Primat

Sylt & marmelad på ICA Kvantum Sickla

143 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinmarmelad KRAV

Apelsinmarmelad KRAV

Torfolk Gård · 320 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 118 kr/kg pris 38 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 79 kr/kg pris 31 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

ICA Basic · 420 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 37 kr/kg pris 15 kr
Apelsinmarmelad KRAV

Apelsinmarmelad KRAV

Björnekulla · 425 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 86 kr/kg pris 37 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

BOB · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Apelsinmarmelad utan tillsatt socker

Apelsinmarmelad utan tillsatt socker

ICA · 390 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Aprikoskräm

Aprikoskräm

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Aprikoskräm Lågkalori

Aprikoskräm Lågkalori

Ekströms · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 29 kr/l pris 29 kr
Aprikosmarmelad

Aprikosmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Aprikosmarmelad

Aprikosmarmelad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Aprikosmarmelad Original Refill

Aprikosmarmelad Original Refill

BOB · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Aprikosmarmelad utan tillsatt socker

Aprikosmarmelad utan tillsatt socker

ICA · 390 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Björnbärskräm

Björnbärskräm

Kiviks · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Björnbärsmarmelad KRAV

Björnbärsmarmelad KRAV

Torfolk Gård · 330 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 164 kr/kg pris 54 kr
Björnbärsmarmelad

Björnbärsmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Blåbärskräm

Blåbärskräm

Ekströms · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 49 kr/l pris 49 kr
Blåbärssylt KRAV

Blåbärssylt KRAV

Torfolk Gård · 320 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 169 kr/kg pris 54 kr
Blåbärssylt KRAV

Blåbärssylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 114 kr/kg pris 46 kr
Blåbärssylt Extra fin

Blåbärssylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 41 kr
Citronmarmelad Silver shred

Citronmarmelad Silver shred

Robertson · 340 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 95 kr/kg pris 32 kr
Delikatessmarmelad Björnbär ost

Delikatessmarmelad Björnbär ost

Falbygdens · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 244 kr/kg pris 31 kr
Delikatessmarmelad Fikon & äpple ost

Delikatessmarmelad Fikon & äpple ost

Falbygdens · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 244 kr/kg pris 31 kr
Drottningsylt

Drottningsylt

ICA · 620 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 79 kr/kg pris 49 kr
Drottningsylt Extra fin

Drottningsylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Drottningsylt mindre socker

Drottningsylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 71 kr/kg pris 27 kr
Extra prima Drottningsylt

Extra prima Drottningsylt

Önos · 410 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 141 kr/kg pris 58 kr
Extra prima Hallonsylt

Extra prima Hallonsylt

Önos · 410 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 113 kr/kg pris 46 kr
Extra prima Jordgubbssylt

Extra prima Jordgubbssylt

Önos · 410 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Fikonmarmelad

Fikonmarmelad

ICA Selection · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Fikonmarmelad

Fikonmarmelad

Sevan · 700 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 83 kr/kg pris 58 kr
Gelé Rödvinbär Ekologisk

Gelé Rödvinbär Ekologisk

ICA I love eco · 225 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 118 kr/kg pris 27 kr
Gelé Rödvinsbär

Gelé Rödvinsbär

ICA · 425 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 69 kr/kg pris 29 kr
Gelé Svartvinbär

Gelé Svartvinbär

ICA · 425 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 34 kr
Gelé Svartvinbär Ekologisk

Gelé Svartvinbär Ekologisk

ICA I love eco · 225 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 118 kr/kg pris 27 kr
Gunillas Apelsinmarmelad

Gunillas Apelsinmarmelad

Önos · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 69 kr/kg pris 31 kr
Hallon 35% bär

Hallon 35% bär

ICA Basic · 1500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 31 kr/kg pris 47 kr
Hallon 35% bär refill

Hallon 35% bär refill

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 32 kr/kg pris 22 kr
Hallonkräm

Hallonkräm

Ekströms · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Hallonkräm

Hallonkräm

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Hallonkräm

Hallonkräm

ICA Basic · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Hallonmarmelad

Hallonmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Hallonsylt KRAV

Hallonsylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 91 kr/kg pris 36 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

ICA · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

ICA · 620 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 66 kr/kg pris 41 kr
Hallonsylt Extra fin

Hallonsylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Hallonsylt Lättsockrad

Hallonsylt Lättsockrad

BOB · 650 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 74 kr/kg pris 48 kr
Hallonsylt mindre socker

Hallonsylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 86 kr/kg pris 33 kr
Hallonsylt Refill

Hallonsylt Refill

ICA · 700 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 60 kr/kg pris 42 kr
Hallonsylt utan tillsatt socker

Hallonsylt utan tillsatt socker

ICA · 360 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 98 kr/kg pris 35 kr
Jordgubbar 35% bär

Jordgubbar 35% bär

ICA Basic · 1500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 19 kr/kg pris 29 kr
Jordgubbar 35% bär refill

Jordgubbar 35% bär refill

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 21 kr/kg pris 15 kr
Jordgubbsgelé

Jordgubbsgelé

Winiary · 71 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 184 kr/kg pris 13 kr
Jordgubbskräm Ekström

Jordgubbskräm Ekström

Ekströms · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Jordgubbskräm

Jordgubbskräm

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Jordgubbskräm

Jordgubbskräm

ICA Basic · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 14 kr/l pris 14 kr
Jordgubbskräm Extra prima

Jordgubbskräm Extra prima

Ekströms · 1000 ml

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 41 kr/l pris 41 kr
Jordgubbsmarmelad De Gamle Fabrik

Jordgubbsmarmelad De Gamle Fabrik

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Jordgubbsmarmelad

Jordgubbsmarmelad

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Jordgubbssylt KRAV

Jordgubbssylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 86 kr/kg pris 34 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

ICA · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 54 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

ICA · 620 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 55 kr/kg pris 34 kr
Jordgubbssylt Extra fin

Jordgubbssylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 60 kr/kg pris 24 kr
Jordgubbssylt Lättsockrad

Jordgubbssylt Lättsockrad

BOB · 650 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 58 kr/kg pris 38 kr
Jordgubbssylt mindre socker

Jordgubbssylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 74 kr/kg pris 28 kr
Jordgubbssylt Moomin

Jordgubbssylt Moomin

Björnekulla · 850 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 62 kr/kg pris 53 kr
Jordgubbssylt Refill

Jordgubbssylt Refill

ICA · 700 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 48 kr/kg pris 33 kr
Jordgubbssylt utan tillsatt socker

Jordgubbssylt utan tillsatt socker

ICA · 360 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 95 kr/kg pris 34 kr
Jordgubbsylt KRAV

Jordgubbsylt KRAV

Torfolk Gård · 320 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 148 kr/kg pris 47 kr
Krusbärsmarmelad KRAV Torefolk Gård

Krusbärsmarmelad KRAV Torefolk Gård

Torfolk Gård · 320 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 127 kr/kg pris 41 kr
Körsbärsmarmelad

Körsbärsmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 102 kr/kg pris 39 kr
Lemon curd

Lemon curd

Robertson · 320 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 100 kr/kg pris 32 kr
Lemon curd

Lemon curd

Mackays · 340 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 94 kr/kg pris 32 kr
Lingon 35% bär

Lingon 35% bär

ICA Basic · 1500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 39 kr/kg pris 59 kr
Lingon 35% bär refill

Lingon 35% bär refill

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 42 kr/kg pris 29 kr
Lingon Rårörda KRAV

Lingon Rårörda KRAV

Björnekulla · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 123 kr/kg pris 49 kr
Lingon Rårörda

Lingon Rårörda

Björnekulla · 660 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 111 kr/kg pris 73 kr
Lingon Rårörda

Lingon Rårörda

ICA · 750 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 61 kr
Lingonsylt KRAV

Lingonsylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Lingonsylt KRAV

Lingonsylt KRAV

Torfolk Gård · 430 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 148 kr/kg pris 64 kr
Lingonsylt

Lingonsylt

ICA · 620 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 76 kr/kg pris 47 kr
Lingonsylt KRAV

Lingonsylt KRAV

Torfolk Gård · 750 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 121 kr/kg pris 91 kr
Lingonsylt Extra fin

Lingonsylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Lingonsylt Lättsockrad

Lingonsylt Lättsockrad

BOB · 650 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 80 kr/kg pris 52 kr
Lingonsylt mindre socker

Lingonsylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 101 kr/kg pris 39 kr
Lingonsylt Osötad KRAV Torefolk Gård

Lingonsylt Osötad KRAV Torefolk Gård

Torfolk Gård · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 180 kr/kg pris 69 kr
Lingonsylt Refill

Lingonsylt Refill

BOB · 650 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 74 kr/kg pris 48 kr
Lingonsylt refill

Lingonsylt refill

ICA · 700 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 60 kr/kg pris 42 kr
Lingonsylt utan tillsatt socker

Lingonsylt utan tillsatt socker

ICA · 360 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 122 kr/kg pris 44 kr
Lättsockrad Apelsinmarmelad Refill

Lättsockrad Apelsinmarmelad Refill

BOB · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Lågkalori Hallonsylt

Lågkalori Hallonsylt

Önos · 360 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 129 kr/kg pris 46 kr
Lågkalori Jordgubbssylt

Lågkalori Jordgubbssylt

Önos · 360 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 126 kr/kg pris 45 kr
Lågkalori Lingonsylt

Lågkalori Lingonsylt

Önos · 360 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 134 kr/kg pris 48 kr
Lågkalori Äppelmos

Lågkalori Äppelmos

Önos · 350 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 55 kr/kg pris 19 kr
Marmelad Apelsin & citron

Marmelad Apelsin & citron

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Marmelad Apelsin Squeezy

Marmelad Apelsin Squeezy

BOB · 425 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 84 kr/kg pris 36 kr
Marmelad Apelsin Squeezy

Marmelad Apelsin Squeezy

BOB · 555 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 72 kr/kg pris 40 kr
Marmelad Aprikos Squeezy

Marmelad Aprikos Squeezy

BOB · 425 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 79 kr/kg pris 34 kr
Marmelad Aprikos utan tillsatt socker St.Dalfour

Marmelad Aprikos utan tillsatt socker St.Dalfour

St. Dalfour · 284 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 130 kr/kg pris 37 kr
Tyck till