Primat

Vilt på ICA Kvantum Sickla

24 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröstfilé ca

Ankbröstfilé ca

ICA · 320 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 208 kr/kg pris 67 kr
Hjortfärs Fryst

Hjortfärs Fryst

GW:s utvalda · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 189 kr/kg pris 95 kr
Hjortfärs Gårdsvilt

Hjortfärs Gårdsvilt

GW:s utvalda · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Hjortgrytkött Färskt ca

Hjortgrytkött Färskt ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 226 kr/kg pris 203 kr
Hjortinnerfilé Färsk ca

Hjortinnerfilé Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 646 kr/kg pris 323 kr
Hjortskav

Hjortskav

Gårdsvilt · 240 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 249 kr/kg pris 60 kr
Hjortstek GW:s utvalda

Hjortstek GW:s utvalda

Svenskt Gårdsvilt · 1200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 276 kr/kg pris 332 kr
Kronhjortskav

Kronhjortskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 193 kr/kg pris 46 kr
Renköttfärs

Renköttfärs

Norrlandsvilt · 350 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 389 kr/kg pris 136 kr
Renskav

Renskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 354 kr/kg pris 85 kr
Renskav

Renskav

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 311 kr/kg pris 124 kr
Renskav premium

Renskav premium

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 476 kr/kg pris 114 kr
Renytterfilé ca

Renytterfilé ca

Norrlandsvilt · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 688 kr/kg pris 413 kr
Smashburgare älg

Smashburgare älg

Norrlandsvilt · 180 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 241 kr/kg pris 43 kr
Smashburger vildsvin

Smashburger vildsvin

Svenskt Gårdsvilt · 180 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 214 kr/kg pris 39 kr
Vildsvinsfärs

Vildsvinsfärs

GW:s utvalda · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 178 kr/kg pris 89 kr
Vildsvinsköttbullar

Vildsvinsköttbullar

GW:s utvalda · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 186 kr/kg pris 74 kr
Vildsvinsstek Färsk ca

Vildsvinsstek Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 209 kr/kg pris 188 kr
Ytterfilé dovhjort ca

Ytterfilé dovhjort ca

Svenskt Gårdsvilt · 750 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 671 kr/kg pris 503 kr
Älgköttbullar

Älgköttbullar

Norrlandsvilt · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 261 kr/kg pris 78 kr
Älgköttfärs Fryst

Älgköttfärs Fryst

Norrlandsvilt · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 279 kr/kg pris 140 kr
Älgskav

Älgskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 310 kr/kg pris 74 kr
Älgskav

Älgskav

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 324 kr/kg pris 130 kr
Älgskav lättrökt

Älgskav lättrökt

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 410 kr/kg pris 98 kr
Tyck till