Primat

Frysta bär på ICA Maxi Karlshamn

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 82 kr/kg pris 21 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Blåbär Fryst

Blåbär Fryst

Polarica · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 157 kr/kg pris 78 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 65 kr/kg pris 33 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 113 kr/kg pris 113 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 96 kr/kg pris 48 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

Polarica · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 149 kr/kg pris 75 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 155 kr/kg pris 39 kr
Hjortron Eko KRAV ICA

Hjortron Eko KRAV ICA

ICA I love eco · 225 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 294 kr/kg pris 66 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 84 kr/kg pris 21 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 100 kr/kg pris 25 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 58 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Nordiska blåbär

Nordiska blåbär

Polarica · 500 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Svarta Vinbär Eko

Svarta Vinbär Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 103 kr/kg pris 26 kr
Svenska Jordgubbar Fryst

Svenska Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Maxi Karlshamn

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr
Tyck till