Primat

Kvarg på ICA Kvantum Sickla

100 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cottage cheese 4% Laktosfri ®

Cottage cheese 4% Laktosfri ®

Keso · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 82 kr/kg pris 20 kr
Cottage Cheese Ananas Passion 2,9%

Cottage Cheese Ananas Passion 2,9%

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Cottage Cheese Laktosfri 2,4%

Cottage Cheese Laktosfri 2,4%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Cottage Cheese Mellanmål Hasselnötter blåbär & tranbär 150g ®

Cottage Cheese Mellanmål Hasselnötter blåbär & tranbär 150g ®

Keso · 145 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 157 kr/kg pris 23 kr
Cottage cheese Mini 1,5% ®

Cottage cheese Mini 1,5% ®

Keso · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 76 kr/kg pris 19 kr
Cottage cheese Mini 1,5% ®

Cottage cheese Mini 1,5% ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Cottage cheese Mini 1,5% Laktosfri ®

Cottage cheese Mini 1,5% Laktosfri ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 39 kr
Cottage Cheese Mini Naturell 1,5%

Cottage Cheese Mini Naturell 1,5%

ICA · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Cottage Cheese Naturell 4%

Cottage Cheese Naturell 4%

Keso · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 76 kr/kg pris 19 kr
Cottage cheese Naturell 4%

Cottage cheese Naturell 4%

ICA · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Cottage cheese Naturell 4% ®

Cottage cheese Naturell 4% ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Cottage Cheese Naturell crushed 4,3% ®

Cottage Cheese Naturell crushed 4,3% ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Cottage Cheese Protein Naturell 1,5% ®

Cottage Cheese Protein Naturell 1,5% ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Cottage Cheese Supermini 0,2% ®

Cottage Cheese Supermini 0,2% ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Cottage cheese Vanilj 2,9% Laktosfri ®

Cottage cheese Vanilj 2,9% Laktosfri ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 86 kr/kg pris 43 kr
Cottage Cheese Vanilj ®

Cottage Cheese Vanilj ®

Keso · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Cottage Cheese Vanilj Granola Jordgubb Laktosfri ®

Cottage Cheese Vanilj Granola Jordgubb Laktosfri ®

Keso · 145 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 157 kr/kg pris 23 kr
Drickkvarg Blåbär & Svarta Vinbär Laktosfri 0,4% ®

Drickkvarg Blåbär & Svarta Vinbär Laktosfri 0,4% ®

Yalla · 350 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 46 kr/l pris 16 kr
Drickkvarg Blåbär & Vanilj Laktosfri

Drickkvarg Blåbär & Vanilj Laktosfri

ICA · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 45 kr/l pris 15 kr
Drickkvarg Chocolate Crush

Drickkvarg Chocolate Crush

Lindahls · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 53 kr/l pris 18 kr
Drickkvarg Hallon & Vanilj

Drickkvarg Hallon & Vanilj

Lindahls · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Drickkvarg Hallon Laktosfri ICAA

Drickkvarg Hallon Laktosfri ICAA

ICA · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 45 kr/l pris 15 kr
Drickkvarg Mango & Vanilj Laktosfri 0,1% ®

Drickkvarg Mango & Vanilj Laktosfri 0,1% ®

Yalla · 350 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 46 kr/l pris 16 kr
Drickkvarg Passion Vanilj 0,2% Laktosfri

Drickkvarg Passion Vanilj 0,2% Laktosfri

Lindahls · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Drickkvarg Persika & Passionsfrukt Laktosfri 0,3% ®

Drickkvarg Persika & Passionsfrukt Laktosfri 0,3% ®

Yalla · 350 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 46 kr/l pris 16 kr
Drickkvarg Päron & Vanilj Laktosfri 0,8%

Drickkvarg Päron & Vanilj Laktosfri 0,8%

Lindahls · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Drickkvarg Smultron Laktosfri 0,8%

Drickkvarg Smultron Laktosfri 0,8%

Lindahls · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Drickkvarg Strawberry Cream 0,3%

Drickkvarg Strawberry Cream 0,3%

Lindahls · 330 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 53 kr/l pris 18 kr
Drickkvarg ! Jordgubb & Granatäpple Laktosfri 0,3% ®

Drickkvarg ! Jordgubb & Granatäpple Laktosfri 0,3% ®

Yalla · 350 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 46 kr/l pris 16 kr
Fruktkvarg Jordgubb 2,5% 6-p

Fruktkvarg Jordgubb 2,5% 6-p

Robby · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/kg pris 17 kr
Fruktkvarg Jordgubb Aprikos Banan 6-p

Fruktkvarg Jordgubb Aprikos Banan 6-p

Danonino · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 67 kr/kg pris 20 kr
Kesella® Kvarg Naturell 7% ®

Kesella® Kvarg Naturell 7% ®

Arla Köket · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr
Kesella® Kvarg Vanilj 6.8% ®

Kesella® Kvarg Vanilj 6.8% ®

Arla Köket · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 17 kr
Kvarg Blåbär & Vanilj Utan tillsatt socker 0,2%

Kvarg Blåbär & Vanilj Utan tillsatt socker 0,2%

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 10 kr
Kvarg Blåbär 0,2%

Kvarg Blåbär 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr
Kvarg Citron Laktosfri 7%

Kvarg Citron Laktosfri 7%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Kvarg Hallon 0,2%

Kvarg Hallon 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr
Kvarg Hallon 0,5% Laktosfri

Kvarg Hallon 0,5% Laktosfri

Valio · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 90 kr/kg pris 13 kr
Kvarg Hallon Blåbär Laktosfri 7%

Kvarg Hallon Blåbär Laktosfri 7%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Kvarg Hallon Laktosfri 0.5%

Kvarg Hallon Laktosfri 0.5%

Valio · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 55 kr/kg pris 22 kr
Kvarg Hallonsmak 0,2%

Kvarg Hallonsmak 0,2%

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 10 kr
Kvarg Jordgubb 0,2%

Kvarg Jordgubb 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 49 kr/kg pris 25 kr
Kvarg Jordgubb Laktosfri 7%

Kvarg Jordgubb Laktosfri 7%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Kvarg Körsbär Laktosfri 7%

Kvarg Körsbär Laktosfri 7%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Kvarg Lemon Cheesecake Laktosfri

Kvarg Lemon Cheesecake Laktosfri

Lindahls · 158 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 89 kr/kg pris 14 kr
Kvarg Mango & Passionsfrukt 0,2%

Kvarg Mango & Passionsfrukt 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr
Kvarg Mango Laktosfri 7%

Kvarg Mango Laktosfri 7%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Kvarg Mild Blåbär Laktosfri 0.2% ®

Kvarg Mild Blåbär Laktosfri 0.2% ®

Arla · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 51 kr/kg pris 23 kr
Kvarg Mild Jordgubb Laktosfri 0,2% ®

Kvarg Mild Jordgubb Laktosfri 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kvarg Mild Persika Passion Laktosfri 0,2% ®

Kvarg Mild Persika Passion Laktosfri 0,2% ®

Arla · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 51 kr/kg pris 23 kr
Kvarg Mild Vanilj Laktosfri 0.2% ®

Kvarg Mild Vanilj Laktosfri 0.2% ®

Arla · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 51 kr/kg pris 23 kr
Kvarg Naturell 0,1%

Kvarg Naturell 0,1%

Ehrmann · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 57 kr/kg pris 25 kr
Kvarg Naturell 0,2%

Kvarg Naturell 0,2%

Lindahls · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 44 kr/kg pris 40 kr
Kvarg Naturell 0,3%

Kvarg Naturell 0,3%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Kvarg Naturell Laktosfri 0,2%

Kvarg Naturell Laktosfri 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Kvarg Persika & Passion 0,2%

Kvarg Persika & Passion 0,2%

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 32 kr/kg pris 28 kr
Kvarg Persika Laktosfri 7,1%

Kvarg Persika Laktosfri 7,1%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Kvarg Strawberry Sundae Laktosfri

Kvarg Strawberry Sundae Laktosfri

Lindahls · 158 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 89 kr/kg pris 14 kr
Kvarg Vanilj Laktosfri 0,5%

Kvarg Vanilj Laktosfri 0,5%

Valio · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 90 kr/kg pris 13 kr
Kvarg Vanilj Laktosfri 0.5%

Kvarg Vanilj Laktosfri 0.5%

Valio · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Kvarg Vanilj Laktosfri 7%

Kvarg Vanilj Laktosfri 7%

Valio · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Kvarg Vanilj Mild Laktosfri 0,2% ®

Kvarg Vanilj Mild Laktosfri 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kvarg Vaniljsmak 0,1%

Kvarg Vaniljsmak 0,1%

Ehrmann · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/kg pris 25 kr
Kvarg Vaniljsmak 0,2%

Kvarg Vaniljsmak 0,2%

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 10 kr
Kvarg Vaniljsmak 0,2%

Kvarg Vaniljsmak 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr
Kvarg Vaniljsmak 0,2%

Kvarg Vaniljsmak 0,2%

Lindahls · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 48 kr/kg pris 43 kr
Kvarg Vaniljsmak 0,2% Laktosfri

Kvarg Vaniljsmak 0,2% Laktosfri

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 75 kr/kg pris 11 kr
Kvarg Vaniljsmak Laktosfri 0,2%

Kvarg Vaniljsmak Laktosfri 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Kvarg Vaniljsmak Laktosfri 0,2%

Kvarg Vaniljsmak Laktosfri 0,2%

Lindahls · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 52 kr/kg pris 47 kr
Kvarg Vit Chokladsmak Utan tillsatt socker 0,2%

Kvarg Vit Chokladsmak Utan tillsatt socker 0,2%

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 10 kr
Kvargyoghurt Vanilj 0,2%

Kvargyoghurt Vanilj 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Lyxkvarg Bärkompott Laktosfri 2,5%

Lyxkvarg Bärkompott Laktosfri 2,5%

ProPud · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Lyxkvarg Gammaldags Vanilj Laktosfri 2,5%

Lyxkvarg Gammaldags Vanilj Laktosfri 2,5%

ProPud · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Lättkvarg Naturell 0,2%

Lättkvarg Naturell 0,2%

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 28 kr/kg pris 14 kr
Lättkvarg Naturell 0,2%

Lättkvarg Naturell 0,2%

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 26 kr/kg pris 24 kr
Mellanmål Cashewnötter Tropisk frukt ®

Mellanmål Cashewnötter Tropisk frukt ®

Keso · 145 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 157 kr/kg pris 23 kr
Mild Kvarg Blåbär 0,2% ®

Mild Kvarg Blåbär 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 44 kr/kg pris 44 kr
Mild Kvarg Hallon 0,2% ®

Mild Kvarg Hallon 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 45 kr/kg pris 45 kr
Mild Kvarg Naturell 0% Laktosfri ®

Mild Kvarg Naturell 0% Laktosfri ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Mild Kvarg Naturell 0,2% ®

Mild Kvarg Naturell 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Mild Kvarg Passionsfrukt Banan 0,2% ®

Mild Kvarg Passionsfrukt Banan 0,2% ®

Arla · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Mild Kvarg Persika Passion 0,2% ®

Mild Kvarg Persika Passion 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 45 kr/kg pris 45 kr
Mild Kvarg Vaniljsmak 0,2% ®

Mild Kvarg Vaniljsmak 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Mild Kvarg Vaniljsmak 0,2% ®

Mild Kvarg Vaniljsmak 0,2% ®

Arla · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Proteinkvarg Ananas Laktosfri 0,4%

Proteinkvarg Ananas Laktosfri 0,4%

Valio · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/kg pris 15 kr
Proteinkvarg Blåbär Laktosfri 0,2% ®

Proteinkvarg Blåbär Laktosfri 0,2% ®

Arla · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 16 kr
Proteinkvarg Citron 0,2%

Proteinkvarg Citron 0,2%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Proteinkvarg Cookies & Cream 0,6%

Proteinkvarg Cookies & Cream 0,6%

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 10 kr
Proteinkvarg Cookies & Cream 0,6%

Proteinkvarg Cookies & Cream 0,6%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Proteinkvarg Crème Brûlée 0,2%

Proteinkvarg Crème Brûlée 0,2%

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 10 kr
Proteinkvarg Jordgubb 0,2%

Proteinkvarg Jordgubb 0,2%

Lindahls · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 47 kr/kg pris 42 kr
Proteinkvarg Jordgubb Laktosfri 0,2% ®

Proteinkvarg Jordgubb Laktosfri 0,2% ®

Arla · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 16 kr
Proteinkvarg Mango Laktosfri 0,4%

Proteinkvarg Mango Laktosfri 0,4%

Valio · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/kg pris 15 kr
Proteinkvarg Mango Laktosfri 0,4%

Proteinkvarg Mango Laktosfri 0,4%

Valio · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 55 kr/kg pris 22 kr
Proteinkvarg Mango Passion 0,2%

Proteinkvarg Mango Passion 0,2%

Lindahls · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 68 kr/kg pris 10 kr
Proteinkvarg Vanilj Laktosfri 0,4%

Proteinkvarg Vanilj Laktosfri 0,4%

Valio · 175 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/kg pris 15 kr
Proteinkvarg Vanilj Laktosfri 0,4%

Proteinkvarg Vanilj Laktosfri 0,4%

Valio · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 55 kr/kg pris 22 kr
Skyr Protein Naturell Creamy 3,5%

Skyr Protein Naturell Creamy 3,5%

Ehrmann · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 56 kr/kg pris 25 kr
Yoghurtkvarg Blåbär Vanilj Laktosfri 1.5%

Yoghurtkvarg Blåbär Vanilj Laktosfri 1.5%

Verum · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Yoghurtkvarg Vanilj Laktosfri 0,3%

Yoghurtkvarg Vanilj Laktosfri 0,3%

Lindahls · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 55 kr/kg pris 28 kr
Tyck till