris 11 kr
Vaniljsås

Vaniljsås

ICA · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Vaniljsås

Vaniljsås

Ekströms · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 31 kr/l pris 15 kr
Vaniljsås Klassisk 10%

Vaniljsås Klassisk 10%

Dreamy Dessert · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 49 kr/l pris 24 kr
Vaniljsås Klassisk Laktosfri 10%

Vaniljsås Klassisk Laktosfri 10%

Dreamy Dessert · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/l pris 28 kr
Vaniljsås Kyld

Vaniljsås Kyld

Ekströms · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 75 kr/l pris 38 kr
Vaniljvisp 12% Laktosfri

Vaniljvisp 12% Laktosfri

Flora · 250 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 39 kr/l pris 10 kr Extrapris
Vaniljvisp 12% Laktosfri

Vaniljvisp 12% Laktosfri

Flora · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 41 kr/l pris 20 kr
Vaniljvisp

Vaniljvisp

Dreamy Dessert · 250 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 61 kr/l pris 15 kr
Tyck till