Primat

Kryddor på ICA Kvantum Sickla

335 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allkrydda

Allkrydda

Kucharek · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 87 kr/kg pris 17 kr
Allkrydda

Allkrydda

Sevan · 900 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 37 kr/kg pris 33 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 394 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 143 kr/kg pris 56 kr
Allroundkrydda Kryddblandning

Allroundkrydda Kryddblandning

Santa Maria · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 259 kr/kg pris 31 kr
Ancho Chili

Ancho Chili

ICA · 46 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 717 kr/kg pris 33 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 171 kr/kg pris 15 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 182 kr/kg pris 16 kr
Asian spices Korean BBQ bulgogi

Asian spices Korean BBQ bulgogi

Santa Maria · 35 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 583 kr/kg pris 20 kr
Basilika

Basilika

Santa Maria · 10 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2630 kr/kg pris 26 kr
Basilika Torkad 10g

Basilika Torkad 10g

ICA · 11 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2188 kr/kg pris 24 kr
Basilika Torkad Eko

Basilika Torkad Eko

Kockens · 17 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1811 kr/kg pris 31 kr
BBQ rub Allround

BBQ rub Allround

Santa Maria · 22 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 482 kr/kg pris 11 kr
BBQ rub Beer Can Chicken

BBQ rub Beer Can Chicken

Santa Maria · 30 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 353 kr/kg pris 11 kr
BBQ rub Chili Påse

BBQ rub Chili Påse

Santa Maria · 22 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 482 kr/kg pris 11 kr
BBQ rub Classic

BBQ rub Classic

Santa Maria · 22 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 482 kr/kg pris 11 kr
BBQ rub Ribs

BBQ rub Ribs

Santa Maria · 30 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 353 kr/kg pris 11 kr
BBQrub Herbs Påse

BBQrub Herbs Påse

Santa Maria · 22 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 456 kr/kg pris 10 kr
Bergsalt finkornig

Bergsalt finkornig

Falksalt · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 39 kr/kg pris 19 kr
Bergssalt Kvarn

Bergssalt Kvarn

Santa Maria · 140 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 390 kr/kg pris 55 kr
Biryani Masala

Biryani Masala

Gröna Bladet · 40 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 495 kr/kg pris 20 kr
Bockhornsklöver Hel

Bockhornsklöver Hel

Gröna Bladet · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 396 kr/kg pris 20 kr
Bordssalt Extra fint med jod

Bordssalt Extra fint med jod

Jozo · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 79 kr/kg pris 10 kr
Brödkryddor påse

Brödkryddor påse

Santa Maria · 16 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 783 kr/kg pris 13 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

Santa Maria · 30 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 811 kr/kg pris 24 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

ICA Basic · 60 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 255 kr/kg pris 15 kr
Cayennepeppar mald

Cayennepeppar mald

ICA · 35 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 605 kr/kg pris 21 kr
Chicken & steak Kryddblandning Kvarn

Chicken & steak Kryddblandning Kvarn

Santa Maria · 75 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 729 kr/kg pris 55 kr
Chili explosion Kryddblandning Kvarn

Chili explosion Kryddblandning Kvarn

Santa Maria · 70 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 781 kr/kg pris 55 kr
Chili Flakes Eko

Chili Flakes Eko

Kockens · 28 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1100 kr/kg pris 31 kr
Chili Flakes Ekologisk

Chili Flakes Ekologisk

Santa Maria · 27 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1179 kr/kg pris 32 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 716 kr/kg pris 24 kr
Chiliflakes 28g

Chiliflakes 28g

ICA · 32 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 903 kr/kg pris 29 kr
Chiliflakes

Chiliflakes

ICA Basic · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 305 kr/kg pris 15 kr
Chilikrydda med Lime

Chilikrydda med Lime

Tajin · 142 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 340 kr/kg pris 48 kr
Chilipeppar Ancho Style

Chilipeppar Ancho Style

Santa Maria · 35 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 975 kr/kg pris 34 kr
Chilipeppar Chipotle

Chilipeppar Chipotle

Santa Maria · 33 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1092 kr/kg pris 36 kr
Chilipeppar malen

Chilipeppar malen

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 534 kr/kg pris 21 kr
Chilipeppar Red Hot Flakes

Chilipeppar Red Hot Flakes

Santa Maria · 28 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1218 kr/kg pris 34 kr
Chilipulver 40g

Chilipulver 40g

ICA · 42 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 505 kr/kg pris 21 kr
Chilipulver

Chilipulver

Santa Maria · 41 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 617 kr/kg pris 25 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

ICA · 52 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 389 kr/kg pris 20 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 438 kr/kg pris 24 kr
Crispy Chicken Spice Mix Mild

Crispy Chicken Spice Mix Mild

Santa Maria · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 330 kr/kg pris 16 kr
Curry

Curry

Santa Maria · 205 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 344 kr/kg pris 70 kr
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 773 kr/kg pris 26 kr
Curry

Curry

ICA Basic · 80 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 191 kr/kg pris 15 kr
Curry Extra Stark

Curry Extra Stark

Santa Maria · 34 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 715 kr/kg pris 24 kr
Curry Mango

Curry Mango

Santa Maria · 41 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 832 kr/kg pris 34 kr
Curry Red

Curry Red

Santa Maria · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 682 kr/kg pris 34 kr
Currypulver 37g

Currypulver 37g

ICA · 42 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 571 kr/kg pris 24 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1795 kr/kg pris 23 kr
Dill Torkad

Dill Torkad

ICA · 16 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1401 kr/kg pris 22 kr
Dillfrö

Dillfrö

Santa Maria · 37 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 683 kr/kg pris 25 kr
Dragon

Dragon

Santa Maria · 9 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 3242 kr/kg pris 29 kr
Dragon Torkad

Dragon Torkad

ICA · 10 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2428 kr/kg pris 24 kr
Dressingmix Örtagård 3-p

Dressingmix Örtagård 3-p

Knorr · 24 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 517 kr/kg pris 12 kr
Enbär

Enbär

Santa Maria · 22 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1194 kr/kg pris 26 kr
Enchilada Kryddmix Medium

Enchilada Kryddmix Medium

Santa Maria · 28 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 486 kr/kg pris 14 kr
Fajita Kryddmix Original Medium

Fajita Kryddmix Original Medium

Santa Maria · 28 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 486 kr/kg pris 14 kr
Fant Bönor Podravha

Fant Bönor Podravha

Podravka · 60 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 221 kr/kg pris 13 kr
Fant Cevapcici & pljeskavice

Fant Cevapcici & pljeskavice

Podravka · 40 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 332 kr/kg pris 13 kr
Fant för Dolmar

Fant för Dolmar

Podravka · 60 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 221 kr/kg pris 13 kr
Fant Gulasch & paprikasch

Fant Gulasch & paprikasch

Podravka · 65 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 204 kr/kg pris 13 kr
Finkornigt Hushållssalt med jod

Finkornigt Hushållssalt med jod

Falksalt · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Finkornigt Hushållssalt utan jod

Finkornigt Hushållssalt utan jod

Falksalt · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 26 kr/kg pris 15 kr
Fint salt med jod Salt

Fint salt med jod Salt

Jozo · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 13 kr/kg pris 13 kr
Fint salt med jod

Fint salt med jod

Jozo · 600 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Five peppers Kvarn

Five peppers Kvarn

Santa Maria · 60 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 847 kr/kg pris 51 kr
Five Spice Kryddmix Risberg

Five Spice Kryddmix Risberg

Risberg Import · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 621 kr/kg pris 31 kr
Flingsalt

Flingsalt

ICA · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 121 kr/kg pris 24 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Flingsalt Himalaya

Flingsalt Himalaya

Falksalt · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Flingsalt med Jod

Flingsalt med Jod

Falksalt · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 239 kr/kg pris 30 kr
Flingsalt Med jod

Flingsalt Med jod

Falksalt · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Flingsalt Naturell

Flingsalt Naturell

Falksalt · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 247 kr/kg pris 31 kr
Fransk Örtblandning

Fransk Örtblandning

ICA · 18 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1183 kr/kg pris 21 kr
Franska Örter

Franska Örter

Santa Maria · 15 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1556 kr/kg pris 23 kr
Fänkålsfrön Hela

Fänkålsfrön Hela

Santa Maria · 13 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 975 kr/kg pris 13 kr
Garam Masala

Garam Masala

Santa Maria · 33 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1035 kr/kg pris 34 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

ICA Basic · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 153 kr/kg pris 15 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 300 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 191 kr/kg pris 57 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

ICA · 49 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 413 kr/kg pris 20 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 482 kr/kg pris 24 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 327 kr/kg pris 29 kr
Grillkrydda Chili

Grillkrydda Chili

Santa Maria · 84 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 346 kr/kg pris 29 kr
Grillkrydda Chili Smokey

Grillkrydda Chili Smokey

Santa Maria · 81 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 359 kr/kg pris 29 kr
Grillkrydda Honung

Grillkrydda Honung

Santa Maria · 98 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 297 kr/kg pris 29 kr
Grovkornigt Hushållssalt

Grovkornigt Hushållssalt

Falksalt · 1000 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 13 kr/kg pris 13 kr
Grovkornigt Kvarnsalt

Grovkornigt Kvarnsalt

Falksalt · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 27 kr/kg pris 13 kr
Gräslök

Gräslök

Santa Maria · 3 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 12000 kr/kg pris 36 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2323 kr/kg pris 30 kr
Grönpeppar Hel 10g

Grönpeppar Hel 10g

ICA · 12 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 2004 kr/kg pris 24 kr
Guacamole Kryddmix

Guacamole Kryddmix

ICA · 20 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 578 kr/kg pris 12 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 760 kr/kg pris 24 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

ICA Basic · 80 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 191 kr/kg pris 15 kr
Gurkmeja Malen

Gurkmeja Malen

ICA · 43 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 536 kr/kg pris 23 kr
Gurkmejapulver Ekologisk

Gurkmejapulver Ekologisk

Superfruit Foods · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 695 kr/kg pris 69 kr
Havssalt

Havssalt

Maldon · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 143 kr/kg pris 36 kr
Havssalt Finkornigt Mindre Natrium

Havssalt Finkornigt Mindre Natrium

Falksalt · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Havssalt Grovkornigt

Havssalt Grovkornigt

Jozo · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 38 kr/kg pris 19 kr
Tyck till