Primat

Inlagd fisk på ICA Kvantum Sickla

141 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 221 kr/kg pris 46 kr
5-minuterssill i bit 410g

5-minuterssill i bit 410g

Klädesholmen · 210 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 172 kr/kg pris 36 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 215 kr/kg pris 46 kr
Ankbröst Färskt Rökt ca

Ankbröst Färskt Rökt ca

La belle de France · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 346 kr/kg pris 104 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 758 kr/kg pris 21 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 197 kr/kg pris 26 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 182 kr/kg pris 36 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 169 kr/kg pris 29 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 169 kr/kg pris 21 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 205 kr/kg pris 26 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 244 kr/kg pris 26 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 226 kr/kg pris 26 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 413 kr/kg pris 31 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 442 kr/kg pris 75 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 470 kr/kg pris 35 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 460 kr/kg pris 37 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 470 kr/kg pris 35 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 376 kr/kg pris 28 kr
Clarias Färsk Varmrökt Citronpeppar

Clarias Färsk Varmrökt Citronpeppar

Gårdsfisk · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 322 kr/kg pris 40 kr
Clarias Färsk Varmrökt Örtagård

Clarias Färsk Varmrökt Örtagård

Gårdsfisk · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 322 kr/kg pris 40 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 237 kr/kg pris 26 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Fransk Löksill 420g

Fransk Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 415 kr/kg pris 124 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 190 kr/kg pris 21 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 205 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 420g

Inlagd Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 123 kr/kg pris 34 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 177 kr/kg pris 37 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 213 kr/kg pris 41 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 109 kr/kg pris 33 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 110 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 116 kr/kg pris 35 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 162 kr/kg pris 31 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 116 kr/kg pris 35 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 145 kr/kg pris 28 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 174 kr/kg pris 26 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 129 kr/kg pris 37 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 205 kr/kg pris 26 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 222 kr/kg pris 38 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 285 kr/kg pris 48 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 275 kr/kg pris 110 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 334 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 382 kr/kg pris 134 kr
Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 441 kr/kg pris 110 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 334 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 383 kr/kg pris 134 kr
Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 420 kr/kg pris 105 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 463 kr/kg pris 58 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 463 kr/kg pris 58 kr
Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Dubbelfilé ca Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 389 kr/kg pris 117 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 384 kr/kg pris 231 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 447 kr/kg pris 134 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 463 kr/kg pris 58 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 463 kr/kg pris 58 kr
Lax Färsk Varmrökt Regnbåge Svartpeppar

Lax Färsk Varmrökt Regnbåge Svartpeppar

Korshags · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 317 kr/kg pris 317 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 463 kr/kg pris 58 kr
Lax Gravad Skivad

Lax Gravad Skivad

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 530 kr/kg pris 53 kr
Lax Gravad Skivad

Lax Gravad Skivad

Mowi · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 476 kr/kg pris 71 kr
Lax Gravad Skivad Rödbeta

Lax Gravad Skivad Rödbeta

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 531 kr/kg pris 53 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 295 kr/kg pris 44 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 260 kr/kg pris 78 kr
Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 447 kr/kg pris 134 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 447 kr/kg pris 134 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Mowi · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 531 kr/kg pris 53 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Mowi · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 476 kr/kg pris 71 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 295 kr/kg pris 44 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 261 kr/kg pris 78 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 334 kr/kg pris 50 kr
Lax Varmrökt Dubbelfilé Miljömärkt

Lax Varmrökt Dubbelfilé Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 352 kr/kg pris 211 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 647 kr/kg pris 65 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 540 kr/kg pris 54 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Laxfilé Färsk Kallrökt KRAV

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 647 kr/kg pris 65 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Korshags · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 530 kr/kg pris 53 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Chili & Sesam

Laxfilé Färsk Varmrökt Chili & Sesam

Korshags · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 556 kr/kg pris 69 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 556 kr/kg pris 69 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Korshags · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 433 kr/kg pris 260 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Smokey Taco

Laxfilé Färsk Varmrökt Smokey Taco

Korshags · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 556 kr/kg pris 69 kr
Laxsida varmrökt ca Miljömärkt

Laxsida varmrökt ca Miljömärkt

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 378 kr/kg pris 378 kr
Löjrom kyld

Löjrom kyld

Ullmo · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2346 kr/kg pris 117 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 190 kr/kg pris 21 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 205 kr/kg pris 26 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 123 kr/kg pris 34 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 199 kr/kg pris 25 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 137 kr/kg pris 137 kr
Matjessill 420g

Matjessill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 182 kr/kg pris 36 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 115 kr/kg pris 34 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 278 kr/kg pris 35 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Tyck till