Primat

Rengöring på ICA Kvantum Sickla

409 varor · sida 1 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allrengöring

Allrengöring

ICA Basic · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 16 kr/l pris 16 kr
Allrengöring Citron

Allrengöring Citron

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Allrengöring Lemon

Allrengöring Lemon

Ajax · 1500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 29 kr/l pris 43 kr
Allrengöring Lemon

Allrengöring Lemon

Cif · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 61 kr/l pris 31 kr
Allrengöring Nyponblom

Allrengöring Nyponblom

Ren Logik · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/l pris 123 kr
Allrengöring Original

Allrengöring Original

Ajax · 1500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 29 kr/l pris 43 kr
Allrengöring Original Cream

Allrengöring Original Cream

Cif · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 57 kr/l pris 29 kr
Allrengöring Peony Flowers

Allrengöring Peony Flowers

Ajax · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Allrengöring Spring Flowers

Allrengöring Spring Flowers

Ajax · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Allrengöring Vårlilja

Allrengöring Vårlilja

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Allrengöring Äpple

Allrengöring Äpple

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Allrengöringssvamp 10-p

Allrengöringssvamp 10-p

ICA Basic · 10 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 0,81 kr/st pris 8 kr
Allrengöringssvamp 10-p Rosa Bandet

Allrengöringssvamp 10-p Rosa Bandet

ICA · 10 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1,50 kr/st pris 15 kr Extrapris
Allround Wipes TurtleWax

Allround Wipes TurtleWax

Turtle · 24 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2,63 kr/st pris 63 kr
Aromatics Apple

Aromatics Apple

YES · 520 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 80 kr/l pris 42 kr
Avkalkning Espressomaskin 40g 2-p

Avkalkning Espressomaskin 40g 2-p

Melitta · 2 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 16 kr/st pris 32 kr
Avkalkningsfilter kaffebryggare och vattenkokare 20g 6-p

Avkalkningsfilter kaffebryggare och vattenkokare 20g 6-p

Melitta · 6 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 6 kr/st pris 34 kr
Avloppsrens biologisk

Avloppsrens biologisk

Gripen · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 98 kr/kg pris 49 kr
Badrumsrengöring

Badrumsrengöring

ICA Basic · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 33 kr/l pris 16 kr
Badrumsrengöring Fläderblom

Badrumsrengöring Fläderblom

Ren Logik · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 247 kr/l pris 123 kr
Badrumsrengöring Parfymfri Miljömärkt

Badrumsrengöring Parfymfri Miljömärkt

ICA Skona · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 43 kr/l pris 33 kr
Badrumsspray

Badrumsspray

ICA · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 39 kr/l pris 30 kr
BBQ rengöringswipes refill

BBQ rengöringswipes refill

FCCBBQ · 35 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2,33 kr/st pris 82 kr
BBQ rengöringswipes set

BBQ rengöringswipes set

FCCBBQ · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 96 kr/st pris 96 kr
Dammsugardeo Pärlor Sommarregn

Dammsugardeo Pärlor Sommarregn

Swirl · 4 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 13 kr/st pris 51 kr
Dammsugare EB Clean 500

Dammsugare EB Clean 500

Electrolux · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1682 kr/st pris 1682 kr
Diskborste 1-pack Rosa Bandet

Diskborste 1-pack Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 11 kr/st pris 11 kr
Diskborste gummihandtag 1-p

Diskborste gummihandtag 1-p

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Diskmaskinrengöring

Diskmaskinrengöring

ICA · 250 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 106 kr/l pris 27 kr
Diskmaskinsalt

Diskmaskinsalt

ICA · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 16 kr/kg pris 14 kr
Diskmaskinsrengöring 3-p

Diskmaskinsrengöring 3-p

ICA · 3 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 14 kr/st pris 43 kr
Diskmaskinstabletter Original 48-p

Diskmaskinstabletter Original 48-p

YES · 48 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2,10 kr/st pris 101 kr
Diskmaskinstabletter Original 83-p

Diskmaskinstabletter Original 83-p

YES · 83 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1,71 kr/st pris 142 kr
Diskmaskinstabletter Platinum All In One 38-p

Diskmaskinstabletter Platinum All In One 38-p

YES · 38 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2,66 kr/st pris 101 kr
Diskmaskinstabletter Platinum Allt I Ett 65-p

Diskmaskinstabletter Platinum Allt I Ett 65-p

YES · 65 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2,18 kr/st pris 142 kr
Diskmaskinstabletter Ultimate All In One 44-p

Diskmaskinstabletter Ultimate All In One 44-p

Finish · 44 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2,30 kr/st pris 101 kr
Diskmedel

Diskmedel

Häxan · 650 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 63 kr/l pris 41 kr
Diskmedel Citrus Miljömärkt

Diskmedel Citrus Miljömärkt

ICA Skona · 650 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 43 kr/l pris 28 kr
Diskmedel Max Power Original Miljömärkt

Diskmedel Max Power Original Miljömärkt

YES · 450 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/l pris 46 kr
Diskmedel Original

Diskmedel Original

YES · 900 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 65 kr/l pris 58 kr
Diskmedel Platinum Original Miljömärkt

Diskmedel Platinum Original Miljömärkt

YES · 520 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/l pris 44 kr
Diskmedel Refill Äpple 2-p

Diskmedel Refill Äpple 2-p

SINI · 2 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 25 kr/st pris 50 kr
Doftblock Arola Liljekonvalj

Doftblock Arola Liljekonvalj

General Fresh · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 95 kr/kg pris 14 kr
Doftblock Lavendel 1-p

Doftblock Lavendel 1-p

General Fresh · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 95 kr/kg pris 14 kr
Doftblock Lemon 1-p

Doftblock Lemon 1-p

General Fresh · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 95 kr/kg pris 14 kr
Doftpinnar botanic blossom

Doftpinnar botanic blossom

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Doseringsboll för flytande tvättmedel 1-p ICA Skona

Doseringsboll för flytande tvättmedel 1-p ICA Skona

ICA Skona · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Engångshandskar Rainbow

Engångshandskar Rainbow

Vileda · 80 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1,90 kr/st pris 152 kr
Essential Mist Calming Rose, refill

Essential Mist Calming Rose, refill

Air Wick · 20 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2906 kr/l pris 58 kr
Flytande Handtvättmedel

Flytande Handtvättmedel

Grumme · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 60 kr/l pris 45 kr
Flytande Kulörtvätt

Flytande Kulörtvätt

ICA Basic · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 31 kr/l pris 23 kr
Flytande Tvättmede Brilliant White

Flytande Tvättmede Brilliant White

Via · 760 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 67 kr/l pris 51 kr
Flytande Tvättmede Color

Flytande Tvättmede Color

Via · 760 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 67 kr/l pris 51 kr
Flytande Tvättmede Color Parfymfri

Flytande Tvättmede Color Parfymfri

Via · 760 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 67 kr/l pris 51 kr
Flytande tvättmedel med mild doft av morgonsol

Flytande tvättmedel med mild doft av morgonsol

ICA Skona · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 48 kr/l pris 36 kr
Flytande vittvätt

Flytande vittvätt

ICA

ICA Kvantum Sickla

pris 30 kr
Fläckborttagare Miraclean 4-p

Fläckborttagare Miraclean 4-p

Vileda · 4 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 11 kr/st pris 43 kr
Fläckborttaging

Fläckborttaging

Grumme · 350 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 117 kr/l pris 41 kr
Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Vanish · 470 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 145 kr/kg pris 68 kr
Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver Color Miljömärkt

Vanish · 940 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 109 kr/kg pris 102 kr
Fläckborttagning Pulver Vittvätt Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver Vittvätt Miljömärkt

Vanish · 940 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 109 kr/kg pris 102 kr
Fläckborttagning Pulver White Miljömärkt

Fläckborttagning Pulver White Miljömärkt

Vanish · 470 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 145 kr/kg pris 68 kr
Fläckborttagningsmedel

Fläckborttagningsmedel

REMI · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 47 kr/l pris 35 kr
Fläckborttagningsmedel Soffa & matta Miljömärkt

Fläckborttagningsmedel Soffa & matta Miljömärkt

Vanish · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 153 kr/l pris 76 kr
Fönsterputs

Fönsterputs

ICA Basic · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 33 kr/l pris 16 kr
Fönsterputs Wipes TurtleWax

Fönsterputs Wipes TurtleWax

Turtle · 24 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2,63 kr/st pris 63 kr
Fönsterskrapa 30cm Klick-in

Fönsterskrapa 30cm Klick-in

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Fönsterskrapa mikrofiber Klick-in fäste

Fönsterskrapa mikrofiber Klick-in fäste

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/st pris 78 kr
Förbehandlare Tvätt Miljömärkt

Förbehandlare Tvätt Miljömärkt

Vanish · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 72 kr/l pris 54 kr
Förbehandlingsmedel PowerGel Miljömärkt

Förbehandlingsmedel PowerGel Miljömärkt

Vanish · 200 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 326 kr/l pris 65 kr
Gallsåpa

Gallsåpa

Galltvål · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 179 kr/l pris 90 kr
Fast

Fast

Galltvål · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 459 kr/kg pris 46 kr
Glas & Fönsterspray

Glas & Fönsterspray

ICA · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 39 kr/l pris 30 kr
Glaskeramiksvamp 2-p

Glaskeramiksvamp 2-p

Vileda · 2 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 24 kr/st pris 47 kr
Glasrengöring Spray Floral Fiesta

Glasrengöring Spray Floral Fiesta

Ajax · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 65 kr/l pris 33 kr
Golvmopp Våt Refill Rosa Bandet

Golvmopp Våt Refill Rosa Bandet

Swiffer · 24 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 5 kr/st pris 121 kr
Golvmopp-refill Våt Citrus

Golvmopp-refill Våt Citrus

Swiffer · 24 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 4,63 kr/st pris 111 kr
Golvmopp-refill Våt Morning Fresh

Golvmopp-refill Våt Morning Fresh

Swiffer · 24 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 4,68 kr/st pris 112 kr
Grillrengöring Q & Pulse.

Grillrengöring Q & Pulse.

Weber · 300 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 473 kr/l pris 142 kr
Grillrengöring Rostfritt Stål

Grillrengöring Rostfritt Stål

Weber · 300 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 541 kr/l pris 162 kr
Grillrengörning Emalj

Grillrengörning Emalj

Weber · 300 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 507 kr/l pris 152 kr
Grillrengörning rostfritt

Grillrengörning rostfritt

Weber · 300 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 473 kr/l pris 142 kr
Handdisk Citronblom

Handdisk Citronblom

Ren Logik · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/l pris 123 kr
Handdisk citrus

Handdisk citrus

ICA · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 34 kr/l pris 17 kr
Handdisk original

Handdisk original

ICA · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 34 kr/l pris 17 kr
Handdiskmedel Aromatics Lemon

Handdiskmedel Aromatics Lemon

YES · 520 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 80 kr/l pris 42 kr
Handdiskmedel Citrus Miljömärkt

Handdiskmedel Citrus Miljömärkt

ICA Skona · 400 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 48 kr/l pris 19 kr
Handdiskmedel Hav

Handdiskmedel Hav

Grumme · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 59 kr/l pris 30 kr
Handdiskmedel Hav refil

Handdiskmedel Hav refil

Grumme · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Handdiskmedel Natur

Handdiskmedel Natur

Grumme · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 59 kr/l pris 30 kr
Handdiskmedel Natur refil

Handdiskmedel Natur refil

Grumme · 750 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

ICA Skona · 400 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 46 kr/l pris 18 kr
Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

Handdiskmedel Parfymfri Miljömärkt

ICA Skona · 650 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 43 kr/l pris 28 kr
Handdiskmedel Parfymfri Refill

Handdiskmedel Parfymfri Refill

ICA Skona · 800 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 40 kr/l pris 32 kr
Handdiskmedel Refill

Handdiskmedel Refill

ICA Skona · 800 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 39 kr/l pris 31 kr
Handdiskmedel Sensitive

Handdiskmedel Sensitive

MAM · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 188 kr/l pris 94 kr
Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

ICA Skona · 400 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 46 kr/l pris 18 kr
Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

Handdiskmedel Skogsbris Miljömärkt

ICA Skona · 650 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 44 kr/l pris 29 kr
Handdiskmedel Äppelblom

Handdiskmedel Äppelblom

Grumme · 500 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 59 kr/l pris 30 kr
Hink med urvridare SuperMocio

Hink med urvridare SuperMocio

Vileda · 1 st

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 132 kr/st pris 132 kr
Tyck till