Primat

Trädgård på ICA Nära Klingan

80 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Amaryllis 12cm röd

Amaryllis 12cm röd

ICA · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Amaryllis dubbel Rosa 13cm

Amaryllis dubbel Rosa 13cm

ICA · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Amaryllis dubbel Röd 13cm

Amaryllis dubbel Röd 13cm

ICA · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
AmaryllisAlfresco11,5cm

AmaryllisAlfresco11,5cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Ardisia med röda bär 14cm kruka höjd ca 35cm

Ardisia med röda bär 14cm kruka höjd ca 35cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Arrangemang Amaryllis

Arrangemang Amaryllis

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Azalea 13cm Höjd 23cm varierande färger

Azalea 13cm Höjd 23cm varierande färger

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 3,25 kr/l pris 33 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 6 kr/l pris 25 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 1,10 kr/st pris 11 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 200 kr/st pris 200 kr
Bukett Ljuvlig large 50cm

Bukett Ljuvlig large 50cm

ICA · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bukett Verdina 40cm

Bukett Verdina 40cm

ICA · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Dekorerad Gravvas

Dekorerad Gravvas

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Dekorerad mosskrans

Dekorerad mosskrans

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 7 kr/st pris 27 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 377 kr/l pris 113 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 3,30 kr/l pris 33 kr
Hyacint blå 1-p

Hyacint blå 1-p

, · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Tulpaner mix

Tulpaner mix

ICA · 9 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 10 kr/st pris 89 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 310 kr/l pris 93 kr
Julkaktus 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Julkaktus 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Julstjärna 3-4 grenad 11cm kruka Höjd 18cm vit

Julstjärna 3-4 grenad 11cm kruka Höjd 18cm vit

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Julstjärna 3- 11cm SE Röd

Julstjärna 3- 11cm SE Röd

ICA · 4 g

ICA Nära Klingan

jämförpris 12488 kr/kg pris 50 kr
Julstjärna 4-6 grenad 12cm kruka Höjd 32cm vit

Julstjärna 4-6 grenad 12cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Julstjärna mini 6cm kruka Höjd 12cm röd

Julstjärna mini 6cm kruka Höjd 12cm röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kalanchoe

Kalanchoe

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe 10,5cm Höjd 26cm röd

Kalanchoe 10,5cm Höjd 26cm röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm röd

Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kruka Axis Grön 12,5cm x6

Kruka Axis Grön 12,5cm x6

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka Axis Grön 14cm x6

Kruka Axis Grön 14cm x6

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Grön 6,5cm x25

Kruka Axis Grön 6,5cm x25

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kruka Axis Peach 14cm

Kruka Axis Peach 14cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Vit 14cm x6

Kruka Axis Vit 14cm x6

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Vit 17,5cm x6

Kruka Axis Vit 17,5cm x6

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Kruka Axis Vit 6,5cm x25

Kruka Axis Vit 6,5cm x25

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kruka mini 7cm

Kruka mini 7cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Kruka Klassisk 11,5cm Grön

Kruka Klassisk 11,5cm Grön

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Klassisk 11,5cm Terracotta

Kruka Klassisk 11,5cm Terracotta

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kruka Klassisk 13cm Vit

Kruka Klassisk 13cm Vit

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Mönster Mini Röd

Kruka Mönster Mini Röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kruka Plissé Röd

Kruka Plissé Röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kruka Plissé Röd

Kruka Plissé Röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 85 kr/st pris 85 kr
Kruka Rand Vit

Kruka Rand Vit

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Kruka svart 11,5cm

Kruka svart 11,5cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kruka Svart 17cm

Kruka Svart 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Tomte Svart

Kruka Tomte Svart

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Kruka Vit 13,5cm 1-p

Kruka Vit 13,5cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Kruka Vit 17cm

Kruka Vit 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Krysantemum 11cm

Krysantemum 11cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 11 kr/l pris 45 kr
Ljung Calluna lila

Ljung Calluna lila

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ljung Calluna röd

Ljung Calluna röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

Monstera 14cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Murgröna på båge 12cm

Murgröna på båge 12cm

ICA · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 10 kr/st pris 20 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 63 kr/st pris 127 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 1,17 kr/st pris 35 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 1,17 kr/st pris 35 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Ros med glitter 10,5cm kruka varierande färger

Ros med glitter 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Rosenkalla 12cm röd

Rosenkalla 12cm röd

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Rosor 10-p 35cm varierande färger

Rosor 10-p 35cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 7 kr/st pris 69 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 10 kr/st pris 99 kr
Stick tomar mix x36

Stick tomar mix x36

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Tulpaner 7-p 35cm varierande färger

Tulpaner 7-p 35cm varierande färger

7 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 10 kr/st pris 69 kr
Tösalt H & Möhring

Tösalt H & Möhring

Salinity · 1000 g

ICA Nära Klingan

jämförpris 27 kr/kg pris 27 kr
Vattenkanna grå 1-p

Vattenkanna grå 1-p

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Vattenkanna Mix

Vattenkanna Mix

2000 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 35 kr/l pris 69 kr
Vit hyacint 1-p

Vit hyacint 1-p

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Vitmossa SE x30

Vitmossa SE x30

100 g

ICA Nära Klingan

jämförpris 199 kr/kg pris 20 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Nära Klingan

jämförpris 41 kr/l pris 41 kr
Ädelcypress 12cm

Ädelcypress 12cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Ädelcypress 9cm kruka Höjd 40cm

Ädelcypress 9cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Nära Klingan

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Tyck till