Primat

Godis på ICA Kvantum Sickla

787 varor · sida 1 av 8 · Hela sortimentet · Butikssidan

Adventskalender

Adventskalender

Merci · 263 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 663 kr/kg pris 174 kr
Adventskalender

Adventskalender

Hulten · 318 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 361 kr/kg pris 115 kr
After Eight

After Eight

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 248 kr/kg pris 50 kr
After Eight

After Eight

Nestle · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
After Eight Caramel

After Eight Caramel

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 247 kr/kg pris 49 kr
After Eight Orange

After Eight Orange

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 247 kr/kg pris 49 kr
After Eight Raspberry

After Eight Raspberry

Nestle · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 247 kr/kg pris 49 kr
Aromas Skumtomtar

Aromas Skumtomtar

Aroma · 650 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 85 kr/kg pris 55 kr
Bajadera Nougat

Bajadera Nougat

Kras · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 365 kr/kg pris 73 kr
Banan Choklad

Banan Choklad

Stark · 125 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 122 kr/kg pris 15 kr
Bar Lion White

Bar Lion White

Nestle · 42 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 266 kr/kg pris 11 kr
Barnsnacks Fruity gummies strawberry 3år

Barnsnacks Fruity gummies strawberry 3år

Goodies · 17 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 722 kr/kg pris 12 kr
Bilar Fruktkombi

Bilar Fruktkombi

Ahlgrens Bilar · 140 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 86 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Bilar Sursockrade

Bilar Sursockrade

Ahlgrens Bilar · 130 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 92 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Björnar Söta

Björnar Söta

Cloetta · 32 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 239 kr/kg pris 8 kr
Bouchée Elefanter 8-p

Bouchée Elefanter 8-p

Cote d Or · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 304 kr/kg pris 61 kr
Bronhi Original

Bronhi Original

Kras · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 119 kr/kg pris 12 kr
BUD STRUT HJÄRTA Kärleksstr 54%

BUD STRUT HJÄRTA Kärleksstr 54%

Malmö Chokladfabrik · 90 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 791 kr/kg pris 71 kr
Caramel Milk Choco

Caramel Milk Choco

Treatville · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 135 kr/kg pris 13 kr
Center

Center

Cloetta · 78 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 208 kr/kg pris 16 kr
Center Dubbel

Center Dubbel

Cloetta · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 221 kr/kg pris 11 kr
Champs Élysées Milk

Champs Élysées Milk

Lindt · 184 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 719 kr/kg pris 132 kr
Choco Crunch

Choco Crunch

Olw · 90 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 354 kr/kg pris 32 kr
Choklad Ask Significant Selection

Choklad Ask Significant Selection

Anthon Berg · 178 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 564 kr/kg pris 100 kr
Choklad Big taste Japp Peanut caramel

Choklad Big taste Japp Peanut caramel

Marabou · 276 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 165 kr/kg pris 46 kr
Choklad Bilar Polly

Choklad Bilar Polly

Cloetta · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 197 kr/kg pris 30 kr
Choklad Blond Havssalt

Choklad Blond Havssalt

ICA Selection · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 256 kr/kg pris 26 kr
Choklad Bridge Original

Choklad Bridge Original

Cloetta · 180 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 164 kr/kg pris 30 kr
Choklad Caramello

Choklad Caramello

Marabou · 160 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 212 kr/kg pris 34 kr
Choklad Co-Co Dubbel

Choklad Co-Co Dubbel

Marabou · 60 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 245 kr/kg pris 15 kr
Choklad Daim Bites

Choklad Daim Bites

Marabou · 145 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 289 kr/kg pris 42 kr
Choklad Dubbel nougat

Choklad Dubbel nougat

Marabou · 43 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 342 kr/kg pris 15 kr
Choklad Excellence Fusion 70% Milk

Choklad Excellence Fusion 70% Milk

Lindt · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 439 kr/kg pris 44 kr
Choklad Excellence Fusion 85% Milk Salt

Choklad Excellence Fusion 85% Milk Salt

Lindt · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 439 kr/kg pris 44 kr
Choklad Excellence Lemon ginger

Choklad Excellence Lemon ginger

Lindt · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 439 kr/kg pris 44 kr
Choklad Guldmedaljong 1-p

Choklad Guldmedaljong 1-p

Steenland Chocolate · 23 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 797 kr/kg pris 18 kr
Choklad hjärta

Choklad hjärta

Lindt · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 627 kr/kg pris 125 kr
Choklad Jultomte Kinder

Choklad Jultomte Kinder

Ferrero · 55 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 511 kr/kg pris 28 kr
Choklad Kinder Bueno

Choklad Kinder Bueno

Ferrero · 430 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 206 kr/kg pris 89 kr
Choklad Kinder Bueno Chokladjulkalender

Choklad Kinder Bueno Chokladjulkalender

Ferrero · 181 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 738 kr/kg pris 134 kr
Choklad Kinder Suprise Heart

Choklad Kinder Suprise Heart

Ferrero · 53 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 708 kr/kg pris 38 kr
Choklad Lindor Calendar Assorted

Choklad Lindor Calendar Assorted

Lindt · 117 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 1622 kr/kg pris 190 kr
Choklad Lindor Dark Mint

Choklad Lindor Dark Mint

Lindt · 137 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 419 kr/kg pris 57 kr
Choklad Masterpieces

Choklad Masterpieces

Lindt · 350 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 839 kr/kg pris 294 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Mars · 333 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 154 kr/kg pris 51 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Snickers · 333 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 154 kr/kg pris 51 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Twix · 333 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 154 kr/kg pris 51 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Mars · 535 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 155 kr/kg pris 83 kr
Choklad Mjölk

Choklad Mjölk

Tony's Chocolonely · 180 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 279 kr/kg pris 50 kr
Choklad Mörk 74%

Choklad Mörk 74%

ICA Selection · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 256 kr/kg pris 26 kr
Choklad Peru 85%

Choklad Peru 85%

Malmö Chokladfabrik · 80 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 760 kr/kg pris 61 kr
Choklad Pigall Dubbel

Choklad Pigall Dubbel

Marabou · 40 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 368 kr/kg pris 15 kr
Choklad Plopp mini påse

Choklad Plopp mini påse

Cloetta · 158 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 160 kr/kg pris 25 kr
Choklad Polly Banana Split

Choklad Polly Banana Split

Cloetta · 150 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 197 kr/kg pris 30 kr
Choklad Polly Original Blå

Choklad Polly Original Blå

Cloetta · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Choklad Polly Röd

Choklad Polly Röd

Cloetta · 200 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Choklad Skotte Dubbel

Choklad Skotte Dubbel

Marabou · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 294 kr/kg pris 15 kr
Choklad Sköldpaddor Mini

Choklad Sköldpaddor Mini

Toms · 120 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 354 kr/kg pris 42 kr
Choklad snögubbe

Choklad snögubbe

Asba · 80 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 274 kr/kg pris 22 kr
Choklad Stycksak LINDOR Salted Caramel

Choklad Stycksak LINDOR Salted Caramel

Lindt · 38 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 457 kr/kg pris 17 kr
Choklad Teddy Presentetikett & Milk Mix

Choklad Teddy Presentetikett & Milk Mix

Lindt · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 617 kr/kg pris 62 kr
Choklad Teddy Umbrellas

Choklad Teddy Umbrellas

Lindt · 54 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 966 kr/kg pris 52 kr
Choklad Tomte

Choklad Tomte

Marabou · 90 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 431 kr/kg pris 39 kr
Choklad Vegan Ljus

Choklad Vegan Ljus

Green Star · 90 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 525 kr/kg pris 47 kr
Choklad Vegan Salt Karamell

Choklad Vegan Salt Karamell

Green Star · 90 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 525 kr/kg pris 47 kr
Chokladask Aladdin

Chokladask Aladdin

Marabou · 410 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 281 kr/kg pris 115 kr
Chokladask Champs Élysées Mjölkchoklad

Chokladask Champs Élysées Mjölkchoklad

Lindt · 482 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 479 kr/kg pris 231 kr
Chokladask Dumle Christmas calendar

Chokladask Dumle Christmas calendar

Fazer · 225 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 549 kr/kg pris 123 kr
Chokladask Dumle Smooth Caramel

Chokladask Dumle Smooth Caramel

Fazer · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 240 kr/kg pris 60 kr
Chokladask Finest selection Blå

Chokladask Finest selection Blå

Merci · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 286 kr/kg pris 71 kr
Chokladask Finest Selection Grön

Chokladask Finest Selection Grön

Merci · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 286 kr/kg pris 71 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 250 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 286 kr/kg pris 71 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 275 kr/kg pris 110 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 675 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 255 kr/kg pris 172 kr
Chokladask Guld

Chokladask Guld

Anthon Berg · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 421 kr/kg pris 168 kr
Chokladask Hjärtformad Guldask

Chokladask Hjärtformad Guldask

Anthon Berg · 155 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 542 kr/kg pris 84 kr
Chokladask Karl Crispy Truffle praliner

Chokladask Karl Crispy Truffle praliner

Fazer · 228 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 264 kr/kg pris 60 kr
Chokladask Klassiker Deluxe

Chokladask Klassiker Deluxe

Fazer · 380 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 320 kr/kg pris 122 kr
Chokladask Marc de Champagne Pralin

Chokladask Marc de Champagne Pralin

Lindt · 350 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 536 kr/kg pris 188 kr
Chokladask Northern Selection

Chokladask Northern Selection

Anthon Berg · 508 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 389 kr/kg pris 198 kr
Chokladask Paradis

Chokladask Paradis

Marabou · 410 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 276 kr/kg pris 113 kr
Chokladask Praliner Champs Élysées

Chokladask Praliner Champs Élysées

Lindt · 469 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 492 kr/kg pris 231 kr
Chokladbanan Skumbanan Choklad

Chokladbanan Skumbanan Choklad

Stark · 400 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Chokladbananer Skum

Chokladbananer Skum

Aroma · 100 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 169 kr/kg pris 17 kr
Chokladbar 10-p 2st

Chokladbar 10-p 2st

Twix · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 147 kr/kg pris 73 kr
Chokladbar 10-p

Chokladbar 10-p

Snickers · 500 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 147 kr/kg pris 73 kr
Chokladbar 10-p

Chokladbar 10-p

Mars · 450 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Chokladbar 2-p

Chokladbar 2-p

Mars · 70 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 206 kr/kg pris 14 kr
Chokladbar

Chokladbar

Snickers · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 270 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar

Chokladbar

Twix · 50 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 270 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar

Chokladbar

Mars · 51 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 265 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar

Chokladbar

Twix · 75 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 193 kr/kg pris 14 kr
Chokladbar Choco Crush

Chokladbar Choco Crush

Nick´s · 32 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 422 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Creamy Peanut

Chokladbar Creamy Peanut

Snickers · 36,5 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 370 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Creamy Peanut butter 54,75g

Chokladbar Creamy Peanut butter 54,75g

Snickers · 54,8 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 264 kr/kg pris 14 kr
Chokladbar Crunchy Caramel

Chokladbar Crunchy Caramel

Nick´s · 28 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 482 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Dumle Crispy Twins

Chokladbar Dumle Crispy Twins

Fazer · 40 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 316 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar Hazelnut

Chokladbar Hazelnut

Twix · 46 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 293 kr/kg pris 13 kr
Chokladbar King Size

Chokladbar King Size

Tupla · 85 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 203 kr/kg pris 17 kr
Chokladbar Kingsize

Chokladbar Kingsize

Snickers · 75 g

ICA Kvantum Sickla

jämförpris 193 kr/kg pris 14 kr
Tyck till